Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Про молодь у профспілці

| Print |
01:06:2022 г.
І в темні часи молодь нашої профспілки намагається бути корисною у різних напрямах. Про діяльність своїх молодих колег розповідає голова Знам’янської територіальної профорганізації Людмила Семиніна:
 
– Наша молодь не чекає, поки їх про щось попросять. Вони шукають, де їхня допомога буде нагальною і корисною. Так, молодіжна рада територіальної профорганізації на чолі з лідером, електромеханіком Знам’янської дистанції сигналізації і зв’язку Романом Шевченком, налагодила тісну співпрацю з місцевими органами влади. Тепер активісти завжди знають, де вони потрібні.
 
Молоді активісти пройшли тренінг психологів міжнародної організації «Лікарі без кордонів», це допомагає їм спілкуватися з вимушеними переселенцями, яких в нашому місті більше двох тисяч.
 
У вільний від роботи час наші хлопці виконали трудомісткі земляні роботи з укріплення міського бомбосховища.
 
Активну участь в цій роботі взяли голови молодіжних рад знам’янських локомотивного депо – Сергій Савченко і вагонного ремонтного депо – Артем Кукса разом зі своїми молодими профактивістами. 
 
Крім того, наші працівники допомогли розвантажити 60 тонн гуманітарної допомоги, яку доставив у наше місто керівник польового офісу Управління координації гуманітарних справ ООН Едуард Тауїл своїм асистентом. 
 
Також молодь взяла участь у комплектуванні продовольчих наборів для зареєстрованих у нашій територіальній громаді внутрішньо переміщених осіб.
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79