Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Про добрі справи

| Print |
02:06:2022 г.
Чимало залізничників разом із сім’ями через активні бойові дії у містах, де вони мешкали, змушені були шукати тимчасового прихистку у безпечніших регіонах країни. Таким для них, як і для багатьох українців, стало Закарпаття.

За офіційними даними тільки станом на 28 лютого (4-й день повномасштабного вторгнення) Закарпатська область прийняла майже 50 тисяч біженців.

Ми вже не раз розповідали про оздоровчий табір «Трембіта», який завдяки дорожній профорганізації регіональної філії «Львівська залізниця» став справжнім центром переселенців.

Люди ділилися з нами своїми історіями, дякували за допомогу, яку їм надають, а також розповідали як змінилося їхнє життя з того страшного ранку, коли ми усі прокинулися від ворожих вибухів.

Зараз у «Трембіті» проживають 110 дорослих і 27 дітей – залізничники та члени їхніх родин. Нещодавно до них завітав Голова профспілки Олексій Семерунь, який зустрівся зі спілчанами та відповів на їхні запитання.

 
Людей, зокрема, хвилювало, чи можливо буде тут залишитись і на зимовий період, адже деяким з них навіть немає куди вже повертатися: їхні помешкання або зруйновані рашистами, або знаходяться на тимчасово окупованій території. 

Молоду сім’ю турбувало питання про виплату «дитячих» відповідно до умов колективного договору. За сприяння голови дорожньої профорганізації Ярослава Афтанаса їх вже забезпечено дитячим візочком, тож чекаємо на поповнення в родині залізничників.
 
З-поміж інших звернень навіть було побажання збільшити кількість пасажиромісць в маршрутному автобусі, бо людей побільшало і усім треба якось добиратися до роботи. І хоча це питання місцевої влади і приватного перевізника, проте профспілка звертатиметься й до них.

Запитань накопичилось чимало, тому намагались приділити увагу кожному. 

Зараз головне, щоб залізничники-переселенці відчували себе в безпеці. Тому наші зусилля, насамперед, спрямовані на покращення їхніх умов для проживання. 

Робімо добрі справи разом – допомагаймо один одному! 

«А давайте ми допоможемо Вам розрахуватися за електроенергію у цьому місяці», – отакі у нас люди живуть у «Трембіті», не встигли самі трохи оговтатись, як вже поспішають на допомогу іншим. 

До речі, не залишається осторонь проблем залізничників, які стали тимчасовими переселенцями, й адміністрація АТ «Укрзалізниця». Як повідомила нам дорожня профорганізація, «Трембіту» разом з іншими пунктами проживання залізничників наприкінці травня відвідали директор виконавчий регіональної філії «Львівська залізниця» Юрій Іщук та заступник директора виконавчого регіональ¬ної філії з управління персоналом та соціальної політики Андрій Кирда.
Last Updated ( 02:06:2022 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79