Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Припинення виплати заробітної плати працівникам, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, – неприпустимо та суперечить законодавству

| Print |
08:06:2022 г.
Профспілка звернулася до Голови правління АТ «Укрзалізниця» О.Камишіна щодо негайного врегулювання питання оплати часу вимушеного простою працівникам Товариства, які перебувають на тимчасово окупованих територіях України.
 
В листі за підписом лідера профспілки О.Семеруня зазначено, що оплата часу вимушеного простою та його облік регулюється Положенням про оплату праці працівникам АТ «Укрзалізниця», рішенням правління (протокол № Ц-54/31 Ком.т. засідання правління АТ «Укрзалізниця» від 14.03.2022) та алгоритмом дій щодо обліку робочого часу та організації роботи працівників АТ «Укрзалізниця» в умовах режиму воєнного стану в Україні, який є додатком до нього. Однак жоден із перерахованих нормативних документів не містить обмеження щодо оплати часу простою працівникам, які перебувають на тимчасово окупованих територіях.
 
Тож численні звернення працівників, які опинилися у безвихідній ситуації та без засобів існування, мають бути почуті. Профспілка вимагає від керівництва АТ «Укрзалізниця» врегулювання цього питання. 
 
А ті працівники, які співпрацюють з окупантами, будуть притягнуті до відповідальності, але це мають встановити відповідні правоохоронні органи, наголошено у листі.

Last Updated ( 08:06:2022 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79