Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Конгрес Європейської федерації транспортників – 2022: як це було

| Print |
08:06:2022 г.
Наприкінці минулого місяця, з 22 по 27 травня, в Будапешті відбувся черговий VI Конгрес Європейської федерації транспортників (ETF), в якому взяли участь понад 500 делегатів із більш як 200 професійних спілок транспортників і 38 європейських країн.
 
Коротко про нашу участь у міжнародному профспілковому заході:
 
- Голову Федерації профспілок транспортників України, Голову Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Олексія Семеруня на Конгресі обрано до складу Виконавчого комітету Європейської федерації транспортників.
 
- У своєму виступі лідер ФПТУ і профспілки категорично наполягав і це була наша принципова позиція, яку підтримали делегати, переведення профспілок України в інший (без росії і білорусії) субрегіон ЄФТ. Тепер наша профспілка працюватиме разом з колегами із Польщі, Угорщини, Чехії. Ми вчергове довели, що остаточно обрали курс інтеграції в європейський профспілковий рух. 
 
- На Конгресі вчергове наголошено на необхідності міжнародним профспілковим партнерам продовжувати надавати підтримку транспортникам України. Відзначено вже проведену роботу МФТ і ЄФТ у цьому напрямі – у квітні створено надзвичайний Фонд підтримки транспортників України та їхніх профспілок, завдяки якому нещодавно надійшла перша гуманітарна допомога.

За результатами виборів одноголосну підтримку здобули лідери ЄФТ минулих років − президент Френк Морелс і генеральний секретар Лівія Спера. Їх переобрано на новий термін.

ДО ТЕМИ
На минулому тижні Головою профспілки ініційовано чергову зустріч із колегами з Міжнародної та Європейської федерацій транспортників щодо формування наступного конвою гуманітарної допомоги для залізничників.

Last Updated ( 08:06:2022 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79