Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Допомагаймо гуртом – наближаймо Перемогу разом!

| Print |
09:06:2022 г.
Нещодавно залізничники Запорізького вузла отримали гуманітарну допомогу від облдержадміністрації, повідомив голова Запорізької територіальної профорганізації Андрій ХИЖНІЙ. 
 
«Неодноразово працівники звертались до адміністрації та голів первинок з проханням надати їм гуманітарну допомогу. Багато хто з них зараз перебуває на простої, заробітна плата впала, а ціни на продукти харчування навпаки зросли. Допоміг начальник Запорізької дирекції залізничних перевезень Ігор ТРИБІС. Він залучив підтримку Запорізької ОДА та подбав, щоб гуманітарна допомога надійшла залізницею якнайшвидше. А ми зі свого боку допомогли усе це розвантажити і доставити пакунки з продуктами харчування туди, де їх потребували», – додав голова теркому.
 
Тож ми вирішили детальніше розпитати у керівника дирекції про цей гуманітарний вантаж.
 
– Ігорю Миколайовичу, чи вже отримали працівники цю допомогу? І чи усіх вдалося охопити?
 
– Так, ми вже передали 6 тисяч продовольчих наборів від облдержадміністрації працівникам різних структурних підрозділів, а також пенсіонерам-залізничникам Запорізького вузла. Навіть вдалося невелику кількість доставити у Пологи.
 
Заявок дійсно багато, люди у скрутному становищі, більшість підприємств Запоріжжя зараз не працює, тому ми намагалися охопити усіх. Хто не отримав цього разу, ще матиме таку можливість. Найближчим часом знову звертатимемося до держави по допомогу. А наразі дякуємо голові Запорізької обласної державної адміністрації Олександру СТАРУХУ і його заступниці, відповідальній за цей напрям роботи, Златі НЕКРАСОВІЙ за те, що відгукнулися, організували збір і доставку такої кількості гуманітарного вантажу.
 
Не менш важлива тут правильна і ефективно налагоджена комунікація. Ми вийшли з пропозицією до ОДА – вони відреагували. Попередньо разом з профспілкою зібрали заявки. Як прибув вагон з допомогою, ми усі разом його розвантажили і передали у структурні підрозділи для розподілення між працівниками. Дякуємо всім, хто долучився, за злагоджену роботу.

Last Updated ( 09:06:2022 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79