Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Співчуття…

| Print |
16:06:2022 г.
12 червня у запеклім бою за Україну обірвалося життя залізничника, воїна і патріота своєї держави АЛЄНІЧЕВА Антона Валентиновича. Про загибель 35-річного машиніста повідомив голова первинної профорганізації Криворізького локомотивного депо Анатолій Кулешов:
 
«Антона більше з нами немає… Протягом трьох місяців з початку повномасштабного вторгнення боронив країну у найзапекліших боях і врешті віддав за Батьківщину своє ще молоде життя. Один із тієї плеяди Героїв України, яких з 2014-го вигартувала війна на Донбасі. Указом Президента у 2015 році нагороджений медаллю «ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ».
 
Вирізнявся стійкістю, цілеспрямованістю, мужністю і рішучістю. На залізниці пройшов свій професійний шлях від слюсаря з ремонту рухомого складу до машиніста електровоза. Професіонал, який неодноразово показував високі знання у змаганнях з профмайстерності і здобував перемогу.
 
Співчуваємо сім’ї загиблого. Без батька залишилось троє діток. Добрий, світлий спомин про захисника назавжди залишиться у нашій пам’яті, у пам'яті рідних, друзів, колег і усіх, хто знав його, любив та шанував.
 
Дякую, друже, за все! Я вірю, що ця величезна втрата заради миру і спокою в Україні. 
 
Ти – Герой новітньої історії нашої держави, коли докорінно змінюється уявлення світу про українців…»
 
СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ! 
СЛАВА ЗАЛІЗНИМ ГЕРОЯМ!

Last Updated ( 16:06:2022 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79