Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Інформуємо…

| Print |
23:06:2022 г.
На звернення Департаменту охорони праці та промислової безпеки (ЦБТ) АТ «Укрзалізниця» Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України розглянуто і опрацьовано такі проєкти методичних рекомендацій:
 
• Методичні рекомендації для розробки нормативних актів щодо дій працівників АТ «Укрзалізниця» при артобстрілах, авіаційних ударах при пересувному (роз’їзному) характері роботи.
 
• Методичні рекомендації для розробки нормативних актів по утриманню, наповненню, застосуванню медичних аптечок на робочих місцях в підрозділах АТ «Укрзалізниця» для надання домедичної та першої допомоги.
 
Пропозиції та зауваження технічних інспекторів праці Ради профспілки у дорожніх профорганізаціях Південної, Придніпровської, Південно-Західної, Одеської, Львівської залізниці та регіональної філії «Львівська залізниця» узагальнено і направлено ЦБТ. 
 
Тож найближчим часом очікуємо доопрацьовані документи в роботу.
Last Updated ( 23:06:2022 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79