Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Про інформаційний день для голів первинних профспілкових організацій дорожньої профспілкової організації Львівської залізниці

| Print |
24:06:2022 г.
На цьому тижні, 21 червня, відбувся інформаційний день для голів первинних профспілкових організацій дорожньої профспілкової організації Львівської залізниці. Про проведений захід повідомив пресцентр дорпрофсожу.
 
«Нарешті в таких складних умовах видалась нагода зустрітись з профспілковим активом, поспілкуватися, проінформувати про поточні питання, подискутувати, обговорити гострі проблеми, що на часі», – прокоментували підсумки заходу у дорожній профорганізації Львівської залізниці.
 
В інформаційному дні також брав участь заступник директора виконавчого регіональної філії «Львівська залізниця» з управління персоналом та соціальної політики Андрій КИРДА. Він надав інформацію про роботу залізниці та відповів на запитання присутніх.
 
Профільні працівники виконавчого апарату дорпрофсожу у своїх виступах детальніше зупинились на питаннях щодо виплати премій окремим категоріям працівників, оплати праці, наданні відпусток, правового захисту тощо.
 
Наприкінці заходу голова дорпрофсожу Артем КОРОЛЬКОВ звернувся до усіх з такими важливими словами: «Ми не маємо права в умовах воєнного стану опускати руки, ми маємо гідно пройти цей шлях… Тому працюймо далі, домовляймося, приймаймо рішення, допомагаймо і продовжуймо волонтерити. Разом – ми сила! Все переживемо, перетовчемо і обов’язково переможемо! Все буде УКРАЇНА!».

Last Updated ( 24:06:2022 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79