Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Проблема фінансування державою витрат на оплату праці знову торкнулася працівників АТ «Укрзалізниця» …

| Print |
28:06:2022 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України вимагає від Уряду негайно втрутитись у вирішення питання фінансування витрат на оплату праці працівників АТ «Укрзалізниця», яке відбувається за залишковим принципом. 

У листі до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля
наголошено: «Попри те, що під час війни АТ «Укрзалізниця» докладає усіх зусиль для того, щоб максимально виконувати експлуатаційні показники, компанія і надалі продовжує залежати від фінансової допомоги держави. Залізничники з розумінням ставляться до того, що фінансування відбувається частинами, але такі дії держави можуть змусити працівників Товариства приймати кардинальні рішення, адже у людей просто немає коштів для існування».
 
Тож багатотисячний трудовий колектив АТ «Укрзалізниця» сподівається на підтримку з боку держави та невідкладне вирішення цієї проблеми.

Last Updated ( 28:06:2022 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79