Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Під профспілковою «парасолькою»

 
 
З початку 2010 року страхові виплати  загалом понад 55 тис. грн. отримали 25 спілчан.
 
Вiд випадковостей ніхто не застрахований. Ці слова актуальні завжди, але з деякою поправкою для працюючих членів профспілки залізничників і транспортних будівельників. Адже їх за кошти профбюджету застраховано від нещасних випадків на виробництві. Страхові виплати здійснюються обов’язково, про що «ВІСНИК» неодноразово повідомляв. А в червні п. р. у цьому переконалися ще дев’ять залізничників, яким виплачено загалом 40 тис. грн.
Нещасний випадок на виробництві – надзвичайна подія для кожного структурного підрозділу, адже наслідки завжди серйозні: від тимчасової втрати працездатності до інвалідності чи навіть загибелі працівників. Приміром, серед останніх виплат, які здійснено в червні, найбільші – 9 тис. грн. (двом застрахованим особам) і 7 тис. грн. виплачено саме за випадки, що стали причиною інвалідності ІІ та ІІІ групи трьох працівників Донецької, Одеської та Придніпровської залізниць.

На профілактику виробничого травматизму спрямовано роботу служб з охорони праці структурних підрозділів залізниць, опікуються цією проблемою технічні інспектори праці Ради профспілки на залізницях, громадські інспектори праці – члени відповідних комісій профкомів. Проте коли нещастя все ж сталося, профспілкове страхування гарантовано забезпечує додаткову матеріальну підтримку постраждалим та їхнім сім’ям. Про це мають пам’ятати і самі працівники, і голови профкомів: у разі настання страхового випадку – не зволікати з оформленням документів і своєчасно надавати їх до Ради профспілки.

ДО  ТЕМИ

Профорганізації усіх рівнів успішно втілюють у життя ініціативу профспілки зі страхування спілчан від нещасних випадків на виробництві. Нагадаємо, що це рішення було прийнято 12 листопада 2009 року президією Ради профспілки з метою підвищення соціального захисту членів профспілки залізничників і транспортних будівельників.

«З грудня минулого року, одразу після підписання угоди між Радою профспілки і страховою компанією «ЄТС», – коментує головний технічний інспектор праці Ради профспілки Володимир ДОРОШЕНКО, – застраховано усіх членів профспілки залізничників і транспортних будівельників на Донецькій, Львівській, Одеській, Південній, Придніпровській залізницях, а також первинних профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, з березня 2010-го – Південно-Західної залізниці».

Сплату страхових внесків взяла на себе профспілка. Оформлення матеріалів для отримання страхової виплати також провадиться за допомогою представника первинної профорганізації. Рада профспілки випустила Пам’ятку для голів профорганізацій, у якій зазначено основні положення договору, викладено порядок дій при настанні страхового випадку, перераховано необхідні для здійснення страхових виплат документи. Усю необхідну інформацію щодо страхування містять і виготовлені страховою компанією буклети, які отримують застраховані працівники.

Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 25.10.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Надання матеріальної допомоги членам профспілки у разі нещасних випадків на виробництві >> Під профспілковою «парасолькою»
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78