Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

На варті потреб спілчан-залізничників Запоріжжя…

| Надрукувати |
13:09:2022 г.
Команда Запорізького теркому продовжує підтримувати спілчан на гуманітарному фронті. Завдяки постійній співпраці з міжнародними та всеукраїнськими організаціями лише за кілька минулих тижнів було направлено чергову партію продуктових та гігієнічних наборів вимушеним переселенцям, а також працівникам, які потребують допомоги (сім’ї мобілізованих, багатодітні та інші).
 
Територіальною профорганізацією проведено таку роботу:
 
• БО «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя» долучилася до підтримки членів профспілки, які набули статусу внутрішньо переміщених осіб, і забезпечили їх вісімнадцятикілограмовими продуктовими наборами. Відтак близько 300 сім'ям залізничників надано рис, макарони, масло соняшникове та м’ясні консерви.
 
• На звернення теркому Червоний Хрест України в межах своєї гуманітарної місії надав допомогу ще 500 сім’ям залізничників – членам профспілки. Працівники отримали шістнадцятикілограмові продуктові набори та необхідні гігієнічні засоби.
 
• Залізничникам, які разом із сім’ями евакуюються з окупованих територій, продовжує надаватися гуманітарна допомога. Вона сформована з гуманітарних вантажів, які ще на початку повномасштабного вторгнення прибули в Україну в рамках домовленостей Голови профспілки Олексія СЕМЕРУНЯ з Європейською федерацією транспортників та румунськими колегами – Національною федерацією профспілок залізничників Румунії MCV. Крім того, ці гуманітарні пакунки поповнюються продуктами тривалого зберігання, засобами гігієни, ліками – допомогою від колег з Тернополя.
 
• Залізничникам із Чаплиного, які постраждали внаслідок ракетного обстрілу рашистів 24 серпня, територіальною профорганізацією направлено 32 продуктові набори, виділені із загальної допомоги спілчанам-залізничникам від всеукраїнської громадської організації Червоного Хреста України.
 
•Спілчанам-залізничникам, мобілізованим до лав Збройних Сил України та сил територіальної оборони, направлено медикаменти та лікарські засоби, отримані від Європейської федерації транспортників в рамках гуманітарної допомоги профспілці.
 
«Робота на гуманітарному фронті профспілки в Запоріжжі триває. Налагоджуємо співпрацю з різними благодійними організаціями. Забезпечуємо логістику та координацію дій з відповідними первинками. Продовжуємо збирати та опрацьовувати заявки наших спілчан. Далі формуємо та видаємо гуманітарні набори відповідно до запитів», – зазначив голова Запорізької територіальної профорганізації Андрій ХИЖНІЙ. А також додав: «Принагідно дякуємо усім, хто долучається: завантажити, доставити, розвантажити, розсортувати. У такі складні часи особливо відчувається допомога кожного. Наша сила – в єдності! Працюймо усі разом на результат, заради Перемоги!»

Останє оновлення ( 13:09:2022 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79