Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Соціальна підтримка працівників під час війни

| Надрукувати |
14:09:2022 г.
Хлопець з вольовим характером і надзвичайно світлою душею. Таке перше враження справив Андрій під час знайомства. Принагідно дякуємо батькам за таких синів України.

Наприкінці серпня Голова профспілки Олексій Семерунь і голова об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» Вадим Кукса у шпиталі відвідали молодого залізничника, який після травмування проходить реабілітацію в Києві. Ця трагедія сталася на початку квітня. В будівлю, де перебував хлопець, влучила ворожа ракета. І йому довелося 11 годин виживати під завалами, рятуючи себе і свого друга Даніїла від пилу і задимлення, доки їх витягли. Андрій залишився живий, а от його побратима, на жаль, лікарям не вдалося врятувати. 

– Андрію, розкажи трохи про себе і де тебе застала війна.
– Після закінчення Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту пішов працювати провідником. Від’їздив 9 місяців і був призваний на військову строкову службу. Там нас і сповістили про початок повномасштабного наступу. А далі ракетні обстріли… Травмування… Реабілітація…

– Звичайно, попереду ще чекає достатньо довгий шлях реабілітації, але з тих фото, що ти показував, вже є значний прогрес. Розкажи про плани на майбутнє?
– Зараз я щодня займаюся спортом, їжджу на процедури, щоб згодом самостійно користуватися новими протезами. Поки що це головне. Потім планую продовжити навчання, щоб здобути вищу освіту. А щодо роботи, то, до речі, вже є цікава пропозиція від Укрзалізниці. Тим паче надійшла вона від найвищого керівництва. Уявляєте моє здивування, коли нещодавно до мене в палату зайшли Голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін та директор філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський. Ну от власне Олександр Семенович й запропонував мені йти далі навчатися і з ним ми обговорили моє працевлаштування. Тому, так, плани є.

– Зараз ти на зв’язку з Вадимом Куксою. Разом з Укрзалізницею профспілка підтримує тебе, надає допомогу. До речі, у нас в профспілці ще й достатньо потужний молодіжний рух і ти завжди можеш стати його частиною.
– Так, я вдячний і профспілці, і Укрзалізниці за те, що можу на них розраховувати. 

– Нам приємно тебе бачити вже усміхненим. Можна тільки уявити, що ти пережив, а поряд з тобою і твої батьки. Головне, не відкладай на потім навчання, а вже подавай документи і здобувай знання, які обов’язково допоможуть тобі в майбутньому.
– Дякую, трохи відійду, визначусь з професією і подаватиму документи. Добре, що поряд мої рідні, які постійно підтримують і надихають. Сподіваюсь, що скоро вже буду вдома.

Лідер профспілки Олексій Семерунь і голова об’єднаної профорганізації Вадим Кукса сфотографувалися з Андрієм і домовилися, що наступного разу це буде фото вже в головному офісі профспілки, куди хлопець пообіцяв приїхати самостійно. Тож чекатимемо на зустріч. 

Андрій якраз є одним із тих залізничників, яким надається допомога від об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» в рамках Спільної постанови, підписаної АТ «Українська залізниця» та Професійною спілкою залізничників і транспортних будівельників України. 
 
Загалом завдяки цій спільній соціальній ініціативі у липні–серпні було надано фінансову допомогу за 24 випадками. Найбільше звернень надходило у зв’язку із загибеллю залізничників (членів їхньої сім’ї), тяжкими пораненнями працівників, а також руйнуванням житла внаслідок збройної агресії російської федерації.

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79