Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

У профорганізаціях

| Надрукувати |
22:11:2022 г.
Залізничники, які зі своїми родинами рятувались з окупованих територій і знайшли прихисток у бригадних будинках локомотивного депо Львів-Захід, думали, що це ненадовго. Проте вже дев’ятий місяць деякі з них не можуть повернутися додому – в Пологи, Мелітополь, Миколаїв та інші міста.
 
Дорпрофсож Львівської залізниці постійно цікавиться умовами проживання, за можливості допомагає необхідними речами. Так, ще навесні завдяки міжнародним партнерам з ITF і ETF тимчасовий прихисток забезпечено матрацами, ковдрами, подушками і постільною білизною, до деяких свят його мешканцям вручали символічні подарунки.
 
Ось і на День залізничника завітали до мешканців із продуктовими наборами. Попри вкрай важкі часи зібрали необхідний мінімум, аби в професійне свято нагадати колегам, що залізничники всієї України – єдина родина. Візит став приємною несподіванкою: люди були вдячні за увагу і небайдужість, — повідомив пресцентр дорпрофсожу Львівської залізниці.
Останє оновлення ( 22:11:2022 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79