Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Герою Слава і вічна пам’ять…

| Надрукувати |
17:01:2023 г.

І знову трагічна звістка з фронту… Злочинна агресія російських загарбників обірвала життя ще одного залізничника, мобілізованого до лав Збройних Сил України.

На Донеччині, біля Білогорівки Бахмутського району, внаслідок танкового обстрілу загинув Сергій САНЬКОВ, машиніст залізнично-будівельних машин Верхівцевського центру механізації колійних робіт філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» АТ «Укрзалізниця».

Про загибель колеги із сумом повідомив голова об’єднаної профорганізації філії Євген Москаленко: «Це гірка і несправедлива втрата. Добрий і світлий спомин про нашого колегу назавжди лишиться у пам’яті тих, хто його знав і шанував. Висловлюю щирі співчуття близьким і рідним Сергія. Сил вам перенести цей біль. Слава і вічна пам'ять Герою…»

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79