Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

31 рік у Незалежній Україні!

| Надрукувати |
23:01:2023 г.
 23 січня ми відзначаємо 31 рік діяльності Профспілки залізничників і транспортних будівельників у Незалежній Україні. 
 
Разом з нашою державою профспілка долала виклики часу, набувала нового досвіду, розвивалась і змінювалась. І разом з усією країною ми стали на захист нашої Батьківщини від ворожої навали.
 
Спілчани, активісти і працівники Профспілки залізничників і транспортних будівельників України з перших днів вторгнення встали до лав ЗСУ і територіальної оборони. Залізничники підставили плече державі і щодня тримають свій фронт: евакуаційні рейси, вантажні перевезення, робота у прифронтових зонах, відбудова інфраструктури, відновлення транспортного сполучення на деокупованих територіях – сотні і тисячі прикладів щоденних героїчних звершень. Ми пишаємося кожним.
 
У перший день вторгнення наша профспілка ухвалила рішення спрямовувати всі наявні ресурси на потреби Збройних Сил і тероборони, а також на гуманітарну допомогу спілчанам. У безпечніших регіонах України ми організували тимчасове розселення тих спілчан, хто вимушений був залишити охоплені полум’ям бойових дій домівки. 
 
Від початку широкомасштабної війни профорганізації всіх рівнів перерахували значні кошти на потреби Збройних Сил України, територіальної оборони, гуманітарну допомогу та облаштування бомбосховищ. Згодом ця діяльність трансформувалася, і профспілка, уклавши з Укрзалізницею відповідне спільне рішення, щомісяця надає спілчанам допомогу на подолання наслідків, спричинених військовою агресією.
 
Попри зумовлені введенням воєнного стану зміни в трудовому законодавстві профспілка продовжує свою захисну діяльність. Ми – одна з небагатьох українських профспілок, що підтвердила репрезентативність на національному рівні. Спільно з колегами з СПО об’єднань профспілок ми протидіємо намаганням законодавців скористатися з воєнного стану і погіршити трудові права простих працівників. У діалозі з адміністрацією профспілка наполягає на максимальному відновленні пільг і гарантій, визначених Галузевою угодою і колдоговорами. І хоча попереду ще багато роботи, нам вдалося домовитися про повернення низки виплат. 
 
Профспілка посилила міжнародну діяльність. Завдяки співпраці з Міжнародною і Європейською федераціями транспортників, національними профспілками і профоб’єднаннями різних країн ми допомагали залізничникам та їхнім сім’ям з евакуацією, забезпечуємо гуманітарною допомогою тисячі спілчан на прифронтових і деокупованих територіях, а також тих, які виїхали з тимчасово окупованих населених пунктів. Водночас спільно з нашими іноземними колегами, спираючись на їхній досвід, ми шукаємо шляхи посилення захисту трудових прав і соціально-економічних інтересів спілчан в умовах реформування галузі, яке триває попри війну, та з огляду на майбутні зміни у структурі залізниці та в законодавстві щодо залізничного транспорту. 
 
Запорукою міцності нашої профспілки є її спілчани – активні, відважні і завжди готові до боротьби. Лише разом, ставши пліч-о-пліч, ми переможемо, адже єдність – наша головна сила. 
 
РАЗОМ МИ – НЕПЕРЕБОРНА МІЦЬ!

Слава Героям! 
Вічна пам'ять полеглим…

З повагою
Олексій СЕМЕРУНЬ,
Голова Профспілки залізничників
і транспортних будівельників України
Останє оновлення ( 23:01:2023 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79