Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Подано позов до суду

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України подала позов до окружного адміністративного суду міста Києва про оскарження, визнання незаконною та скасування постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 13.07.2010 р., № 812, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 13.07.2010 р. за № 507/17802, щодо підвищення ціни на газ для населення.

У позові відзначено, що при прийнятті оскаржуваної постанови було порушенно вимоги п. 4.9 Генеральної угоди, Конституції України, Закону “Про ціни і ціноутворення”, а також допущено порушення процедури реєстрації.

Профспілка як безпосередній повноважний представник спілчан звернулася із адміністративним позовом до суду у зв’язку з неправомірними діями відповідача і вважає неприпустимим здійснення в обхід встановлених правил соціального діалогу будь-яким органом виконавчої влади таких дій, які залишають без відповідного соціального захисту трудящих, малозабезпечених верств населення, порушуючи їхні права та інтереси.
Інф. “ВІСНИКА”
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Правова робота >> Правовий захист >> Подано позов до суду
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79