Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Про Спільний представницький орган всеукраїнських профспілок та профспілкових об’єднань

| Надрукувати |
24:09:2010 г.

      

    З метою вирішення існуючих проблем в економіці і соціально-трудовій сфері та для ведення переговорів і укладення Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України,  всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців і підприємців  та всеукраїнськими профспілками і профоб’єднаннями профспілкова Сторона на підставі Закону України «Про колективні договори і угоди» формує Спільний представницький орган всеукраїнських профспілок та профспілкових об’єднань (СПО)
  Спільний представницький орган всеукраїнських профспілок та профспілкових об’єднань створюється для ведення переговорів, укладення Генеральної угоди на новий строк, забезпечення її виконання та здійснення контролю. 
   24 вересня 2009 року у приміщені Федерації профспілок України відбулося організаційне засідання всеукраїнських профспілок та профспілкових об’єднань, на якому прийнято рішення про утворення Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок та профспілкових об’єднань як єдиного представницького органу на національному рівні для ведення колективних переговорів та соціального діалогу.
    Персональний склад СПО формуватиметься відповідно до встановленої Угодою про утворення СПО квоти:
- від всеукраїнських профспілок – 1 представник;
від всеукраїнських профоб’єднань:
- які об’єднують до 250 тисяч членів профспілок – 1 представник;
- які об’єднують більше 250 тисяч – 1 представник від кожних повних 250 тисяч членів профспілок.
 
  Керівником Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок та профспілкових об’єднань обрано Голову ФПУ Хару В.Г., першим заступником – заступника Голови ФПУ Осового Г.В. 

  До складу СПО увійшла і наша профспілка. Інтереси членів нашої Профспілки представляє її Голова - В.М.Ткачов та його заступник - В.С. Лесько.

 
   Для проведення на національному рівні колективних переговорів з укладення Генеральної угоди на новий строк утворено Робочу комісію СПО у кількості 30 осіб, керівником якої обрано заступника Голови ФПУ Кондрюка С.М.

Останє оновлення ( 20:12:2013 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний діалог >> Спільний представницький орган профспілок >> Про Спільний представницький орган всеукраїнських профспілок та профспілкових об’єднань
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79