Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Профспілка взяла участь у соціальній акції

   Профспілка залізничників і транспортних будівельників України спільно із Всеукраїнським лікарським товариством та за підтримки Укрзалізниці провела 29 вересня з 9.00 до 12.00 на залізничних вокзалах України соціальну акцію „Здорове серце”, присвячену Всесвітньому дню серця. 
 
 29 вересня протягом трьохгодинної акції на вокзалі Київ-Пасажирський медики не мали ані хвилини перерви: бажання безкоштовно перевірити тиск і отримати консультації лікарів виявили кілька сотень пасажирів і залізничників (див. фотозвіт)
 
 Сприяло цьому оголошення, яке лунало з гучномовців вокзалу, і активна позиція самих медпрацівників, які особисто запрошували усіх бажаючих. Представники Всеукраїнського лікарського товариства, вимірюючи їм тиск, відповідали на запитання, давали поради, роздавали інформаційні брошури, розповідали про акцію і підкреслювали необхідність уважного ставлення до свого здоров’я.
 
 Соціальна акція «Здорове серце» пройшла у Києві, окрім столичного, ще і на залізничному вокзалі Дарниця, а також на залізничних вокзалах Вінниці, Луцька, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Нікополя, Донецька, Житомира, Запоріжжя, Івано-Франківська, Сімферополя, Луганська, Львова, Ужгорода, Миколаєва, Одеси, Полтави, Рівного, Тернополя, Херсона, Хмельницького, Черкас, Чернігова та Чернівців.
 
До теми 
 
 Всесвітній день серця відзначається з 2000 року в останню неділю вересня, а заходи, присвячені міжнародній акції, зазвичай тривають протягом тижня. 
 
 Мета акції – наголосити на важливості профілактики серцево-судинних захворювань, які по всьому світі щороку забирають життя 17,1 млн осіб. 
 
 За останні 25 років, за даними Головного управління охорони здоров'я КМДА, поширеність серцево-судинних захворювань серед населення України зросла втричі, а рівень смертності від них збільшився на 45 %.
 
Відділ інформації Ради профспілки 
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> Інші акції >> Профспілка взяла участь у соціальній акції
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79