Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Діяльність ПНПФ «Магістраль» закріплено у Галузевій угоді

| Print |
11:10:2010 г.
  
    

  З метою створення додаткових мотивацій для залучення і закріплення кваліфікованих кадрів, посилення соціального захисту працівників галузі Державна адміністрація залізничного транспорту України і Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України  домовились закріпити діяльність Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» у Галузевій угоді.

  Про це 04.10.2010 р. було підписано Спільної постанови про внесення доповнень до Галузевої угоди, між Укрзалізницею та галузевою профспілкою.     

    Відповідно цієї постанови, починаючи з 2010 року передбачено поетапне запровадження недержавного пенсійного забезпечення залізничників через  ПНПФ «Магістраль»

  Укрзалізниця зобов'язалась передбачати в фінансових планах залізниць, підприємств і організацій галузі, починаючи з 2010 року виділення коштів на недержавне пенсійне забезпечення працівників та перераховувати пенсійні внески на користь працівників галузі до ПНПФ «Магістраль»

  В свою чергу профспілка взяла на себе проведення відповідної інформаційної роботи серед працівників галузі щодо укладення ними пенсійних контрактів з Професійним недержавним пенсійним фондом «Магістраль» і сплати внесків до цього фонду на свою користь.

 

 

Last Updated ( 11:10:2010 г. )  
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Пенсійне забезпечення >> Діяльність ПНПФ «Магістраль» закріплено у Галузевій угоді
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79