Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Нагода підбити підсумки

Під час зустрічей із трудовими колективами Хутір-Михайлівської дистанції колії Південно-Західної залізниці профком роз’яснив мету та цілі міжнародної акції профспілок за гідну працю.

Особливу увагу зосереджено на питаннях оплати праці. Відзначено, що за роботу у вихідні дні та надурочно за 9 місяців 2010-го колійникам виплачено 233,2 тис. грн. За серпень 2010 р. працівникам, зайнятим на роботах, що безпосередньо пов’язані з рухом поїздів і постійно виконувались на відкритому повітрі при температурі +30˚С і вище, виплачено 19,8 тис. грн. Однак невирішеним залишається питання щодо виплат за червень та липень.

Дещо “відстає” у дистанції виплата премії працівникам за червень, липень та серпень п. р. Проаналізовано хід підготовки структурного підрозділу до роботи в зиму та стан побутових приміщень.

Профком повідомив результати нинішньої оздоровчої кампанії: у пансіонаті «Променистий» оздоровлено чотири сім’ї працівників, ще чотири путівки придбано через турбюро. У санаторії «Хмільник» пройшли курс лікування 11 осіб. 19 дітей працівників дистанції відпочили в оздоровчих таборах «Зорька» та «Променистий».

Валентина СУРАЙ, голова профорганізації дистанції колії Хутір-Михайлівський

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> 7 жовтня - Всесвітній день дій профспілок за гідну працю >> Нагода підбити підсумки
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79