Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Нагода підбити підсумки

Під час зустрічей із трудовими колективами Хутір-Михайлівської дистанції колії Південно-Західної залізниці профком роз’яснив мету та цілі міжнародної акції профспілок за гідну працю.

Особливу увагу зосереджено на питаннях оплати праці. Відзначено, що за роботу у вихідні дні та надурочно за 9 місяців 2010-го колійникам виплачено 233,2 тис. грн. За серпень 2010 р. працівникам, зайнятим на роботах, що безпосередньо пов’язані з рухом поїздів і постійно виконувались на відкритому повітрі при температурі +30˚С і вище, виплачено 19,8 тис. грн. Однак невирішеним залишається питання щодо виплат за червень та липень.

Дещо “відстає” у дистанції виплата премії працівникам за червень, липень та серпень п. р. Проаналізовано хід підготовки структурного підрозділу до роботи в зиму та стан побутових приміщень.

Профком повідомив результати нинішньої оздоровчої кампанії: у пансіонаті «Променистий» оздоровлено чотири сім’ї працівників, ще чотири путівки придбано через турбюро. У санаторії «Хмільник» пройшли курс лікування 11 осіб. 19 дітей працівників дистанції відпочили в оздоровчих таборах «Зорька» та «Променистий».

Валентина СУРАЙ, голова профорганізації дистанції колії Хутір-Михайлівський

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Ради профспілки 27.11.2018 р.

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> 7 жовтня - Всесвітній день дій профспілок за гідну працю >> Нагода підбити підсумки
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78