Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

В Інтернет – сміливіше…

Так підсумували роботу на семінарі „Ефективна комунікація профспілки” його учасники. І це – лише одна з багатьох пропозицій, запропонованих протягом дводенних занять.

Семінар з інформаційної профспілкової діяльності було проведено 30 червня – 1 липня 2010 року за ініціативи двох профспілок – нашої та працівників оборонної промисловості за сприяння і технічної підтримки Фонду Фрідріха Еберта. Відкриваючи цей захід, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників В.Ткачов на конкретних прикладах продемонстрував важливість і неабияку корисність інформаційної роботи для профорганізацій всіх рівнів.

У семінарі взяли участь профпрацівники й активісти з різним рівнем досвіду: хтось вже давно випускає профспілкові друковані видання, хтось успішно працює в інтернет-просторі, а хтось лише розпочинає цю роботу... Тому мали значення не лише практичні поради модераторів-журналістів, але й приклад  колег.

 Йшлося про те, як, приміром, створити сайт і ефективно використовувати цей потужний інформаційний ресурс, або як зацікавити журналістів печатних й електронних видань у розповсюдженні профспілкових повідомлень. Учасники вчилися писати прес-релізи, робити заяви і повідомлення для ЗМІ, організовувати прес-конференції з профспілкової тематики тощо.

Можливо, читачів, особливо молодих активістів, зацікавлять деякі ідеї, згенеровані під час семінару. Наприклад, якщо є бажання створити сайт задля спілкування та інформування спілчан, але нема технічних і фінансових можливостей, можна використовувати існуючі засоби: створити, приміром, блог чи групу в соціальних інтернет-мережах.

До речі. У членів нашої профспілки такий майданчик для обміну думками вже існує: спілчани діляться досвідом і порадами на форумі сайта www.zalp.org.ua, є там і розділ, де спілкується молодь.
Але, на жаль, активних користувачів, за винятком групи постійних „мешканців”, ще замало. І дуже шкода, адже сайт – чи не єдине місце, де можуть „зустрітися” колеги – залізничники, профпрацівники, активісти – з різних залізниць, з найвіддаленіших куточків країни, щоб обговорити спільні проблеми, разом знайти шляхи їх вирішення, отримати консультації фахівців чи поради інших відвідувачів. До того ж, тут створено базу державних, галузевих і профспілкових нормативних документів, яка постійно оновлюється.

Тож сподіваємося, що наші колеги донесуть до спілчан, особливо, молодшого віку, інформацію про можливості використання сайта, а також надихнуть їх на створення у веб-павутинні власних цікавих проектів на профспілкову тематику.

Головне – не стояти на місці і розвиватися, сміливіше використовуючи у традиційній профспілковій діяльності інноваційні комунікаційні технології. Це неодмінно буде корисним як для спілчан, так і для профспілкового руху галузі.
Олена РОМАНОВА, провідний фахівець відділу інформації Ради профспілки
Фото автора
P. S. Активна учасниця семінару – провідний спеціаліст Луганського теркому Наталія Вербіна стала ініціатором створення на форумі нашого профспілкового сайта www.zalp.org.ua розділу „Сторінки теркомів”, зокрема на сторінці Луганського теркому вона як модератор розміщуватиме регіональні профспілкові  новини та іншу цікаву та корисну для спілчан інформацію.  Звертаючись до потенційних відвідувачів інтернет-сторінки, голова  територіальної профорганізації Вадим Бубняк, наголосив: «Мы ее создали для информирования членов профсоюза о работе теркома и первичных организаций Луганской территориальной профорганизации. Надеемся, что наша инициатива привлечет ваше внимание и будет содействовать улучшению работы профорганов по защите ваших трудовых прав и интересов. Приглашаем вас к активному участию в обсуждении актуальных тем. Задавайте вопросы – специалисты теркома на них ответят». Слід також зауважити, що фахівці теркому провели у первинках активну інформаційну кампанію щодо пропаганди сайта профспілки.

Переконані: втілена в життя ініціатива луганчан – приклад, що заслуговує на увагу інших наших колег з дорпрофсожів і теркотів. Тож давайте «зустрічатися» не лише на сторінках «Вісника профспілки», але й більш активніше, ніж раніше, – в Інтернеті на нашому профспілковому сайті!

Відділ інформації Ради профспілки
Газета «Вісник профспілки», № 13 від 16.07.2010 р.
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Інформаційна робота профорганів >> В Інтернет – сміливіше…
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79