Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Добрі справи – поза часом

Понад десять років комісію з організації оздоровлення та дозвілля дітей профкому Київського електровагоноремонтного заводу очолювала Н.Гладкочуб. Про її добрі справи і досі з вдячністю згадують і батьки, і діти, які вже за цей час встигли вирости і самі прийшли працювати на завод.

Вийшовши на заслужений відпочинок, Ніна Іванівна продовжує цікавитися життям підприємства. Вона у курсі всіх профспілкових новин, адже є постійною читачкою “ВІСНИКА”. А днями вона вкотре виявила свою небайдужість – подарувала нашій художній бібліотеці більше 150 книжок, серед них і повне зібрання “Дитячої енциклопедії”. Спілчани дуже вдячні Ніні Іванівні за цінний подарунок, а надто – за чуйне і доброзичливе ставлення до колективу.

До речі, профком КЕВРЗ вже подбав про передплату на нашу профспілкову газету і на наступний рік. 420 спілчан отримуватимуть „ВІСНИК” на свою домашню адресу, ще 100 примірників надходитимуть у кожну профгрупу, до гуртожитку, баз відпочинку, керівництва і фахівців заводу.

Вадим ЧЕМЕРИС, голова профорганізації ВАТ “КЕВРЗ”
Газета «Вісник профспілки», № 22 від 26.11.2010 р.

 

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Інформаційна робота профорганів >> Добрі справи – поза часом
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79