Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Новий соціальний проект профспілки: комплексна бонусна програма

Президія Ради профспілки 10 грудня 2010 року ухвалила рішення про запровадження разом із партнерами – АБ „Експрес-Банк” та маркетингово-інвестиційною кампанією «НМТ Груп» – нового соціального проекту для спілчан: комплексної бонусної програми (завантажити постанову). 

Реалізація проекту спрямована на посилення мотивації профспілкового членства, адже в результаті запровадження бонусної програми члени профспілки отримають системні знижки в різноманітних закладах, що реалізують товари та послуги населенню.

Наразі створено робочу групи з питань запровадження та розвитку бонусної програми, створюються регіональні групи, провадиться робота з напрацювання переліку місцевих організацій (торгівлі, послуг тощо), які могли б стати потенційними партнерами програми.
 У профспілки залізничників і транспортних будівельників України вже є достатній досвід розробки і впровадження соціальних програм для спілчан.

Успішним прикладом є запровадження страхування від нещасних випадків на виробництві: завдяки цій ініціативі члени профспілки або їх родичі отримують у разі настання виробничої травми суттєву додаткову матеріальну допомогу.


Перед тим, як запровадити новий проект, керівництвом і фахівцями Ради профспілки вивчено досвід запровадження бонусних систем в країнах СНД і Балтії, Німеччині та Україні. І хоча досвід нашої країни в реалізації бонусних програм звужено до студентської аудиторії, проте європейські країни вже тривалий час кооперують такі програми для усього населення.

Відділ інформації Ради профспілки
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Впровадження коплексної бонусної програми >> Новий соціальний проект профспілки: комплексна бонусна програма
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79