Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

«Вісник профспілки»: 2010 рік

У 2010 році забезпечено регулярний і своєчасний вихід газети (побачили світ 24 номери). Друковане періодичне видання нашої профспілки постійно розвивалося як з погляду поліграфічної складової, так і змістового наповнення. Тож завдяки пильній увазі видавця – Ради профспілки – та всебічній підтримці профорганів усіх рівнів, постійній творчій допомозі профпрацівників й активістів наш „ВІСНИК” зберігає право називатися наймасовішою профспілковою газетою України, адже максимальний наклад у 2010-му становив понад 197 тис. примірників.


Передплатна кампанія–2010, як і завжди, пройшла організовано й активно. Чимало первинок оформили адресну передплату видання для кожного спілчанина. Так, значно більше, ніж планували, передплатили газету дорожні профорганізації Львівської та Одеської залізниць. „Вісник профспілки” вчасно надходить також до профкомів, залізничних бібліотек, будинків відпочинку локомотивних бригад, гуртожитків, кімнат приймання їжі та до керівників структурних підрозділів залізниць, профактивістів і тих спілчан, які отримують газету безпосередньо на своїх робочих місцях. Завдяки цьому маємо міцний зворотний зв’язок із читачами. Їх дзвінки, поштові та електронні листи дозволяють стверджувати, що профспілкову газету спілчани сприймають як джерело всебічної та оперативної інформації про багатогранну діяльність Ради профспілки та профорганів усіх рівнів.

Газета висвітлює різнопланову діяльність Ради профспілки, профорганізацій усіх рівнів. Тому разом з новими проектами і заходами профспілки з’являються нові рубрики, а традиційні – наповнюються актуальною інформацією. „ВІСНИК” інформує читачів про зміни в законодавстві України, зі сторінок газети спілчани отримують відповіді на запитання, які їх цікавлять, а також консультації та поради з питань охорони праці, соціально-економічні, правові тощо.
Незважаючи на існуючі здобутки, Рада профспілки постійно працює над удосконаленням свого друкованого органу.

Упродовж 2010 року тривала щоденна робота з постійними і новими авторами. До співпраці залучено нових позаштатних і громадських кореспондентів, представників інших засобів масової інформації. Найактивніших дописувачів заохочено до Дня журналіста та професійного свята залізничників.

У лютому підбито підсумки конкурсу–2009 на найкращі публікації у ЗМІ про діяльність первинних профорганізацій у рамках Року під гаслом „Сильна первинка – сильна профспілка”. За його результатами нагороджено шістьох дописувачів, ще десятьом висловлено подяку, причому більшість із них – профпрацівники та профактивісти.

Повідомлення оперативно надходять із дорожніх, територіальних і первинних профорганізацій, з ними налагоджено тісні творчі контакти. Все активніше для передачі інформації використовується електронна пошта, сайт профспілки, що оптимізує зв’язок газети з авторами та свідчить про освоєння профпрацівниками сучасних засобів зв’язку.

На сторінках „ВІСНИКА” протягом 2010 року широко висвітлювалися заходи профспілки, особлива увага приділялася проведенню Року забезпечення трудових прав і соціальних гарантій жінок під гаслом «Жінкам – гідну працю!». За минулий рік було опубліковано більше ніж 50 матеріалів і 40 фотографій.
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Газета "Вісник профспілки" >> «Вісник профспілки»: 2010 рік
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79