Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Зустріч лідерів галузевих профспілок з керівництвом Міністерства інфраструктури

За ініціативою Голови Федерації профспілок транспортників України В.ТКАЧОВА 18 березня 2011 р. відбулася зустріч керівників галузевих профспілок із заступником Міністра інфраструктури В.КОРНІЄНКОМ та керівництвом державних адміністрацій і відомств, підпорядкованих Міністерству, зокрема Укрзалізницю представляв перший заступник Генерального директора М.СЕРГІЄНКО.
 
narada04.jpg
Засідання розпочалося з обговорення результатів минулорічної зустрічі представників профспілок із керівництвом Мінтрансзв’язку («ВІСНИК», № 13, (552)*16 липня 2010 р.).

В.Корнієнко зазначив, що тоді було порушено непрості питання, проте більшість з них вирішено, решта знаходяться на стадії виконання. Він також повідомив, що транспортна галузь закінчила минулий рік із позитивними результатами, зокрема, відбулося підвищення заробітної плати.

З останнім твердженням категорично не погодився Голова ФПТУ, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників В.Ткачов. «Не можна казати про підвищення заробітної плати, адже, приміром, розмір окладів і тарифних ставок залізничників у 2010-му не переглядався, – зазначив він. – Видиме зростання зарплати – це, в першу чергу, результат скасування неповного робочого часу в галузі».

Реальне підвищення зарплати – нагальна потреба, яку диктує стрімке зростання цін і складне матеріальне становище населення, підкреслив В.Ткачов.
 
 
narada24.jpg
 Під час виступу В.ТКАЧОВА...
 
Його підтримали й представники інших профспілок – зі слів про необхідність підвищення зарплати працівникам розпочинався майже кожний наступний виступ.
Не вирішено й інші проблеми, про які йшлося торік. Приміром, В.Ткачов знову порушив питання списання фізично застарілої техніки, яку давно виведено з експлуатації, але на охорону і збереження якої витрачаються значні кошти; повернення залізницям боргу за перевезення вугілля, що наразі становить понад 0,5 млрд грн.; компенсації за пільгові пасажирські перевезення; збереження галузевих медичних і навчальних закладів; реформування галузі тощо. Зважаючи на їх гостроту, Голова ФПТУ наполіг на письмових відповідях від Міністерства.

Загалом, усі питання, які висвітлювалися на засіданні, були злободенними: профспілкові лідери вказували на необхідність збереження робочих місць, покращання умов праці, прийняття низки законів і нормативних актів, спрямованих на оптимізацію сфери транспорту та зв’язку тощо.

Усі питання профспілки виклали письмово, і В.Корнієнко запевнив, що відповіді Міністерством буде надано протягом місяця.

Олена РОМАНОВА, провідний фахівець відділу інформації Ради профспілки.
Фото автора
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Федерація професійних спілок транспортників України >> Зустріч лідерів галузевих профспілок з керівництвом Міністерства інфраструктури
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79