Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Здобутки для наступників...

У профорганІзацІЇ Львівського вокзалу на зміну досвідченому і шанованому профлідеру Олександру Саєнку прийшов молодий та енергійний Роман Сенишин.

Підсумовуючи роботу за п’ятиріччя, О.Саєнко зазначив, що профком завжди займав активну позицію у справі захисту спілчан. Вдалося відстояти виплату надбавки за вислугу років і доплат за умови праці, право на безкоштовний проїзд працівникам, збережено пільги на паливо, додаткові відпустки. Проводиться оздоровлення пенсіонерів у пансіонатах «Львівський залізничник» і «Галичина».

Серед здобутків у діяльності за попередні роки можна виокремити створення умов для зменшення ризику захворюваності. З цією метою обладнано сучасний спортивно-оздоровчий центр, відвідувати який можуть також члени сімей працівників. Як результат – кількість випадків захворюваності тут значно нижча, ніж у середньому по залізниці.

Стежать і за умовами праці залізничників. Треба віддати належне адміністрації: разом з благоустроєм вокзалу керівництво дбає і про зручні робочі місця.

«Більшість часу ми проводимо на роботі, тому виробничий комфорт – дуже важливий, – зазначила квитковий касир Юлія Криса. – Влітку працюють кондиціонери, взимку – обігрівачі. Приміщення кас достатньо освітлені, є кімнати  приймання їжі та відпочинку. Все це зумовлює добру та плідну працю. Єдине, що турбує – це дах приміщення квиткових кас, який потребує хоча б часткового ремонту, оскільки під час дощів в окремих місцях просочується дощова вода».

Багатьом із проблем вдалося зарадити, однак певні питання залишилися. І їх вирішуватиме вже новообраний профком.

Богдан ЮРОЧКО, кореспондент «Львівського залізничника»
 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> Здобутки для наступників...
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79