Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Міцна профспілкова команда

На вістрі уваги цехкому оборотного депо Борщагівка, який входить до первинки моторвагонного депо Фастів Південно-Західної магістралі, постійно перебувають питання покращання умов праці, регулювання часу роботи і відпочинку працівників, які безпосередньо пов’язані із забезпеченням безпеки руху поїздів.

Цехком на чолі з машиністом електропоїзда В.МІЩЕНКОМ слідкує, аби виконувались накази щодо порядку своєчасного надання вихідних, не порушувався графік відпусток, а робітники мали повноцінний відпочинок, забезпечувалися путівками на оздоровлення.

Профактив – справжня команда однодумців: разом відстоюють справедливість у будь-якому питанні. Якщо, приміром, трапляються випадки перевищення норм робочого часу, пильнують, аби оплата здійснювалася належним чином. Також стежать за тим, аби технічні заняття зараховувались як виробничий час і відповідно оплачувались. Це стосується і весняних та осінніх комісійних оглядів локомотивів. Першим це право відстояв саме профком моторвагонного депо Фастів, а тепер відповідний пункт внесено до дорожнього колдоговору.

Профкому вдалося відстояти усі пільги і гарантії, зазначені в колдоговорі, аби умови праці спілчан не погіршились. «Можна сказати, що в моторвагонному депо – один з найсильніших договорів серед профорганізацій Південно-Західної, – стверджує В.Міщенко, – тож наша робота – стежити, аби його умови не порушувалися». Серед своїх помічників у цьому він називає колег-машиністів – члена цехкому І.Іванова, профгрупоргів Г.Івахненка, І.Бартося, М.Дитину, С.Федорова та інших активістів.
 
У всіх важливих питаннях цехком знаходить взаєморозуміння з керівництвом. Тож це і є запорукою захисту трудових прав й інтересів спілчан у непрості часи економічних негараздів.

Анатолій РОМАНОВ, кореспондент газети «Рабочее слово», позаштатний кореспондент «ВІСНИКА»
 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> Міцна профспілкова команда
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79