Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Ювілейна спартакіада жмеринських залізничників

У Х спартакіаді на Кубок Жмеринського теркому профспілки взяли участь близько двохсот спортсменів-залізничників. Досвідчені судді обрали найкращих у п’яти видах спорту: волейболі, настільному тенісі, шахах, гирьовому спорті, міні-футболі.

Під час проведення змагань було помітно зростання майстерності гравців, це позначилося і на результатах. Запорукою перемог стали ретельні тренування учасників і увага профкомів до спортивної роботи у структурних підрозділах. До того ж, спортсмени змагалися не лише за грамоти, медалі і кубки: найкращі за результатами спартакіади будуть представляти Жмеринську дирекцію залізничних перевезень у змаганнях вищих рівнів – Спартакіаді Укрзалізниці та дорожній.
 
nagrady.jpg
 
 gramota.jpg
 
В загальнокомандному заліку за результатами усіх змагань перше місце та Кубок теркому завоювала збірна локомотивного депо Жмеринка. А на честь ювілею спартакіади всі команди-учасники отримали пам’ятні сувеніри.

Ігор БІЛИЙ, провідний фахівець Жмеринського теркому профспілки
 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> Ювілейна спартакіада жмеринських залізничників
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79