Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Профком «дихає»... реальністю

«Пасивність і байдужість частини спілчан – ось одна з наших головних проблем», – зазначила на звітно-виборній конференції голова первинки інформаційно-обчислювального центру Львівської залізниці Зоряна Поліщук. 

Тому що вони глибоко переконані, що профком займається лише культурно-масовою роботою та наданням путівок і матеріальної допомоги. Тож долучатися до профспілкової діяльності не хочуть... Але ж основне завдання профспілки – захист трудових прав і соціально-економічних інтересів спілчан, і тут для кожного знайдеться справа, було б лише бажання!

«Відповідальність за таке становище лежить безпосередньо на профактиві, – визнає профлідер, – адже не завжди належно інформуємо спілчан про конкретну роботу свого ж профкому. Хоча робимо багато хорошого і потрібного, і знову ж таки, невчасно доносимо всю важливу інформацію до людей. Безумовно, й оздоровленню працівників і членів їхніх родин ми приділяємо значну увагу: тими самими путівками у 2010-му забезпечено кожного п’ятого працівника. У минулому році орендували для спілчан басейн, зал для занять настільним тенісом і міні-футболом, навіть сауну. В результаті маємо зниження захворюваності в колективі. Тож продовжуємо цю практику і в поточному році.

Проте для спільного блага треба докладати і власних зусиль. У первинці діє 13 профгруп і чотири цехкоми, й новим активістам ми завжди раді! Працюють п’ять громадських комісій, і тут теж є поле для діяльності.

На щастя, у нас багато і небайдужих спілчан: профком щиро вдячний усім, хто відгукується на прохання допомогти колегам у скрутну годину для їхніх сімей або стати донором. А завдяки, приміром, ініціативності члена профкому Алли Караїм для спілчан організовано багато поїздок вихідного дня».

Чимало сподівань покладається на молодь: нещодавно, до речі, обрано нового голову молодіжної ради та переобрано її склад, тож від них профком чекає на допомогу в усіх громадських починаннях.

Колектив знов довірив захист своїх прав перевіреному профлідеру З.Поліщук. Голова дорожньої профорганізації Львівської залізниці Андрій Сенишин привітав колегу з переобранням, а виступаючи перед делегатами конференції, акцентував увагу присутніх на актуальних питаннях роботи дорпрофсожу – організації оздоровлення працівників у відомчих пансіонатах, діяльності лікарняної каси, яка ефективно діє на залізниці, страхуванні працівників — членів профспілки від нещасних випадків на виробництві, функціонуванні Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» тощо.

Галина КВАС, відповідальний секретар газети «Львівський залізничник»
 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> Профком «дихає»... реальністю
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79