Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Звіти і вибори: Дніпропетровськ

Напередодні звітно-виборних конференцій профорганізацій працівників і студентів Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна усі  профгрупи підбили підсумки роботи за п’ятирічний період, обравши своїх лідерів.

...Голова профорганізації співробітників ДІІТу М.Островерхов відзначив, що щороку понад 60 спілчан отримують пільгові путівки на оздоровлення в санаторіях і пансіонатах, близько 20 дітей – у літніх таборах. У поточному році в університеті за сприяння профкому почне роботу профілакторій. Дві третини працівників охоплено медичним страхуванням. Поліпшили житлові умови 11 сімей – це, звісно, небагато, але інші виші і того не мають. Щоб задовольнити потребу молодих спеціалістів у житлі, ДІІТ планує розпочати разом із залізницею будівництво житлового будинку на території університету.

Відзначено й деякі недоліки в роботі: недостатньо оперативного інформування спілчан саме про роботу профкому. Тож його новий склад на чолі з досвідченим лідером М.Островерховим, уважно поставившись до зауважень і пропозицій спілчан, здатен активізувати діяльність у всіх напрямках. Не відставатиме і профком студентів, який очолила четверокурсниця О.Мороз.
 
Тетяна Полішко, заступник декана факультету економіки та менеджменту на транспорті
 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> Звіти і вибори: Дніпропетровськ
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79