Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте та підпишіть на сайті Верховної Ради електронну петицію проти антинародного законопроєкту «Про працю» № 2708! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

ПНПФ «Магістраль» в 2019 році продемонстрував найкращу дохідність серед недержавних пенсійних фондів в Україні

06:04:2020 г.
За результатами роботи в 2019 році Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль», яким здійснюється недержавне пенсійне забезпечення залізничників, продемонстрував найкращу дохідність – 20% – серед усіх недержавних пенсійних фондів, вартість яких перевищує 3 млн грн. Тож дохідність активів Фонду майже у чотири рази перевищила минулорічний показник інфляції (4,1%), що гарантує надійний захист пенсійних коштів від знецінення та забезпечує примноження накопичень учасників ПНПФ «Магістраль». 

Read more...
 

Щодо виконання окремих норм Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння між АТ «Укрзалізницею» та профспілкою, підписаного в грудні 2019 року

01:04:2020 г.
АТ «Українська залізниця» листом від 26.03.2020 р. звернулося до профспілки залізничників і транспортних будівельників України, в якому керівництво Товариства запропонувало, зокрема, погодити призупинення виконання норм Меморандуму в частині підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівникам до стабілізації ситуації та відміни карантину в Україні, запровадженого Урядом з 12 березня п. р. задля запобігання поширенню пандемії COVID-19.
 
Рада профспілки розглянула звернення «Укрзалізниці», зазначивши, що зважено ставиться до ситуації у зв’язку з впровадженням заходів карантину, які, на жаль, негативно впливають на роботу залізничного транспорту, та наголосила на тому, що зазначене питання може розглядатися лише в контексті відтермінування виконання Меморандуму на розумний строк. Водночас профспілка наполягає на безумовній реалізації норм чинних Галузевої угоди, колективних договорів та трудового законодавства, зокрема щодо оплати вимушеного простою, всіх належних доплат і надбавок, недопущення тиску на працівників щодо оформлення відпусток без збереження заробітної плати.
 
Розуміючи складну ситуацію як для галузі, так і для кожного працівника, Рада профспілки зі свого боку 27 березня п. р. офіційно звернулась до всіх органів державної влади задля підтримки залізничного транспорту у цей нелегкий час. Сподіваємось, що спільними зусиллями зможемо подолати тимчасові негаразди та зберегти соціальну стабільність в трудовому колективі АТ «Укрзалізниця», наголошено у листі.   
Read more...
 

Звернення профспілки до Президента України, Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради

27:03:2020 г.

Сьогодні, 27 березня, Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк спрямував на адресу Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова офіційні листи, в яких викладено вимоги щодо необхідності державної підтримки залізничної галузі:

 

Read more...
 

Про просування антинародного, антисоціального законопроєкту «Про працю»

24:03:2020 г.
18 березня СПО об’єднань профспілок звернувся з листом до Прем’єр-міністра Д.Шмигаля та міністра розвитку економіки, сільського господарства І.Петрашка з вимогою зупинити повторно направлений на погодження неоліберальний законопроєкт «Про працю» як такий, що суперечить Конституції України та актам міжнародного права.

З текстом листа та відповіддю Прем’єр-міністра України ознайомитися тут .

Інформацію взято з офіційного вебпорталу ФПУ.
 

Не дамо зруйнувати законодавство про гарантії діяльності профспілок!

17:03:2020 г.
На підтримку електронної петиції «Прошу (вимагаю) не розглядати законопроект #2681 як такий, що порушує та обмежує права профспілок в Україні», розміщеній 5 березня п. р. на сайті Верховної Ради України, президія Ради профспілки 17 березня ухвалила постанову, в якій йдеться про посилення боротьби за недопущення руйнування законодавства про гарантії діяльності профспілок.
 
Відповідну телеграму щодо постанови «Про підтримку електронної петиції» направлено дорожнім, територіальним, об’єднаним і первинним організаціям. 
Долучаймося до ініціативи! Кожен голос – важливий!
 
Підписати тут  


 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 1 - 5 of 2152
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78