Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Рада профспілки запропонувала Уряду створити спільну робочу групу щодо вирішення вимог залізничників. Профспілка залишає за собою право вдатися до подальших протестних дій у межах законодавства. Профспілка провела 14 листопада акцію протесту біля Офісу Президента України. 8 листопада відбулася зустріч представників профспілки з очільником Міністерства інфраструктури. 30 жовтня в «Укрінформі» проведено пресконференцію. Трансляція відбувалась також на сайті та сторінці профспілки у Facebook.  З 1 вересня 2019 року встановлено добові витрати на відрядження працівників у межах України у сумі 200 грн. – наказ № 624 від 4.10.2019 р. Голова профспілки В.Бубняк звернувся до керівників держави та Мініфрастуктури щодо плану реструктуризації «Укрзалізниці». Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

IV Конференція Ради профспілки

13:12:2019 г.
Вчора, 12 грудня, відбулася IV Конференція профспілки, на якій делегати заслухали та обговорили звіт про роботу Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України за період з грудня 2016-го по грудень 2019 року.
Read more...
 

Підписано меморандум про співпрацю та взаємодію

11:12:2019 г.
Сьогодні, 11 грудня, підписано меморандум про співпрацю та взаємодію між АТ «Українська залізниця» та профспілкою залізничників і транспортних будівельників України.
Сторони домовилися, зокрема, у встановленому порядку забезпечити підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівників Товариства у першому кварталі 2020 року не менше ніж на 10%; у визначеному спільним рішенням порядку забезпечити оздоровлення залізничників і членів їхніх сімей та пенсіонерів у наступному році, а також забезпечити в 2020 році у повному обсязі фінансування об’єктів соціальної сфери, що у власності трудових колективів або профспілковій тощо.
Read more...
 

Створено об'єднану профорганізацію філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця»

11:12:2019 г.
Установчу конференцію проведено 21 листопада п. р. за присутності 36 делегатів від первинок колійних машинних станцій та інших структурних підрозділів, які увійшли до новоствореної філії.
Головою об’єднаної профорганізації філії обрано В.Чемеринського, який займає посаду начальника відділу та є головою первинки апарату філії, заступником – Н. Меленець, бухгалтера Цвітковської колійної машинної станції. Вони виконуватимуть нові обов’язки без звільнення від основної роботи.
В.Чемеринського делеговано до складу Ради профспілки.
Обрано також склад профспілкового комітету та його президії, ревізійної комісії об’єднаної профорганізації філії «Центр з будівництва та ремонту колії».
 

До уваги спілчан – черговий номер профспілкової газети

11:12:2019 г.
12 грудня вийде друком № 23 (778) газети «Вісник профспілки» накладом понад  77 тис. примірників. Передплатники електронної версії газети отримали цей номер у кольорі
 

Міжнародна солідарність: підтримка діям профспілки з боку Виконкому ЄФТ

11:12:2019 г.
Голова профспілки Вадим Бубняк, як член Виконкому Європейської федерації транспортників, взяв участь у засіданні  цього міжнародного профспілкового виборного органу. Він зустрівся з керівництвом ЄФТ і виступив перед учасниками заходу з доповіддю про боротьбу профспілки залізничників і транспортних будівельників України у зв’язку із значним утиском соціально-економічних прав та інтересів спілчан, зокрема про проведення масових акцій протесту в 2019 році. Від колективу українських залізничників подякував Президенту ЄФТ Френку Морілсу та Виконкому ЄФТ за солідарну підтримку діям профспілки та повторно звернувся до колег з проханням підтримати вимоги профспілки щодо приведення ст. 18 Закону України «Про транспорт»  у відповідність до Конституції та Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» і таким чином виконати рішення Європейського суду з прав людини від 2014 року у справі «Тимошенко та інші проти України» щодо відновлення права на страйк транспортникам України.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 1 - 5 of 2094
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Акція протесту профспілки 14 листопада 2019 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78