Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Про інформаційний день для голів первинних профспілкових організацій дорожньої профспілкової організації Львівської залізниці

24:06:2022 г.
На цьому тижні, 21 червня, відбувся інформаційний день для голів первинних профспілкових організацій дорожньої профспілкової організації Львівської залізниці. Про проведений захід повідомив пресцентр дорпрофсожу.
 
«Нарешті в таких складних умовах видалась нагода зустрітись з профспілковим активом, поспілкуватися, проінформувати про поточні питання, подискутувати, обговорити гострі проблеми, що на часі», – прокоментували підсумки заходу у дорожній профорганізації Львівської залізниці.
 
В інформаційному дні також брав участь заступник директора виконавчого регіональної філії «Львівська залізниця» з управління персоналом та соціальної політики Андрій КИРДА. Він надав інформацію про роботу залізниці та відповів на запитання присутніх.
 
Профільні працівники виконавчого апарату дорпрофсожу у своїх виступах детальніше зупинились на питаннях щодо виплати премій окремим категоріям працівників, оплати праці, наданні відпусток, правового захисту тощо.
 
Наприкінці заходу голова дорпрофсожу Артем КОРОЛЬКОВ звернувся до усіх з такими важливими словами: «Ми не маємо права в умовах воєнного стану опускати руки, ми маємо гідно пройти цей шлях… Тому працюймо далі, домовляймося, приймаймо рішення, допомагаймо і продовжуймо волонтерити. Разом – ми сила! Все переживемо, перетовчемо і обов’язково переможемо! Все буде УКРАЇНА!».

 

На підтримку ЗСУ, сил територіальної оборони та допомогу членам профспілки

24:06:2022 г.
Вже перераховано на підтримку Збройних Сил України – у Благодійний фонд «Повернись живим», силам територіальної оборони, допомогу мобілізованим залізничникам, на обладнання бомбосховищ, придбання продуктових наборів та організацію евакуації населення: 

Подробнее...
 

Інформуємо…

23:06:2022 г.
На звернення Департаменту охорони праці та промислової безпеки (ЦБТ) АТ «Укрзалізниця» Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України розглянуто і опрацьовано такі проєкти методичних рекомендацій:
 
• Методичні рекомендації для розробки нормативних актів щодо дій працівників АТ «Укрзалізниця» при артобстрілах, авіаційних ударах при пересувному (роз’їзному) характері роботи.
 
• Методичні рекомендації для розробки нормативних актів по утриманню, наповненню, застосуванню медичних аптечок на робочих місцях в підрозділах АТ «Укрзалізниця» для надання домедичної та першої допомоги.
 
Пропозиції та зауваження технічних інспекторів праці Ради профспілки у дорожніх профорганізаціях Південної, Придніпровської, Південно-Західної, Одеської, Львівської залізниці та регіональної філії «Львівська залізниця» узагальнено і направлено ЦБТ. 
 
Тож найближчим часом очікуємо доопрацьовані документи в роботу.
 

Не май сто кіп у полі, а май друзів доволі…

21:06:2022 г.
Сьогодні ми розповімо про важливі ініціативи, які започаткували волонтерський проєкт, та активну участь профспілкової молоді в житті країни. 
 
Зокрема, йтиметься про гуманітарну допомогу в рамках цього проєкту залізничникам в Запоріжжі, отримання якої стало можливим завдяки молодіжним лідеркам – двом Катеринам.
 
Спільний проєкт Trade Union Lifeline – «Профспілкова Дорога Життя», започаткований молодими активістами з Федерації профспілок України, ГО «Трудові ініціативи» та Профспілки залізничників і транспортних будівельників України для збору пожертвувань та надання допомоги переселенцям, біженцям та іншим людям, які постраждали від війни, активно розвивається і підтримує українців у різних куточках нашої держави. До проєкту молодь залучила профспілкові організації з більш як восьми країн та міжнародних федерацій профспілок.

Подробнее...
 

До відома

21:06:2022 г.
Держстат повідомляє: індекс споживчих цін (індекс інфляції) у травні 2022 р. становить 102,7%. 

Тож у червні, як і в попередньому місяці, будуть індексуватися заробітні плати тим працівникам АТ «Укрзалізниця», яким в останнє підвищували годинні тарифні ставки та посадові оклади у грудні 2021-го у розмірі 10,9% прожиткового мінімуму для працездатних осіб або 270,43 грн. 
Подробнее...
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 1 - 5 из 2540
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79