Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти у розмірі 4489,1 млн грн. на розвиток «Укрзалізниці». На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця» .«Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Із днем створення профспілки у незалежній Україні!

22:01:2021 г.
Історія профспілки залізничників і транспортних будівельників у незалежній Україні почалася 23 січня 1992 року. Щиро вітаю колег і всіх спілчан із 29-ю річницею її створення!
 
На нашому шляху за цей період було чимало перепон, труднощів і випробувань, проте потужна галузева профспілка долала виклики часу. Наразі тиск з боку адміністрації посилюється і постають нові проблеми. У реаліях сьогодення профспілка всіма передбаченими чинним законодавством діями вишукує можливості системно і наполегливо відстоювати трудові права та соціальні гарантії спілчан.
 
Для цього дуже важливо мати надійну та свідому підтримку спілчан, адже лише об’єднавши зусилля, ми здатні подолати проблеми і досягти у боротьбі за трудові права працівників позитивних результатів. 
 
Життєдіяльність профспілки саме в її єдності. Тож згуртуймося!
 
2021-й – особливий і відповідальний рік: у профспілці розпочалася звітно-виборча кампанія. Її проведення ускладняється ситуацією, пов’язаною із перебігом теперішніх і непередбачуваних у майбутньому карантинних заходів, зумовлених пандемією COVID-19, тож треба бути готовими адекватно реагувати та працювати у даних умовах. І ми усвідомлюємо свою високу відповідальність.
 
Гасло звітно-виборчого року – «Сильний лідер – сильна профорганізація!». Тож у кожній первинці та інших профспілкових ланках має відбуватися активна й ефективна робота всього профактиву із залученням спілчан задля зміцнення організацій всіх рівнів з метою подальшої продуктивної роботи на благо членів нашої профспілки.  

З повагою Вадим Бубняк, 
Голова Федерації профспілок транспортників України, 
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

 

Пресконференція лідерів всеукраїнських профспілок

22:01:2021 г.
Голова ФПТУ і лідер профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняк разом з керівником СПО всеукраїнських профоб’єднань, Головою ФПУ Г.Осовим та іншими колегами взяв участь у пресконференції  в УНІАН на тему: «Профспілки – за справедливі ціни на газ і тарифи на електроенергію та комунальні послуги для людей».
 
Під час свого виступу В.Бубняк, як й інші учасники пресзаходу, висловив обурення ситуацією, що примушує громадян розраховуватися за безглузді дії влади зі своїх спустошених кишень та підтримав колег у намірах (у разі невиконання Урядом вимог профспілок) організовувати і проводити солідарні акції протесту. 
 
Він також наголосив на вимогах нашої профспілки до АТ «Укрзалізниця», єдиним акціонером якого є Уряд, з приводу вкрай низького рівня оплати праці залізничникам, вкотре зауважив про необхідність  «розмороження» важливого законопроєкту № 2617 від 18.12.2019 р. «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» та звернувся до колег і всіх зацікавлених осіб підтримати електронну  петицію на сайті Кабміну щодо надання можливості представникам трудових колективів брати участь на громадських засадах у роботі наглядових рад акціонерних товариств.  
Подробнее...
 

Члени профспілки рішуче налаштовані на захист своїх законних прав та вимагають справедливої і гідної оплати за свою працю

16:01:2021 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України неодноразово протягом 2019–2020 років звертала увагу керівництва АТ «Українська залізниця» на низький рівень оплати праці працівників залізничного транспорту та вимагала ухвалити рішення щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів. 
 
Дедалі більше залізничників не бажають працювати в Товаристві за мізерну заробітну плату і нести відповідальність за безпеку руху без належного забезпечення виробничого процесу запасними частинами, інструментом, матеріалами. Складні умови праці, відповідальна і важка робота при низькому рівні її оплати зумовлює справедливе невдоволення залізничників. Щораз більше працівників звільняються з роботи на залізничному транспорті, а нові на таку мізерну зарплату і з такою високою відповідальністю за якість, безпеку руху не приходять. 
 

Подробнее...
 

З прийдешнім 2021 роком та Різдвом Христовим!

30:12:2020 г.
Шановні спілчани!
Проводжаючи непростий 2020-й, ми аналізуємо, чого вдалося досягти та які виклики ще на нас чекають, адже зустріли на своєму шляху чимало перепон, пов’язаних у тому числі із пандемією, яка охопила людство. 

2021 рік для профспілки – звітно-виборчий, і на кожну профорганізацію припадає велика відповідальність щодо відстоювання інтересів спілчан у боротьбі за їхні трудові права та соціально-економічні гарантії.

Впевнений, що завдяки об’єднанню зусиль ми будемо йти вперед до головної мети – покращення добробуту залізничників, на який вони заслуговують.

Щороку ми чекаємо на яскраві, освячені надією на краще свята – Новий рік і Різдво Христове. Щиро зичу всім міцного здоров’я, світлої долі, радості і злагоди в кожній родині та сподівання на добрий прийдешній 2021-й!

З повагою Вадим Бубняк, 
Голова Федерації профспілок транспортників України, 
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України
 

Пенсійне забезпечення залізничників за вислугу років – у фокусі нагальних проблем, що намагається вирішити галузева профспілка

29:12:2020 г.
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк надіслав сьогодні, 29 грудня, на адресу керівника Парламенту Дмитра Разумкова та Голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної  політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової листи на підтримку відповідного законопроєкту, розробленого на вимогу профспілки.
 
У зверненні висловлено пропозицію активізувати роботу парламентарів із розгляду проєкту Закону № 2617 від 18.12.2019 р. «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» напередодні  проведення 25 січня 2021 року засідання погоджувальної ради депутатських фракцій (груп), а також пленарних засідань, які відбуватимуться 26–28 січня.
 
Подробнее...
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 1 - 5 из 2236
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78