Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Хроніка подій

2021

Заходи, позначені зірочкою (*), відбувались онлайн
 
24 грудня* відбулось засідання президії Ради профспілки.
 
24 грудня* відбулось засідання профкому первинної профорганізації ПАТ «Укрзалізниця».
 
16 і 23 грудня Голова профспілки О.Семерунь взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
16 грудня* завідувач відділу міжнародного співробітництва С.Іванський брав участь у 61-му засіданні Ради Міжнародної конфедерації профспілок залізничників (МКПЗ).
 
14 грудня відбулася звітно-виборна конференція первинної профорганізації АТ «Укрзалізниця».
 
14 грудня відбувся VIII З’їзд профспілки, Головою профспілки обрано О.Семеруня, його першим заступником – О.Мушенка.
 
9 грудня* проведено позачергове засідання Ради профспілки, на якому було обговорено питання змін до Статуту профспілки.
 
2 і 9 грудня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».
 
2 грудня* відбулося засідання профкому первинки ПАТ «Укрзалізниця».
 
30 листопада* і 1 грудня* Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у вебінарі на тему: «Роль профспілок у відновленні після пандемії COVID-19 – забезпечення продуктивної і стійкої зайнятості, охорони праці та соціального захисту на залізницях регіону», організованому Бюро трудящих Міжнародної організації праці (МОП), Міжнародною конфедерацією профспілок залізничників (МКПЗ) і Незалежною профспілкою залізничників Азербайджану.
 
30 листопада*, 6 і 7 грудня* проведено засідання  комісії Ради профспілки з організаційно-масової та інформаційної роботи.
 
29 листопада* відбулося засідання профсекції працівників відомчої воєнізованої охорони Ради профспілки.
 
26 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Антикризового штабу з відновлення сталого функціонування Укрзалізниці.
 
25 листопада* відбулося засідання президії Ради профспілки. 
 
25 листопада* відбулося засідання Ради профспілки, на якому, зокрема, затверджено звіт про роботу Ради профспілки з грудня 2016-го по грудень 2021 р., узгоджено склад робочих органів З’їзду, його регламент і порядок денний, проєкт основних напрямів роботи Ради профспілки на 2022–2026 рр. Вирішено усі ці питання винести на розгляд З’їзду. 
 
25 листопада* заплановано проведення засідання Ради профспілки та її президії.
 
19 листопада* відбулося засідання Молодіжної ради профспілки.
 
18 листопада* завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Ради профспілки О.Гнатюк взяв участь як один зі спікерів в онлайн-панелі «Впровадження практики корпоративного управління АТ «Укрзалізниця» в рамках ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Виклики та перспективи соціально-економічного розвитку залізничного транспорту».
  
11 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, а 18 листопада – Голова профспілки В.Бубняк брали участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».
 
4 листопада відбулася акція протесту профспілки під стінами головного офісу АТ «Укрзалізниця».
 
3 листопада головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко здійснив комісійний огляд літнього спецодягу та спецвзуття, який проводився філією «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» (м. Київ).
 
1 і 2 листопада відбулися зустрічі Голови профспілки В.Бубняка з Головою правління АТ «Укрзалізниця» О.Камишіним та членом правління Є.Лященком щодо шляхів вирішення питання підвищення тарифних ставок та посадових окладів згідно з підписаним 30 березня п. р. Спільним рішенням про співпрацю та взаєморозуміння. 
 
28 жовтня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
28 і 29 жовтня* Голова профспілки В.Бубняк, представники апарату Ради профспілки та активісти профорганізацій різних рівнів взяли участь у продовженні серії семінарів «Приватизація залізниць і дії профспілки», організованого Міжнародною федерацією транспортників (МФТ) спільно зі шведською профспілкою працівників сфери послуг та зв’язку «SEKO» у рамках міжнародного проєкту «Органайзинг у приватних залізничних компаніях».
 
28 жовтня* проведено VII Форум молоді профспілки.
 
28 жовтня*, 2 і 3 листопада* відбулися позачергові засідання президії Ради профспілки.
  
27 жовтня* відбулося засідання професійної секції працівників електрифікації та електропостачання Ради профспілки.
 
18, 21 та 25 жовтня відбулися консультації представників обох сторін – Укрзалізниці та профспілки – щодо підвищення тарифних ставок та посадових окладів працівників відповідно до Спільного рішення про співпрацю та взаєморозуміння.
 
25 жовтня* Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у координаційній зустрічі за участю керівництва СПО об’єднань профспілок, роботодавців та координаторів сторін під головуванням Голови НТСЕР А.Кінаха та співголови НТСЕР від профспілкової сторони Г.Осового.
 
21 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
21 жовтня Голова профспілки взяв участь (онлайн-підключення) у звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Південної залізниці.
 
20 жовтня* в комбінованому форматі відбулося засідання професійної секції працівників локомотивного господарства Ради профспілки. З ініціативи голови профсекції працівників господарства приміських пасажирських перевезень Ради профспілки І.Безпалого до заходу також могли долучитися члени секції ЦРП.
 
18 жовтня* Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у нараді керівників СПО, а 
 
21 жовтня* – у засіданні-нараді профспілкової сторони Національної тристоронньої соціально-економічної ради, де також брали участь фахівці апарату ФПУ. 
 
14 жовтня* Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданні конгресу Міжнародної конфедерації профспілок залізничників.
 
13 жовтня відбулася зустріч Голови профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління О.Камишіним, за результатами якої 18 та 21 жовтня продовжено консультації представників обох сторін щодо підвищення тарифних ставок та посадових окладів працівникам.
 
11–13 жовтня проведено семінар-нараду керівництва профспілки та професійних секцій Ради профспілки на тему: «Посилення спроможності профспілки до «роботи за правилами» (Чернігів). У заході взяли участь Голова профспілки В.Бубняк, головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко, завідувачі відділів – організаційної і кадрової роботи Ради профспілки О.Гнатюк та інформації Л.Голубовська.
 
8 жовтня відбулося установче засідання організаційного та наукового комітету ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Виклики та перспективи соціально-економічного розвитку залізничного транспорту – УКРПРОФЗТ/2021».
 
7 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
7 жовтня у Всесвітній день дій за гідну працю, представники профспілки взяли участь у попереджувальній всеукраїнській акції протесту профспілок.
 
6 жовтня в комбінованому форматі відбулося засідання професійної секції вагонного господарства Ради профспілки.
 
6 жовтня* відбулась нарада фінансових працівників профспілки.
 
30 вересня* Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Антикризового штабу з відновлення сталого функціонування АТ «Укрзалізниця»; 4 жовтня – у засіданні оргкомітету з підготовки та проведення Всеукраїнської попереджувальної акції профспілок; 5 жовтня – у пресконференції в інформагентстві «УНІАН» на тему «Захистимо свої трудові права і свободи на об’єднання в профспілки. Здобудемо краще життя!».
 
29 вересня* Голова профспілки В.Бубняк провів нараду з головами професійних секцій Ради профспілки.
 
28 вересня завідувач відділу охорони праці – головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у виставці спецодягу і засобів індивідуального захисту, організованій Департаментом охорони праці і промислової безпеки АТ «Укрзалізниця».
 
27–29 вересня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевірив стан дотримання трудового законодавства, виконання Галузевої угоди і колективного договору в Тернопільській дистанції електропостачання регіональної філії «Львівська залізниця».
 
27 вересня відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» О.Камишіним.
 
22 вересня відбулося засідання професійної секції служб перевезень та комерційної роботи Ради профспілки (у комбінованованому форматі).
 
21 вересня* завідувач відділу охорони праці – головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у нараді керівництва профспілок Міжнародної конфедерації профспілок залізничників, де, зокрема, обговорено питання проведення спільно з ЄФТ огляду умов праці поїзних бригад на залізницях різних країн. 
 
21 вересня відбулося розширене засідання професійної секції служб працівників відомчої воєнізованої охорони Ради профспілки (у комбінованованому форматі).
 
21 вересня* завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Ради профспілки Я.Мальський взяв участь у міжнародній конференції «Подальший розвиток соціального діалогу як ключовий елемент європейської інтеграції України». Учасниками конференції були представники організацій роботодавців, профспілок, Уряду, а також експерти та науковці у сфері трудового права та соціальних відносин.
 
18–19 вересня завідувачі відділів: організаційної та кадрової роботи – О.Гнатюк, інформації – Л.Голубовська взяли участь у ІІІ Міжнародній профспілковій майстер-школі.
 
17 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у першому засіданні Антикризового штабу з відновлення сталого функціонування АТ «Укрзалізниця», який створено Урядом на виконання рішення Ради національної безпеки та оборони. Штаб очолив Міністр інфраструктури О.Кубраков.
 
16 вересня* перший заступник Голови профспілки О.Мушенок брав участь у засіданні керівників СПО всеукраїнських профоб’єднань на національному рівні щодо роботи Національної тристоронньої соціально-економічної ради. 
 
16 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
15 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Ради профспілки О.Гнатюк брав участь у звітно-виборній конференції Рівненської територіальної профорганізації.
 
Голова профспілки В.Бубняк брав участь у звітно-виборних конференціях: 14 вересня – дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці, 16 вересня – Одеської дорожньої профорганізації, 21 вересня – дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці.
 
9 вересня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у звітно-виборній конференції Лиманської дорожньої профорганізації, де, виступивши перед делегатами, поінформував про стан вирішення актуальних питань профспілкової діяльності за останні п’ять років.
 
9 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
8–9 вересня завідувач відділу охорони праці – головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у семінар-нараді, де розглянуто основні питання реалізації заходів з охорони праці та промислової безпеки в умовах реформування АТ «Укрзалізниця».
 
7–8 вересня Голова профспілки В.Бубняк, завідувачі відділів: організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк та економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін, правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у семінарі об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця». 
 
7 вересня* перший заступник Голови профспілки О.Мушенок брав участь у консультативній нараді керівників СПО всеукраїнських профоб’єднань на національному рівні щодо відновлення роботи Національної тристоронньої соціально-економічної ради.
 
3 вересня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова брала участь у розширеній нараді Держпраці за участю сторін соціального діалогу, де обговорено зміни підходів у здійсненні державного контролю за додержанням законодавства про працю та охорону праці. 
 
2 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
Відбулися організаційні засідання профсекцій Ради профспілки: 17 серпня* – працівників автоматики, телемеханіки, зв’язку; 18 серпня* – працівників вагонного господарства; 19 серпня* –  працівників служб перевезень і комерційної роботи, 25 серпня* – працівників господарства приміських пасажирських перевезень, 26 серпня* – працівників відомчої воєнізованої охорони, 27 серпня* – працівників колійного господарства.
 
17 серпня* проведено нараду із завідувачами оргвідділів дорпрофсожів щодо особливостей звітно-виборчої кампанії 2021 р.
 
12 серпня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко та завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчали стан дотримання трудового законодавства у вагонній дільниці станції Жмеринка філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця».
 
11 серпня Голова профспілки В.Бубняк, голова дорожньої профорганізації Львівської залізниці А.Корольков, заступник голови Лиманської дорожньої профорганізації О.Гнєзділов, завідувач відділу міжнародного співробітництва Ради профспілки С.Іванський взяли участь у 60-му засіданні Міжнародної конфедерації профспілок залізничників, що відбулось у Грузії.
 
23 липня завідувач відділу інформації Л.Голубовська взяла участь у семінарі для молодіжної ради дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці.
 
22 липня* головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засідання робочої групи СПО об’єднань профспілок з опрацювання законопроєкту Мінекономіки «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі».
 
20 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі керівництва СПО об’єднань профспілок з Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економіки України О.Любченком.
 
15 і 22 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця». 
 
21  липня* відбулося засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи.
 
15 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Уряду. 
 
13–14 липня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала стан організації обліку відпрацьованих годин та їх оплату у філії «Вінницятрансприлад» АТ «Укрзалізниця».
 
5 липня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у робочій нараді керівників репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.
 
2 і 6 липня* відбулися наради з організації масової профспілкової акції протесту. 
 
1 і 9 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».
 
30 червня* і 7 липня* Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданнях Уряду. 
 
30 червня, 6 і 7 липня* відбулися позачергові засідання президії Ради профспілки.
 
30 червня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у звітно-виборній конференції первинної профорганізації філії «Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту» АТ «Укрзалізниця».
 
29 червня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборній конференції первинної профорганізації філії «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту» АТ «Укрзалізниця», а 30 червня – у звітно-виборних конференціях первинних профорганізацій філії «Центр транспортного сервісу "Ліски"» й апарату АТ «Укрзалізниця».
 
24, 30 червня* і 1, 5 липня* працівники апарату Ради профспілки разом із представниками галузевих профспілок країн СНД і Балтії – членських організацій Міжнародної конфедерації профспілок залізничників – прослухали цикл семінарів, присвячених підвищенню компетенції профпрацівників та активістів.
 
30 червня відбулося засідання президії Ради профспілки, де розглядалося питання про виконання Спільного рішення про співпрацю і взаєморозуміння між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою. У засіданні запрошено взяти участь в. о. Голови правління Товариства І.Юрика.
 
24 і 25 червня* Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник О.Мушенок, інші представники апарату Ради профспілки та заступник голови Молодіжної ради профспілки К.Ізмайлова взяли участь у серії семінарів «Приватизація залізниць і дії профспілки», організованого Міжнародною федерацією працівників транспорту (МФТ) спільно зі шведською профспілкою працівників сфери послуг та зв’язку «SEKO» у рамках міжнародного проєкту «Органайзинг у приватних залізничних компаніях».
 
24 червня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк та провідний фахівець відділу Л.Нестеренко взяли участь у звітно-виборній конференції об’єднаної профорганізації філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин».
 
24 червня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
23–25 червня відбулася нарада-семінар фінансових працівників профспілки, а 25 червня – засідання Ревізійної комісії профспілки.
 
18 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
17 червня* відбулося позачергове засідання президії Ради профспілки. 
 
17 червня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у звітно-виборній конференції первинної профорганізації філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури» АТ «Укрзалізниця».
 
17 червня провідний фахівець відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко і завідувач відділу інформації Л.Голубовська взяли участь у звітно-виборній конференції первинної профорганізації ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод».
 
17 червня* проведено засідання робочої комісії профспілок та АТ «Укрзалізниця».
 
16, 17, 23 червня* працівники апарату Ради профспілки разом з представниками галузевих профспілок країн СНД і Балтії – членських організацій Міжнародної конфедерації профспілок залізничників – прослухали цикл семінарів, присвячених підвищенню компетенції профпрацівників та активістів, у рамках якого 16 червня* завідувач відділу міжнародного співробітництва С.Іванський виступив з темою: «Можливості сервіса Zoom для проведення онлайн-заходів профспілок».
 
16 і 17 червня завідувач відділу охорони праці, головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці у Синельниківському відділенні по ремонту та підготовці вагонів філії «Рефрижераторна вагонна компанія» АТ «Укрзалізниця».
 
16 червня* Голова профспілки В.Бубняк та завідувач відділу міжнародного співробітництва С.Іванський взяли участь у засіданні секції залізничників Європейської федерації транспортників (ЄФТ).
 
10 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Львівської залізниці.
 
15 червня завідувач відділу міжнародного співробітництва С.Іванський взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр» АТ «Укрзалізниця».
 
8 червня відбулася нарада Голови профспілки В.Бубняка, голів дорожніх та об’єднаних профорганізацій з представниками АТ «Укрзалізниця» щодо оздоровлення залізничників та членів їхніх сімей у 2021 р. За результатами наради 10 червня на засіданні правління АТ «Укрзалізниця» ухвалено рішення про відкриття пансіонатів «Запоріжжя», «Прибій», «Галичина».
 
9 червня* проведено онлайн-зустріч членів робочої комісії профспілок та АТ «Укрзалізниця».
 
8*, 10 і 11* червня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський брав участь у засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок, де обговорено законопроєкт «Про колективні угоди і договори», а 15 червня – у звітно-виборних зборах первинки апарату філії «Центр з будівництва та ремонту інженерних споруд» АТ «Укрзалізниця». 
 
3 червня* відбулося засідання Молодіжної ради профспілки.
 
2 червня* проведено нараду із завідувачами оргвідділів дорпрофсожів щодо особливостей звітно-виборчої кампанії 2021 року.
 
2 червня завідувачі відділів: організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк та інформації Л.Голубовська взяли участь у звітно-виборних зборах первинної профорганізації Державного університету інфраструктури та технологій.
 
2–4 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко здійснив перевірки стану охорони праці у філії «Рефрижераторна вагонна компанія» АТ «Укрзалізниця».
 
2 червня* завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь в онлайн-заході Мінсоцполітики, під час якого відбулася презентація провідної доповіді Міжнародної організації праці «Заробітна плата у світі 2020–2021: заробітна плата і мінімальна заробітна плата у період пандемії COVID-19».
 
1 червня* завідувачі відділів: охорони праці – головний технічний інспектор праці В.Дорошенко та економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяли участь в узгоджувальній нараді з обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оплати праці».
 
31 травня відбулася робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» І.Юриком. Обговорено шляхи виконання Товариством Спільного рішення про співпрацю та взаєморозуміння щодо підвищення з 1 червня п. р. тарифних ставок та посадових окладів, питання оздоровлення та інші соціальні проблеми.
 
27 травня провідний фахівець відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко брала участь у звітно-виборній конференції первинної профорганізації філії «Дарницький вагоноремонтний завод» АТ «Укрзалізниця». 
 
27 травня* і 4 червня* проведено засідання президії Ради профспілки.
 
21 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь в установчих зборах, де було створено первинну профорганізацію апарату філії «Центр оздоровлення та відпочинку» АТ «Укзалізниця». 
 
20 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк брав участь у звітно-виборній конференції первинної профорганізації філії «Рефрижераторна вагонна компанія» АТ «Укрзалізниця». 
 
20 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок та завідувач відділу інформації Л.Голубовська брали участь у звітно-виборній конференції об’єднаної профорганізації ПрАТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту».
 
20, 27 травня і 3 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».
 
19 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський брав участь у звітній конференції первинної профорганізації філії «Проектно-конструкторське бюро інформаційних технологій» АТ «Укрзалізниця», де підбито підсумки виконання умов колективного договору у 2020 р., а 20 травня – у звітно-виборній конференції первинки.
 
19* і 24 травня* відбулися засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи.
 
18 травня* Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк брав участь у робочій нараді керівників СПО всеукраїнських профоб’єднань на національному рівні.
 
13 травня* проведено нараду із завідувачами оргвідділів дорпрофсожів з актуальних питань організаційної роботи.
 
6 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
30 квітня* проведено онлайн-прийом спілчан щодо звітів і виборів у профспілці.
 
29 квітня* відбулася нарада представників АТ «Укрзалізниця» та профспілки щодо оздоровлення залізничників та членів їхніх сімей, у тому числі щодо перспектив проведення спільної оздоровчої кампанії.
 
27 квітня* провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін брала участь у засіданні спільної робочої комісії повноважних представників Сторін з підготовки пропозицій щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2022 р.
 
27 квітня* відбулася нарада з представниками Міжнародної федерації працівників транспорту спільно із шведською профспілкою працівників сфери послуг та зв’язку «SEKO» у рамках міжнародного проєкту «Органайзинг у приватних залізничних компаніях».
 
23 квітня* Молодіжною радою профспілки проведено вебінар, присвячений Всесвітньому дню охорони праці, а 14 травня – вебінар з актуальних питань трудового права.
 
23 квітня* відбулося засідання центрального штабу з організації та проведення акції протесту «робота за правилами».
 
22 квітня* проведено робочу зустріч сторін колективних переговорів – представників СПО профспілок та АТ «Укрзалізниця», де розглянуто розбіжності до напрацьованого проєкту Колективного договору Товариства та обговорено організаційні питання подальшої роботи над угодою.
 
21 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
20 квітня* відбулося позачергове засідання президії Ради профспілки (заочне голосування).
 
20 квітня* відбулося засідання профкому первинної профорганізації  ПАТ «Укрзалізниця» (заочне голосування).
 
16 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко ознайомився як член комісії з проведення виставки із зразками зимового спецодягу та спецвзуття для залізничників.
 
15 квітня* відбулася нарада представників АТ «Укрзалізниця» та профспілки щодо оздоровлення залізничників та членів їхніх сімей, у тому числі щодо перспектив проведення спільної оздоровчої кампанії 2021 р.
 
14 квітня* проведено засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи.
 
14 квітня* відбулося позачергове засідання Ради профспілки (заочне голосування).
 
6, 13 і 20 квітня* завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів вебінари про організацію та проведення звітно-виборних зборів та конференцій. До участі долучилися профпрацівники та профактивісти всіх рівнів.
 
2 квітня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк брав участь у робочій нараді керівників СПО всеукраїнських профоб’єднань на національному рівні. Основне питання – формування спільної позиції та подальших дій з протидії просуванню законодавчих ініціатив Уряду щодо дерегуляції трудових відносин на користь роботодавця, зокрема законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо дерегуляції трудових відносин», ухваленого 1 квітня п. р. урядовим комітетом з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та соціальної політики.
 
1, 8 і 15 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».
 
25 березня* проведено засідання Ради профспілки та її президії, 29 березня* – позачергове засідання президії.
 
24 березня* Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО профоб’єднань на національному рівні.
 
19 березня* відбулося розширене засідання профсекції Ради профспілки працівників вагонного господарства.
 
18 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця». Лідер профспілки поінформував присутніх про проблемні питання трудового колективу, а також дії профспілки щодо їх вирішення. Увагу комісії зосереджено на проведенні 31 березня попереджувальної акції «робота за правилами». В.Бубняк відповів на запитання членів комісії та запропонував включити до експертної групи ТСК представника від профспілкової сторони – першого заступника Голови профспілки О. Мушенка. За підсумками засідання ухвалено рішення сприяти профспілці залізничників і транспортних будівельників України у вирішенні висунутих до роботодавця вимог і делегувати членів комісії для участі у переговорах з цього питання між профспілкою та уповноваженими представниками керівництва Товариства. 
 
17, 24 і 30 березня* проведено спільні засідання центрального штабу та регіональних штабів з організації та проведення акції «робота за правилами» із запрошенням голів первинок. Ситуацію центральний штаб тримає на контролі та своєчасно реагує на актуальні проблеми. На засіданнях аналізувалася конкретна робота, проведена регіональними штабами: щодо стану готовності до попереджувальної акції, збору підписів на підтримку вимог профспілки до АТ «Укрзалізниця», реалізації ініціатив з комунікації із парламентською ТСК з питань перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця», керівництвом фракцій і комітетів Верховної Ради. 
 
16 березня* проведено нараду із завідувачами оргвідділів дорпрофсожів і фахівцями теркомів щодо проведення збору підписів за вступ у колективний трудовий спір з АТ «Укрзалізниця», попереджувальної акції «робота за правилами», особливостей звітно-виборчої кампанії 2021 року.
 
11 березня відбулося розширене засідання профсекції Ради профспілки працівників воєнізованої охорони.
 
11 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
11 березня* представники профспілки взяли участь у переговорах щодо перспектив відновлення навчання профактиву за проєктом «U2U» на 2021 рік за підтримки шведської профспілки SEKO щодо постприватизаційних процесів на залізницях України.
 
9 березня* Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО профоб’єднань.
 
4 березня проведено засідання Молодіжної ради профспілки.
 
3 березня* відбулося перше засідання центрального штабу з організації та проведення акції «робота за правилами», а 10 березня* – спільне засідання центрального штабу та регіональних штабів.
 
2 березня* проведено засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи.
 
2 березня* перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у заході з питань соціального діалогу тристоронньої робочої групи з напрацювання законодавчих ініціатив.
 
26 лютого відбулася зустріч першого заступника Голови профспілки О.Мушенка, голів дорожніх профорганізацій та об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» із очільником АТ «Укрзалізниця» В.Жмаком.
 
26 лютого відбулася селекторна нарада «Укрзалізниці» щодо соціальної політики Товариства.
 
25 лютого* проведено засідання президії Ради профспілки.
 
25 лютого перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
24 лютого* відбулася нарада керівництва профспілки з актуальних питань.
 
23 лютого* відбулося позачергове засідання президії Ради профспілки.
 
18 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
17 лютого проведено акцію протесту (пікетування) біля будівлі Кабінету Міністрів.
 
16 лютого відбулася пресконференція профспілки в Укрінформі.
 
12 лютого* проведено розширене засідання профсекції служб перевезень та комерційної роботи Ради профспілки.
 
12 лютого* в онлайн-режимі відбулася нарада з підключенням близько 300 учасників щодо організації акції протесту біля будівлі Уряду 17 лютого.
 
11 лютого* відбулося засідання Ради профспілки.
 
9 лютого* відбулося позачергове засідання президії Ради профспілки.
 
5 і 11 лютого проведено розширені засідання (в онлайн режимі та очне) профсекції працівників локомотивного господарства Ради профспілки.
 
5 лютого* проведено розширене засідання профсекції працівників локомотивного господарства Ради профспілки.
 
5 лютого відбулася нарада із керівництвом філії «Центр оздоровлення та відпочинку» АТ «Укрзалізниця».
 
2 лютого проведено інформаційний день профспілки: для профактиву профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки – очно, інші учасники додатково прослухали інформацію у другій половині дня – в режимі онлайн.
 
29 січня* і 9 лютого* проведено позачергові засідання президії Ради профспілки.
 
28 січня і 4 лютого Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».
 
28 січня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вніс подання Голові правління АТ «Укрзалізниця» В.Жмаку.
 
27 січня Голова профспілки В.Бубняк направив листа керівнику «Укрзалізниці» В.Жмаку з вимогою негайного скасування вказівки від 22.01.2021 р., № Ц/3- 87/27-21  як такої, що не відповідає законодавству.
 
26 січня і 5 лютого відбулися зустрічі Голови профспілки В.Бубняка, голів дорожніх профорганізацій та голови об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» із очільником АТ «Укрзалізниця» В.Жмаком.
 
21 січня Голова Федерації профспілок транспортників України і профспілки залізничників і транспортних будівельників В.Бубняк з колегами із ФПУ та керівниками інших профспілок взяв участь у пресконференції в УНІАН на тему: «Профспілки – за справедливі ціни на газ і тарифи на електроенергію та комунальні послуги для людей».
 
21 січня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді з підбиття підсумків стану безпеки руху в АТ «Укрзалізниця».
 
19 січня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь в робочій нараді керівників репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок – суб’єктів СПО об’єднань профспілок на національному рівні.
 
15 січня* відбулася нарада голів професійних секцій Ради профспілки щодо проведення засідань з підбиття підсумків роботи профсекцій з 2017 року та організації роботи на наступний період.
 
15 січня* провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін брала участь у тристоронніх консультаціях з питань внесення змін і доповнень до Генеральної угоди на 2019–2021 роки (2 розділ «Оплата праці» та додаток 4 до Угоди).
 
14 і 21 січня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».
 
13 січня* під головуванням В.Бубняка відбулося засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи.
 
12* і 20 січня* проведено нараду із завідувачами оргвідділів дорпрофсожів з актуальних питань організаційної роботи.
 

2020

17 і 30 грудня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».
 
15 грудня в режимі онлайн проведено позачергове засідання президії Ради профспілки із застосуванням процедури заочного голосування.
 
15 грудня в режимі онлайн проведено нараду з правовими інспекторами праці Ради профспілки.
 
10 грудня відбулося засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи.
 
9 і 23 грудня в режимі он­лайн проведено нараду із завідувачами оргвідділів дорпрофсожів з актуальних питань організаційної роботи. 
 
2 грудня в режимі онлайн завідувач відділу міжнародного співробітництва С.Іванський взяв участь у засіданні секції залізничників Європейської федерації транспортників. 
 
1 і 2 грудня в режимі онлайн відбулася нарада із завідувачами оргвідділів дорпрофсожів з актуальних питань оргроботи.
 
26 листопада в режимі онлайн проведено засідання Ради профспілки та її президії. 
 
19 листопада головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко та завідувач відділу міжнародного співробітництва С.Іванський взяли участь у віртуальному форумі дій МФТ за покращення санітарних умов праці.
 
19 листопада, 3 і 10 грудня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».
 
11–12 листопада провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін при підготовці питання на засідання президії Ради профспілки вивчала стан трудового законодавства у філії «Українська залізнична швидкісна компанія».
 
11 листопада в національному інформаційному агентстві УКРІНФОРМ проведено пресконференцію.
 
3 листопада в режимі онлайн проведено засідання президії Ради профспілки.
 
30 жовтня Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник О.Мушенок і фахівці Ради профспілки взяли участь у нараді під головуванням директора з комерційної роботи і логістики АТ «Укрзалізниця» І.Езугбая щодо позитивного досвіду діяльності «Лікарняної каси» регіональної філії «Львівська залізниця». У заході брали участь член правління Товариства І.Юрик, в. о. члена правління І.Синяков, а також виконавчий директор «Лікарняної каси» Я.Гнатків.
 
29 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої комісії об’єднань профспілок для ведення колективних переговорів і підготовки проєкту Генеральної угоди на 2019–2021 роки та здійснення контролю за її виконанням.
 
29 жовтня в режимі онлайн проведено нараду із завідувачами оргвідділів дорпрофсожів з актуальних питань організаційної роботи.
 
29 жовтня і 5, 12 листопада Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».
 
29 жовтня відбулася зустріч Голови профспілки В.Бубняка з Головою правління АТ «Укрзалізниця» В.Жмаком, на якій обговорено шляхи вирішення пропозицій Ради профспілки щодо підвищення працівникам тарифних ставок і посадових окладів, виплати винагороди за підсумками роботи за 2019 рік, скасування режиму неповного робочого тижня для всіх категорій працівників та інші.
 
28 жовтня в режимі онлайн відбулося засіданняМолодіжної ради профспілки.
 
13 жовтня відбулося позачергове засідання президії Ради профспілки.
 
7 і 20 жовтня проведено нараду із завідувачами оргвідділів допрофсожів з актуальних питань організаційної роботи. 
 
6 жовтня в режимі онлайн відбулося засідання Молодіжної ради профспілки.
 
1 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у нараді керівників репрезентативних Всеукраїнських об’єднань профспілок – суб’єктів СПО об’єднань профспілок на національному рівні.
 
1, 8, 15 і 22 жовтня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».
 
24 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
24 вересня відбулося засідання президії Ради профспілки (у режимі онлайн).
 
22 вересня відбулося засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи (у режимі онлайн).
 
18 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у розширеному засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок з розгляду документів щодо питань зміни діючих тарифів (цін) для населення (електроенергія, газ, послуги транспорту та зв’язку), які надходять від центральних органів виконавчої влади та державних колегіальних органів (в режимі онлайн).
 
17 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
17 вересня відбулася нарада завідувачів оргвідділів Ради профспілки та дорпрофсожів (в режимі онлайн).
 
16 вересня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи із розробки положення щодо організації вахтового методу роботи у філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин».
 
11 вересня відбулася нарада за участі представників «Укрзалізниці» і профспілки щодо розповсюдження чинних колдоговорів в окремих підрозділах регіональних філій і філій, що утворюються у процесі реструктуризації локомотивного господарства.
 
10 вересня у режимі онлайн проведено нараду з представниками Секретаріату та Секції залізничників МФТ.
 
8 і 15 вересня у режимі онлайн відбулася нарада фахівців оргвідділів Ради профспілки та дорпрофсожів.
 
8 вересня відбулася звітно-виборна конференція Федерації профспілок транспортників України.
 
3 вересня Голова профспілки В. Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
14 серпня у режимі онлайн проведено чергове засідання президії Ради профспілки.
 
6 і 20 серпня, відповідно, у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця» взяли участь Голова профспілки В.Бубняк та його перший заступник О.Мушенок.
 
27 липня відбулося засідання Ради Федерації профспілок транспортників України.
 
23 липня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО об’єднань профспілок.
 
21 липня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої комісії СПО об’єднань профспілок на національному рівні для ведення колективних переговорів, укладення Генеральної угоди на 2019–2021 роки та здійснення контролю за її виконанням.
 
15 липня Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників вагонного господарства.
 
9 липня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи представників СПО об’єднань профспілок та СПО роботодавців з підготовки розділу «Оплата праці» Генеральної угоди на 2019–2021 роки.
 
9 липня відбулася нарада представників профспілки та «Укрзалізниці» з питань організації та проведення спільної оздоровчої кампанії в 2020 році, зокрема в регіональній філії «Донецька залізниця».
 
30 червня представники нашої профспілки долучилися до проведення всеукраїнської акції протесту проти антисоціальних законопроєктів.
 
24 червня і 30–31 липня проведено засідання професійної секції працівників локомотивного господарства. 
 
23 червня відбулася нарада керівництва профспілки і голів дорожніх профорганізацій з в.о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» І.Юриком із актуальних питань соціально–економічного спектра.
 
18 червня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні узгоджувальної ради Мінсоцполітики щодо опрацювання законопроєкту «Про внесення змін до деяких законів України щодо накопичувальної професійної пенсійної системи». 
 
Протягом червня–серпня у режимі онлайн відбувалися засідання президії Ради профспілки.
 
Протягом квітня–липня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця», під час яких порушував нагальні питання щодо соціально-економічного захисту працівників. 
 
У травні головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у вебінарі, присвяченому 102-й річниці від дня утворення технічної інспекції праці профспілок.
 
3 березня у форматі вебконференції проведено інформаційний день для профактиву.
 
27 лютого відбулося засідання президії Ради профспілки.
 
26 лютого Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Кабміну. 
 
25 лютого відбулося засідання Молодіжної ради профспілки.

21 лютого перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у роботі експертної групи з опрацювання Трудового кодексу.

20 лютого перший заступник Голови профспілки О.Мушенок разом з представниками АТ «Укрзалізниця» взяли участь в засіданні Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, під час якого розглянуто пропозиції профспілки залізничників і транспортних будівельників України до проєкту Закону «Про залізничний транспорт України».

18 лютого правовий інспектор праці М.Абрамова взяла участь у засіданні експертів робочої підгрупи, яку створено при Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики і захисту прав ветеранів з доопрацювання законопроєкту про працю.

14 лютого Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк та його перший заступник О.Мушенок взяли участь у Конференції ФПУ на тему: «Про роль профспілок у захисті людини праці. Дотримання прав і гарантій діяльності профспілок у сучасних умовах».

13 і 20 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

13 лютого відбулася робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка, його першого заступника О.Мушенка, голів дорожніх та об’єднаних профорганізацій із директором з управління персоналом та соціальної політики Є.Козаком та іншими представниками АТ «Укрзалізниця» з обговорення пунктів спільної постанови щодо проведення оздоровчої кампанії для працівників і членів їхніх сімей в 2020 році.

13 лютого проведено навчальний семінар для бухгалтерів та осіб, на яких покладено обов’язки з ведення бухгалтерського обліку у первинках об’єднаної профорганізації філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

12 лютого Голова профспілки В.Бубняк та його перший заступник О.Мушенок провели робочу зустріч з головою Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Г.Третьяковою щодо підтримки законопроєкту «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) під час його розгляду у сесійній залі та ін.

12 лютого головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко та завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у нараді щодо створення в 2020 році на базі вагоноремонтних депо філії «Вагоноремонтна компанія» АТ «Укрзалізниця».

12 і 24 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи щодо вдосконалення Порядку розроблення та затвердження професійних стандартів.
 
 
7 лютого Голова профспілки В.Бубняк і в.о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» Ж.Марчек під час зустрічі обговорили питання щодо виконання Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння між АТ«Укрзалізниця» та профспілкою від 11.12.2019 р.

5 лютого Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк і керівники СПО всеукраїнських профоб’єднань на національному рівні взяли участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів з розгляду законопроєктів, зокрема № 2681 – «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань професійних спілок)».

5 лютого спілчани дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці та фахівці апарату Ради профспілки долучилися до другої солідарної акції-пікетування Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

4–6 лютого у навчально-методичному центрі Федерації профорганізацій Чернігівської області проведено нараду-семінар і засідання працівників вагонного господарства, в яких взяли участь фахівці Ради профспілки, а 6 лютого – Голова профспілки В.Бубняк.

4, 6, 10 і 11 лютого
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок брав участь у засіданнях робочої групи при парламентському Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

4 лютого відбувся інформаційний день для профактиву.

1 лютого перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у нараді Мінінфраструктури.

30 січня Рада профспілки провела розширене засідання профсекції працівників локомотивного господарства.

30 січня  представники нашої профспілки приєдналися до проведення ФПУ багатотисячної акції протесту біля будівлі Кабінету Міністрів України проти антисоціальних законопроєктів.

28–30 січня пролунали сповіщальні сигнали локомотивів на підтримку профспілкових протестних дій проти антисоціальних змін до законодавства про працю, профспілки, соціальне страхування тощо (відеоролик на YouTube-каналі профспілки).

28 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи представників СПО всеукраїнських профоб’єднань щодо консолідованої позиції з приводу антисоціальних законопроєктів, зокрема «Про працю» (реєстр. № 2708), при подальшому обговоренні та її відстоюванні профспілковою стороною на засіданні робочої групи при Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на початку лютого п. р.

28 січня
відбулася зустріч Голови ФПТУ і профспілки В.Бубняка та представників транспортних профспілок з в. о. Генерального секретаря Європейської федерації транспортників Л.Сперою і керівником офісу ЄФТ Й.Маурером.

27 січня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у робочій нараді керівників всеукраїнських профоб’єднань.

24 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у нараді Кабміну щодо Меморандуму, підписаного Мінінфраструктури та Deutsche Bahn, про співпрацю АТ «Укрзалізниця» з німецьким залізничним оператором.

23–24 січня
Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк брав участь у роботі VIII з’їзду Федерації профспілки залізничників Литви.

23 січня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у розширеній нараді представників Держстату, Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, Держпраці, Мінекономіки, членських організацій ФПУ та членів СПО всеукраїнських об’єднань профспілок, під час якої розглядалися питання щодо роз’яснень про порядок подальшого ведення в Україні державного статистичного спостереження з травматизму на виробництві. 
 
21 січня відбулася нарада за участі представників профспілки та «Укрзалізниці» з питань організації та проведення спільної оздоровчої кампанії в 2020 році.

17 січня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у пресконференції керівників всеукраїнських профоб’єднань, що проходила в «УНІАН», на тему: «Профспілки за справедливу трудову реформу!».

17 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь в обговоренні представниками профспілок законопроєктів «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) та «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617-1).

16 січня Голова ФПТУ та профспілки В.Бубняк виступив на Всеукраїнському профспілковому вічі.

15 січня профспілка залізничників і транспортних будівельників України долучилася до акції протесту та пікетування всеукраїнськими профспілками Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

15 січня відбулося засідання Ради Федерації профспілок транспортників України, на якому ухвалено рішення про проведення IV конференції ФПТУ 18 березня п. р.

13 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання законопроєкту  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)» (реєстр. № 2681).

 

2019

28 грудня  Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Бубняк надіслав листа Голові СПО об’єднань профспілок України Г.Осовому, в якому Рада профспілки категорично висловилася проти прийняття, як неконституційного, антисоціального, антинародного, законопроєкту «Про працю» (реєстр. № 2708). Запропоновано також винести зазначений законопроєкт на широкий розгляд у трудових колективах усіх галузей та відпрацювати спільну позицію щодо недопущення його ухвалення Верховною Радою.

28 грудня та 2 січня 2020 року Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк брав участь у позачерговому засіданні СПО об’єднань профспілок і нараді керівників всеукраїнських профоб’єднань з приводу ухваленого Урядом законопроєкту «Про працю» (реєстр. № 2708).
 
21 грудня відбулася зустріч міністра інфраструктури В.Криклія із керівництвом Федерації профспілок транспортників України на чолі із В.Бубняком. За участі голів транспортних профспілок всебічно обговорено наявні проблеми відомств. Цього дня проведено засідання президії ФПТУ.

19 грудня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

12 грудня проведено звітну конференцію первинної проф-організації ПАТ «Укрзалізниця».

 
12 грудня відбулась IV конференція Ради профспілки. До заходу підготовлено відеозвіт про роботу Ради профспілки в 2017–2019 роках.
 
11 грудня підписано Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою.

11 грудня проведено засідання ревізійної комісії Ради профспілки.

10 грудня проведено зустріч Голови профспілки В.Бубняка  та голів дорожніх профорганізацій з керівництвом АТ «Укрзалізниця» і регіональних філій.
 
5 грудня відбулася нарада за участі представників профспілки та «Укрзалізниці» з питань організації та проведення спільної оздоровчої кампанії  в 2020 році.

5 грудня проведено нараду щодо виконання постанови Ради профспілки «Про результати проведення акції протесту профспілки біля Офісу Президента України 14 листопада 2019 року».

3–4 грудня проведено нараду-семінар для фінансових фахівців дорпрофсожів, тер-комів і профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.

28 листопада відбулося засідання Молодіжної ради профспілки.

27–28 листопада Голова профспілки В.Бубняк, як член Виконкому Європейської федерації транспортників, брав участь у його засіданні.

27 листопада проведено засідання президії Ради профспілки.

22 листопада відбулося засідання Ради профспілки за підсумками проведення 14 листопада масової акції протесту біля Офісу Президента України.

21 листопада проведено установчу конференцію об’єднаної профорганізації філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця».

14 листопада проведено акцію протесту профспілки біля Офісу Президента України з приводу планів радикального реформування АТ «Укрзалізниця».

13 листопада відбулася зустріч Голови профспілки В.Бубняка з головою Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів  Г.Третьяковою.

11 листопада у форматі вебконференції відбулося позачергове засідання Ради профспілки.

8 листопада відбулася зустріч Голови профспілки В.Бубняка і голів дорожніх профорганізацій з міністром інфраструктури В.Криклієм щодо вимог профспілки до Президента України та Уряду.

6 листопада провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у нараді з питань внесення змін до переліку професій для підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, а 12 листопада — у засіданні робочої групи СПО всеукраїнських профоб’єднань з напрацювання профспілкових пропозицій щодо зміни методології визначення прожиткового мінімуму та сфери його застосування.

5–8 листопада на базі навчально-методичного центру Федерації профорганізацій Чернігівської області Рада профспілки провела семінар для профактиву на тему: «Розвиток соціального діалогу та посилення спроможності виборних профорганів в питаннях мотивації і свідомого профспілкового членства. Профспілкова позиція при впровадженні в компанії аутсорсингу та інших нетипових форм зайнятості».

4 листопада Голова ФПТУ та профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Спільного представницького органу репрезентативних профспілок на національному рівні.

1 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

30 жовтня профспілка провела пресконференцію в Укрінформі.

29–30 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко здійснив перевірки стану охорони праці у вагонних депо Харків-Сортувальний та «Основа» регіональної філії «Південна залізниця».

29 жовтня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у звітній конференції дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці.

24 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у тристоронньому «круглому столі» (Міжнародна організація праці, Міністерство соціальної політики, Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів) з обговорення подальшої політики у сфері пенсійного забезпечення в Україні, а 30 жовтня – у засіданні «круглого столу» Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, де обговорено тему: «Осучаснення законодавчого регулювання трудових відносин

 
25 жовтня відбулося позачергове засідання Ради профспілки.

24 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у тристоронньому «круглому столі» (Міжнародна організація праці, Міністерство соціальної політики, Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів) з обговорення подальшої політики у сфері пенсійного забезпечення в Україні.

22–23 жовтня на базі навчально-методичного центру Федерації профорганізацій Чернігівської області проведено семінар-тренінг для молодих профлідерів, а 24 жовтня відбувся VI Форум молоді профспілки та засідання новообраної Молодіжної ради.

22 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у черговому засіданні галузевої ради щодо проєктів професійних стандартів та професійних кваліфікацій у залізничній галузі.

18 жовтня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

16 жовтня у форматі вебконференції відбулося позачергове засідання президії Ради профспілки.

15–17 жовтня Рада профспілки провела семінар-нараду правових інспекторів праці і фахівців з організації праці і заробітної плати.

15 жовтня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у  71-му засіданні Ради із залізничного транспорту країн – учасниць Співдружності Незалежних Держав, що відбулося у Мінську (Білорусь).

11 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії із перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб філій АТ «Укрзалізниця».


10 жовтня у форматі вебконференції відбулася нарада щодо поточної ситуації: обговорено гострі теми сьогодення — щодо плану реформування АТ «Укрзалізниця» та про хід виконання вимог профспілки до Кабінету Міністрів України. Спрямовано відкритого листа до Президента України.

7–9 жовтня на базі навчально-методичного центру Федерації профорганізацій Чернігівської області проведено семінар для голів (їхніх заступників) і бухгалтерів профорганізацій, підпорядкованих Раді профспілки, за участі завідувачів відділів: організаційної та кадрової роботи – О.Гнатюка та фінансової роботи – С.Прокоф’євої. 9 жовтня перед колегами виступив Голова профспілки В.Бубняк.

7 жовтня відбулася зустріч лідера профспілки В.Бубняка і голів дорожніх профорганізацій з очільником АТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим з актуальних соціально-економічних питань.

4 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова та завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський брали участь у «круглому столі» на тему: «Гідні соціально-трудові стандарти – головний мотив праці в Україні і добробуту в сім’ї». 

4 і 11 жовтня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».

1–2 жовтня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок у складі делегації профспілки взяв участь у 57-му засіданні Ради Міжнародної конфедерації профспілок залізничників, що проходило в Єревані (Вірменія).

1 жовтня у форматі вебконференції Рада профспілки провела черговий інформаційний день для профактиву.

1 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у звітній конференції Запорізької територіальної профорганізації.

27 вересня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у звітній конференції Сумської територіальної профорганізації.

26 вересня відбулося засідання президії Ради профспілки.

26 вересня на засіданні профкому первинної профорганізації працівників АТ «Українська залізниця» ухвалено рішення про проведення конференції 12 грудня 2019 року.

25 вересня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у звітній конференції Ужгородського теркому профспілки. Того ж дня він також вивчав  в окремих підрозділах залізничного вузла питання службового проїзду.

24 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у робочій зустрічі з директором управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця» Є.Козаком, де обговорено принципи організації оздоровлення на об’єктах регіональної філії «Донецька залізниця».

23–25 вересня завідувач відділу охорони праці – головний технічний інспектор праці В.Дорошенко, завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк, правовий інспектор праці М.Абрамова взяли участь у семінар-нараді голів первинних профорганізацій локомотивних депо АТ «Укрзалізниця», що проводився на базі навчально-методичного центру Федерації профорганізацій Чернігівської області.

18 вересня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у семінар-нараді об’єднаної профорганізації філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», де висвітлив тему процедури внесення змін до колективних договорів, зокрема щодо запровадження Кодексу корпоративної етики.

18–19 вересня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко брав участь у семінар-нараді з питань охорони праці, організованому регіональною філією «Південно-Західна залізниця» в Кам’янці-Подільському. На заході за участі головних технічних інспекторів праці Ради профспілки заслухано тему: «Основні напрямки роботи АТ «Укрзалізниця» щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці. Досвід роботи регіональних філій, філій з профілактики виробничого травматизму».

18 вересня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у звітній конференції Івано-Франківської територіальної профорганізації.

12 вересня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у звітній конференції Херсонської територіальної профорганізації.

12, 20 і 25 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».

6 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

6 вересня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні галузевої ради щодо проєктів професійних стандартів та професійних кваліфікацій у залізничній галузі за професіями «бригадир (звільнений) з поточного утримання й ремонту колій та штучних споруд», «електромонтер тягової підстанції», «машиніст електропоїзда», «оператор дефектоскопного візка», «сигналіст».

5–8 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський у складі оргкомітету взяли участь у XXIV Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді трудящих промислової сфери і транспорту України (стор. 2—3).

5 вересня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у звітній конференції Лиманської дорожньої профорганізації, де, виступивши перед делегатами, поінформував про стан вирішення актуальних питань профспілкової діяльності за останні два роки.

5 вересня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у звітній конференції Конотопської територіальної профорганізації.

5 вересня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи І.Жулай взяла участь у засіданні комісії АТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам, пенсіонерам Товариства та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі, а також надання працівникам компенсації для вирішення житлових питань відповідно до наказу АТ «Укрзалізниця» від 20.03.2018 р. № 184 (зі змінами).

4 вересня відбувся інформаційний день для профактиву у форматі вебконференції (стор. 1).

28 серпня
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні Спільного представницького органу репрезентативних профспілок на національному рівні.
 
 
27 серпня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у звітній конференції Куп’янської територіальної профорганізації та виступив перед делегатами, поінформувавши їх про актуальні питання профспілкової діяльності, що були на часі протягом звітного періоду.

20 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у нараді членів робочої групи Спільного представницького органу всеукраїнських профоб’єднань з опрацювання проєкту Кодексу законів про працю.

15 і 21 серпня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління АТ «Укр-залізниця».

14 серпня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у моторвагонному депо Харків регіональної філії «Південна залізниця».
 
 
8 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

8 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк брав участь у звітно-виборчій конференції молодіжної ради Лиманської дорожньої профорганізації, виступив перед делегатами, поінформувавши їх про питання профспілкової діяльності, вирішення яких було на часі протягом останніх двох років.

6–7 серпня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у моторвагонному депо Полтава регіональної філії «Південна залізниця».

6 серпня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні Асоціації ветеранів війни і праці залізничного транспорту.

6 серпня
відбувся інформаційний день для профактиву.

1–4 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський брали участь у проведенні фінальних змагань ХІІ Спартакіади залізничників.

31 липня
головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді АТ «Укрзалізниця» з питань охорони праці за підсумками роботи семи місяців 2019 року.
 
 
25 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

25 липня
відбулося засідання президії Ради профспілки.

24 липня
провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні Галузевої ради щодо проєктів професійних стандартів та професійних кваліфікацій у залізничній галузі за професіями «електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування» і «електромонтер з ремонту та обслуговування апаратури та пристроїв зв’язку».

24 липня
завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборчій конференції молодіжної ради дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці та виступив перед делегатами.

23 липня
завідувач відділу правового захисту – головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні робочої групи з розробки нової редакції Положення про технічне навчання працівників залізничного транспорту України.

18 і 19 липня, відповідно, брали участь у звітних конференціях територіальних профорганізацій: Жмеринської – провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін і Покровської – завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський. Фахівці Ради профспілки виступили перед делегатами, поінформувавши їх про питання профспілкової діяльності, вирішення яких було на часі протягом останніх двох років.

15 липня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок і об’єднань.

12 липня
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

2 липня
відбувся інформаційний день для профактиву. Під час традиційного щомісячного інформдня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради повідомили учасників заходу про актуальні проблеми сьогодення, а також за напрямами діяльності відділів. Йшлося, зокрема, про питання з оплати праці, стан виробничого травматизму та порядок розслідування і ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань тощо, систему громадського контролю за дотриманням трудового законодавства, фінансування перевезення залізничним транспортом організованих груп дітей до оздоровчих закладів за путівками профспілкових органів, зміни та доповнення до Статуту профспілки, розвиток проектів: дисконтна програма та електронний профспілковий квиток. Висвітлено й інші теми.

26 червня Рада профспілки провела розширене засідання профсекції працівників воєнізованої охорони.

 
21 червня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».

20 червня у Міністерстві інфраструктури відбулась зустріч представників міністерств: інфраструктури, фінансів, соціальної політики, економічного розвитку і торгівлі з представниками АТ «Укрзалізниця» та профспілки. На заході під головуванням заступника міністра інфраструктури Ю.Лавренюка йшлося про конструктивне вирішення проблем залізничної галузі відповідно до висунутих вимог профспілки до Уряду України. У зустрічі брали участь Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова, правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова та провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи І.Жулай.

19 червня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи І.Жулай взяла участь у засіданні комісії АТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам, пенсіонерам Товариства та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі, а також надання працівникам компенсації для вирішення житлових питань відповідно до наказу АТ «Укрзалізниця» від 20.03.2018 р. № 184 (зі змінами).

18 червня завідувач відділу правової роботи – головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні робочої групи АТ «Укрзалізниця» з питань відпрацювання нового Положення про технічне навчання.

12 червня Голова ФПТУ і профспілки брав участь у засіданні Кабінету Міністрів України.

12 червня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».

11–14 червня завідувач відділу охорони праці – головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко здійснив відповідні перевірки і виконання зобов’язань за колективними договорами у Дніпровському та Синельниківському пасажирських вагонних депо.
 
6 червня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення з розгляду електронної петиції.
 
4 червня  відбувся інформдень для профактиву.

31 травня Рада профспілки провела засідання профсекції працівників локомотивного господарства.

30 травня
Голова профспілки В.Бубняк та завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь у конференції дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці.

29 травня
завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у конференції трудового колективу філії «Проектно-конструкторське технологічне бюро інформаційних технологій» АТ «Укрзалізниця» з обговорення виконання колдоговору в 2018 році.

28 травня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО всеукраїнських профоб’єднань і профспілок.

27–30 травня Рада профспілки провела навчальний семінар-тренінг для профактиву на тему: «Розвиток соціального діалогу та посилення спроможності виборних профорганів у питаннях мотивації і свідомого профспілкового членства. Питання створення профорганізацій та лобіювання колективно-договірного процесу в аутсорсингових компаніях». Захід, що проходив на базі навчально-методичного центру Федерації профорганізацій Чернігівської області, відбувся за підтримки Міжнародної федерації транспортників (МФТ). У семінарі, який відкрив Голова профспілки В.Бубняк, брали також участь завідувачі відділів: організаційної і кадрової роботи – О.Гнатюк і фінансової роботи – С.Прокоф’єва.

23 травня відбулося засідання президії Ради профспілки за участі голів профсекцій.

21–24 травня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко здійснив перевірки стану охорони праці на вокзалі станції Львів та у пасажирських вагонних депо Львів і Ковель, а 29—31 травня – у пасажирському вагонному депо Харків-Сортувальний та у Харківській вагонній дільниці.

21, 23 і 29 травня
Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

20–23 травня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства на вокзалах та у пасажирських вагонних депо Львів та Ужгород, а 4–6 червня – на вокзалах та у пасажирських вагонних депо Херсон і Миколаїв.

16 травня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності, де у своєму виступі акцентував увагу першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України С.Кубіва та членів Комітету на необхідності державної підтримки АТ «Укрзалізниця», без якої неможливе  подальше існування Товариства. Було наголошено, що мізерні зарплати працівників зумовили відтік кваліфікованих кадрів і вже завтра буде нікому працювати на залізниці. Тому 14 травня пікетувальники вийшли до будівлі Уряду з вимогами вирішення цих та інших проблем.

14 травня
проведено акцію протесту біля будівлі Кабміну на підтримку соціально-економічних вимог до Уряду.

13 травня відбувся брифінг керівників профспілки в інформаційному агентстві «Укрінформ».

9—10 травня
Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданні Виконкому Європейської федерації транспортників.

8 травня відбулося позачергове засідання президії Ради профспілки із використанням системи веб-конференцій.

7 травня відбулася зустріч керівництва профспілки та голів дорожніх профорганізацій із керівництвом АТ «Укрзалізниця».

7 травня
проведено інформаційний день для профактиву.

2 травня у нараді щодо підготовки до акції протесту 14 травня п. р. взяли участь представники дорожніх, а також об’єднаних профорганізацій.

25 квітня Рада профспілки провела засідання профсекції працівників локомотивного господарства.

24 квітня
проведено нараду з питань реалізації п. 3 постанови президії Ради профспілки від 18.04.2019 р. «Про дії профспілки щодо реалізації п. 6 постанови Ради профспілки від 28.03.2019 р. протокол № Р-6 «Про підсумки виконання у 2018 році Галузевої угоди між Державною адміністрацією залізничного транспорту України та профспілками» із використанням системи веб-конференцій профспілки.

23 квітня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої комісії повноважних представників сторін органів виконавчої влади, СПО об’єднань профспілок та СПО роботодавців з ведення колективних переговорів та підготовки пропозиції щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2020 рік, а 24 квітня – у засіданні Галузевої ради з розробки професійних стандартів та професійних кваліфікацій у залізничній галузі, на якому погоджено рішення про виставлення проектів стандартів за професіями «провідник пасажирського вагону» та «начальник поїзда (пасажирського)» на сайтах Федерації залізничників України та АТ «Укрзалізниця» для громадських обговорень.

18 квітня відбулося позачергове засідання президії Ради профспілки.

17 квітня
головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді з розгляду результатів проведення особливих умов контролю за станом охорони праці, виробничого,  невиробничого травматизму та промислової безпеки в АТ «Укрзалізниця».

16 квітня Голова профспілки В.Бубняк і колишні перший заступник Голови профспілки М.Сінчак (2002—2016 рр.) і заступник Голови профспілки В.Лесько (1995—2014 рр.) взяли участь у відкритті меморіальної дошки лідеру профспілки у 2001–2015 рр. В.Ткачову в Одесі.

15 і 18 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

11 квітня Голова ФПТУ та профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО всеукраїнських об’єднань профспілок.

10 квітня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяла участь у слуханнях Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення щодо проблем формування заробітної плати у бюджетній сфері та на державних підприємствах.

3 квітня проведено нараду щодо поступового забезпечення спілчан новими профквитками у 2019 році за участі представників дорожніх, територіальних, об’єднаних профорганізацій, які відповідальні за координацію даного проекту на місцях.

2 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді з розгляду результатів проведення особливих умов контролю за станом охорони праці, виробничого та невиробничого травматизму в АТ «Укрзалізниця».

2 квітня відбувся інформаційний день для профактиву у форматі веб-конференції .

28 березня
проведено засідання Ради профспілки та її президії.

26 березня В.Бубняк взяв участь у конференції трудового колективу регіональної філії «Південно-Західна залізниця» щодо підсумків виконання колективного договору в 2018 році та у засіданні дорожнього комітету профспілки.

25 березня В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

20 березня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО всеукраїнських об’єднань профспілок.

20 березня
Рада профспілки провела засідання профсекції працівників вагонного господарства.

19 березня на зустрічі Голови профспілки В.Бубняка з Головою правління АТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим та членом правління Товариства Ж.Марчеком було обговорено питання щодо виконання вимог профспілки до АТ «Укрзалізниця» та шляхів їх вирішення. Голова профспілки запросив очільника Товариства взяти участь у засіданні Ради профспілки, що відбудеться 28 березня.

15 березня
завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова та провідний спеціаліст відділу О.Булавін вивчали питання обліку та оплати робочого часу працівників філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури».

15 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у нараді з представниками бізнесу під егідою Державної регуляторної служби України з приводу застосування індексу цін виробників для автоматичного коригування тарифів на перевезення вантажів залізницею. За її результатами створено експертну групу.

12 березня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні комітету стратегії і фінансів Наглядової ради АТ «Укрзалізниця» під головуванням члена Наглядової ради К.Куна.

5 березня відбувся інформаційний день для профактиву із використанням системи веб-конференцій профспілки.

4–7 березня завідувач відділу охорони праці – головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у проведенні навчання та перевірки знань з охорони праці технічних (головних технічних) інспекторів праці, представників профспілки, які є членами постійно діючих комісій з питань охорони праці у регіональних філіях, структурних і виробничих підрозділах АТ «Укрзалізниця».

28 лютого проведено засідання президії Ради профспілки.

 
22 лютого завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у нараді з узгодження позицій заінтересованих органів щодо норм проектів Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення соціального діалогу» та Постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р., № 115».

21 лютого Голова ФПТУ та профспілки В.Бубняк взяв участь у прес-конференції, яка відбулася в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна», щодо проблем, пов’язаних із зволіканням розгляду законопроекту № 6677, що призводить до затягування процесу запровадження другого рівня пенсійного страхування.

21 лютого завідувач відділу фінансової роботи С.Прокоф’єва взяла участь у засіданні президії профкому об’єднаної профорганізації філії «Центр з ремонту та експлуатації колійний машин» АТ «Укрзалізниця».

20 лютого головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб «Укрзалізниці».

20 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у робочій зустрічі з представниками управління соціальної політики АТ «Укрзалізниця» щодо доопрацювання одного з додатків до проекту Колективного договору АТ «Укрзалізниця» щодо здійснення недержавного пенсійного забезпечення залізничників.

20 лютого у семінарі-нараді об’єднаного профкому філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця», що проходив у Львові, взяв участь головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко, а 21 лютого – завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк.

19 лютого відбулась зустріч очільника  «Укрзалізниці» Є.Кравцова та членів правління  Товариства з Головою профспілки В.Бубняком, правовим інспектором праці Ради профспілки – секретарем ПНПФ «Магістраль» М.Абрамовою та представниками компаній, що надають послуги Фонду, щодо недержавного пенсійного забезпечення залізничників.

18 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи з розробки професійних стандартів за професіями «начальник поїзда (пасажирського)» і «провідник пасажирського вагона», після чого вони будуть направлені на погодження до Галузевої ради, а далі проходитимуть затвердження в Мінсоцполітики.

18 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи з розробки професійних стандартів за професіями «начальник поїзда (пасажирського)» і «провідник пасажирського вагона», після чого вони будуть направлені на погодження до Галузевої ради, а далі проходитимуть затвердження в Мінсоцполітики.

14 лютого перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у робочій зустрічі з директором з управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця» Є.Козаком і причетними фахівцями Товариства.

14 лютого проведено засідання координаційної ради голів профорганізацій промислових підприємств залізничної галузі.

 
12 лютого відбулося засідання Молодіжної ради профспілки.

11 лютого завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у робочій зустрічі представників СПО об’єднань профспілок та СПО сторони роботодавців з обговорення питання щодо внесення змін до Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців.

6–7 лютого відбулося засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи.

5 лютого відбувся інформаційний день для профактиву із використанням системи веб-конференцій профспілки.

31 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та провідний фахівець І.Жулай взяли участь у робочій зустрічі з директором з управління персоналом та соціальної політики Є.Козаком та причетними фахівцями Товариства. Розглядалися питання щодо узгодження розбіжностей за проектами Положення про заохочувальні відзнаки АТ «Укрзалізниця» і «Порядку надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам АТ «Укрзалізниця» та членам їхніх сімей». Робота над проектами зазначених документів триває.

30 січня Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників господарства приміських перевезень.

30 січня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

28 січня і 5 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданнях робочої групи з розробки професійних стандартів за професіями «черговий по переїзду» та «електромонтер контактної мережі», після чого вони будуть направлені на погодження до Галузевої ради, а далі проходитимуть затвердження в Мінсоцполітики. Наразі розпочалась робота над професійними стандартами «провідник пасажирського вагона» та «начальник поїзда (пасажирського)».

 
17 січня завідувач і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський та І.Жулай взяли участь у засіданні комісії «Укрзалізниці» з вирішення питань щодо надання працівникам, пенсіонерам Товариства та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі та компенсації для вирішення житлових питань.

8 і 16 січня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторних нарадах з розгляду результатів проведення особливих умов контролю за станом охорони праці, виробничого та невиробничого травматизму, а 11 січня – у заході з перевірки знань з питань охорони праці у керівників та інших посадових осіб структурних підрозділів апарату управління АТ «Укрзалізниця».

10 січня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні комітету стратегії і фінансів Наглядової ради АТ «Українська залізниця» під головуванням члена Наглядової ради К.Куна. Розглянуто проект Стратегії розвитку Товариства на 2019–2023 роки. В.Бубняк представив зауваження і пропозиції профспілки до зазначеного проекту. Акцентовано увагу на підвищенні рівня заробітної плати працівників залізничного транспорту, збереженні робочих місць, забезпеченні здорових і безпечних умов праці, веденні конструктивного соціального діалогу тощо.

 

2018

29 грудня керівництвом правління АТ «Укрзалізниця» і профспілки підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів і спільну постанову про внесення змін і доповнень до чинної Галузевої угоди.

20 грудня відбулась робоча зустріч Голови ФПТУ та профспілки В.Бубняка з членом Наглядової ради Товариства К.Куном за участі членів правління АТ «Укрзалізниця» Ж.Марчека, директора із стратегічного розвитку та інвестиційної політики А.Саболевського і першого заступника директора департаменту стратегічного розвитку та планування О.Малакова.

18 грудня Голова ФПТУ та профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

13 грудня проведено нараду керівництва профспілки, голів дорожніх, територіальних та об’єднаних профорганізацій, на якій обговорено низку актуальних питань щодо необхідності підвищення заробітної плати працівникам АТ, адаптації структури профспілки до перетворень в «Укрзалізниці» – формування вертикально-функціональних структур тощо.

6 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії «Укрзалізниці» з вирішення питань щодо надання працівникам, пенсіонерам Товариства та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі, а також компенсації для вирішення житлових питань працівників.

6 грудня проведено спільну нараду представників АТ «Укрзалізниця» та профспілки з питань недержавного пенсійного забезпечення залізничників.

5 грудня відбулась робоча зустріч Голови ФПТУ і профспілки В.Бубняка із в. о. Голови правління Товариства Є.Кравцовим, під час якої обговорено перспективи підвищення заробітної плати в 2019 році та добових витрат працівників, розвиток ПНПФ «Магістраль» та інші важливі теми соціального спрямування. Голова профспілки також поінформував очільника «Укрзалізниці» про проблемні питання, що були порушені на засіданні Ради профспілки 27 листопада п. р.

4 грудня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні національного тристороннього «круглого столу» щодо запровадження другого рівня пенсійного забезпечення в Україні.

4 грудня
проведено інформаційний день для профактиву.

3 грудня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні тристоронньої робочої групи з підготовки розділу проекту Генеральної угоди «З питань оплати праці».

29–30 листопада делегація на чолі з Головою ФПТУ і профспілки В.Бубняком брала участь у роботі виконавчого комітету Європейської федерації транспортників.

26 листопада проведено засідання ради ПНПФ «Магістраль».

27 листопада відбулося засідання Ради профспілки.

26 листопада проведено засідання президії Ради профспілки.

22 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, а 22–23 листопада завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова брали участь у заході (школа передового досвіду), що відбувся в Одесі, де обговорено стан і перспективи розвитку нових підходів у системі оплати праці та обліку робочого часу працівників ПАТ «Укрзалізниця».

21–22 листопада
делегація на чолі з Головою ФПТУ і профспілки В.Бубняком взяла участь у роботі 55-го засідання Ради Міжнародної конфедерації профспілок залізничників.

21 листопада правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у слуханнях щодо результатів пенсійної реформи, проведених Комітетом Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

21 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

20 листопада провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи з розробки професійних стандартів за професіями «монтер колії» і «складач поїздів», «черговий по переїзду» і «електромонтер контактної мережі», а 23 листопада – у засіданні галузевої ради щодо проектів професійних стандартів за професіями «монтер колії» та «складач поїздів».

15 листопада на виконання постанови президії Ради профспілки від 26 липня 2018 року «Про ситуацію із структурними перетвореннями у профспілці» здійснено документальну перевірку щодо відповідності чинному Статуту профспілки проведених профспілкових конференцій первинок.

15 листопада Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників воєнізованої охорони.

14 листопада завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у звітно-виборній конференції Ради Асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту України.

13–14 листопада у семінарі-нараді об’єднаного профкому філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», який проведено на базі навчально-методичного центру Федерації профорганізацій Чернігівської області, взяв участь завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк, а 14 листопада перед колегами виступили Голова профспілки В.Бубняк і завідувач відділу фінансової роботи – головний бухгалтер Ради профспілки С.Прокоф’єва.

13 листопада
відбулося засідання президії Федерації профспілок транспортників України за участі його Голови, Голови профспілки В.Бубняка, на якому ухвалено звернення до Верховної Ради України та Міністерства інфраструктури.

13 листопада у форматі веб-конференції відбулася нарада керівників, фінансових фахівців, причетних спеціалістів профорганів усіх рівнів, членів робочої групи (від нашої профспілки) щодо узгодження єдиної профспілкової позиції стосовно проекту Положення про корпоративне замовлення на санаторно-курортне лікування, оздоровлення і відпочинок для працівників, членів їхніх сімей та пенсіонерів в ПАТ «Укрзалізниця».

13 листопада у засіданні президії Федерації профспілок транспортників України взяли участь Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк та перший заступник Голови профспілки О.Мушенок.

7 листопада правовий інспектор праці М.Абрамова взяла участь у слуханнях з питань стану дотримання в Україні прав профспілок, які відбулися у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

6 листопада проведено інформаційний день для профактиву із використанням системи веб-конференцій профспілки.

31 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк здійснив перевірки та провів зустрічі з профактивом у пасажирському вагонному депо Харків, а 1 листопада – у первинці вокзалу Харків-Пасажирський.

 
30 жовтня проведено нараду щодо обліку членів профспілки із завідувачами відділів організаційної і кадрової роботи дорпрофсожів (або працівників, які відповідають за організаційну роботу), головами профкомів апаратів регіональних філій і «Укрзалізниці» та головами первинок філій «Центр транспортної логістики» і «Медіацентр «Магістраль».

25 жовтня відбулося засідання Молодіжної ради профспілки.

24 жовтня завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні президії Київського теркому профспілки.

23 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи з розробки професійних стандартів за професіями «черговий по переїзду» і «електромонтер контактної мережі».

23 жовтня Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників:
- колійного господарства;
- служб перевезень та комерційної роботи.
 
19 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії «Укразалізниці» з вирішення питань щодо надання працівникам, пенсіонерам Товариства та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі.

17–18 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала питання обліку робочого часу працівників Запорізького та Криворізького територіальних управлінь філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд» ПАТ.

17–18 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала питання обліку робочого часу працівників Запорізького та Криворізького територіальних управлінь філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд» ПАТ.

 
10 жовтня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова вивчала питання обліку тa оплати робочого часу у Львівському територіальному управлінні філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця», а 11 жовтня вона та завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь у  семінарі для голів первинок дорожньої профорганізації Львівської залізниці.

9 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборній профспілковій конференції первинної профорганізації філії «Дарницький вагоноремонтний завод» ПАТ «Укрзалізниця».

5 i 8 жовтня Голова ФПТУ та профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданнях правління ПАТ «Укрзалізниця».

3 жовтня під час робочої зустрічі Голови ФПТУ і профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим обговорено питання внесення змін до Положення про оплату праці працівників ПАТ «Українська залізниця», введеного в дію з 1 квітня 2018 року наказом № 285, та їх затвердження на найближчому засіданні правління Товариства.
Йшлося про перерахування внесків на користь працівників, які є учасниками Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» в обсязі, передбаченому фінансовим планом ПАТ «Укрзалізниця» на 2018 рік.
Розглянуто також низку інших соціальних питань.

2–4 жовтня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства на Львівському залізничному вузлі, а правовий інспектор праці М.Абрамова 2–3 жовтня — на Конотопському вузлі.

2 жовтня проведено інформаційний день для профактиву із використанням системи веб-конференцій профспілки.

27 вересня відбулося засідання президії Ради профспілки.

25–27 вересня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала питання обліку та оплати робочого часу працівників Харківського та Полтавського територіальних управлінь філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд», 27 вересня взяла участь у семінарі для профактивістів філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» ПАТ.

25 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь в установчій конференції зі створення об’єднаної профорганізації філії «Енергоремтранс» ПАТ.
 
 
21 вересня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у круглому столі «Вища освіта в Україні: рушійна сила позитивних змін в країні чи…?», що відбувався в межах Конференції роботодавців України.

19–20 вересня завідувач відділу охорони праці – головний технічний інспектор праці В.Дорошенко взяв участь у семінарі-нараді, що проходив в Одесі, з питань охорони праці на тему «Система управління охороною праці. Основні напрямки роботи регіональних філій та філій щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці залізничників».

18–19 вересня проведено виїзний День Ради профспілки в Покровському вузлі регіональної філії «Донецька залізниця» .

13 вересня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої комісії повноважних представників сторін органів виконавчої влади, СПО об’єднань профспілок та СПО роботодавців з ведення переговорів та підготовки пропозиції щодо встановлення розміру мінімальної зарплати на 2019 рік.

13 вересня
завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні об’єднаного комітету та профкому первинки ПрАТ «Київ – Дніпровське МППЗТ».

12 вересня Голова ФПТУ та профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів.

11–12 вересня в смт Затока Одеської області в навчальному семінарі для голів профорганізацій пасажирського господарства  взяли участь перший заступник Голови профспілки О.Мушенок та завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк .

10 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк здійснив перевірку та взяв участь у розширеному засіданні профкому Харківського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».


7 вересня провідний спеціаліст О.Булавін вивчала питання обліку та оплати робочого часу працівників Мукачівського будівельного управління Львівського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд».

7 вересня відбулася зустріч в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцова та Голови ФПТУ і профспілки В.Бубняка з народним депутатом Н.Веселовою та експертом з пенсійних систем О.Ткачом.

6–9 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок у складі оргкомітету взяв участь у ХХІІІ Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді.

5–6 вересня
Рада профспілки провела семінар для голів первинок локомотивного господарства.

5 вересня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

4 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк здійснив перевірку та взяв участь у розширеному засіданні профкому Криворізького територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», а 7 вересня – у проф-організації рейкозварювального поїзда № 16 регіональної філії «Львівська залізниця».

4 вересня відбувся інформаційний день для профактиву.

4 вересня завідувач відділу  Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам, пенсіонерам Товариства та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі.

4 вересня відбулась зустріч Голови ФПТУ і профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим, під час якої було обговорено низку соціально важливих питань, зокрема йшлося про підвищення заробітної плати залізничників у поточному році, доопрацювання проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» з непогоджених питань тощо.

31 серпня
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у зустрічі в Міністерстві фінансів з представниками сторін соціального діалогу щодо обговорення проекту Держбюджету на 2019 рік.

30 серпня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні галузевої ради Федерації залізничників України з питань розробки професійних стандартів та професійних кваліфікацій у залізничній галузі.

30 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу фінансової роботи – головний бухгалтер С.Прокоф’єва, завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський і представники дорожніх, територіальних та об’єднаних комітетів взяли участь у засіданні робочої групи з розробки Положення про порядок виділення путівок на оздоровлення та відпочинок працівників ПАТ «Укрзалізниця».

30 серпня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО всеукраїнських об’єднань профспілок.

 
20–22 серпня на базі навчально-методичного центру Федерації профорганізацій Чернігівської області відбулися засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи і методологічної ради профспілки з фінансових питань, проведено спільну нараду.

16 і 23 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу фінансової роботи – головний бухгалтер С.Прокоф’єва і завідувач відділу соціально-трудових відносин Я.Мальський взяли участь у засіданні робочої групи з розробки Положення про порядок виділення путівок на оздоровлення та відпочинок у Товаристві. До складу робочої групи також увійшли представники дорожніх, територіальних та об’єднаних профорганізацій.

16 серпня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк зустрівся з Головою Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» Ш.Аджунером. У зустрічі також взяли участь незалежний член Наглядової ради Товариства К.Кун, член Наглядової ради – представник держави І.Юрик та в. о. Голови правління ПАТ Є.Кравцов.

 
7 серпня проведено інформаційний день для профактиву.

7 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця», на якому розглянуто питання і ухвалено рішення про виплату працівникам винагороди за підсумками роботи в 2017 році.

30 липня
Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

26 липня відбулася робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка та голів дорожніх профорганізацій з  в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим. Обговорено низку питань соціально-економічного спектра, зокрема, йшлося про виплату працівникам Товариства винагороди за підсумками роботи в 2017 році, внесення окремих змін і доповнень до Положення про оплату праці, неприпустимість оптимізації штату без урахування нормативної чисельності персоналу та в порушення трудового законодавства і Галузевої угоди.
 
26 липня відбувається засідання президії Ради профспілки.

25 липня
провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін в Полтавській дирекції залізничних перевезень вивчала питання з оплати праці відповідно до введеного в дію наказу ПАТ «Укрзалізниця» від 27.04.2018 р., № 285, а 2 серпня – у консультаціях для вироблення взаємоприйнятного рішення щодо ратифікації Конвенції № 171 Міжнародної організації праці про нічну працю.

25 липня та 1 серпня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління ПАТ «Укрзалізниця».

24 липня
завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяла участь у робочій зустрічі, під час якої з представниками департаменту оплати праці та мотивації персоналу обговорено внесення змін і доповнень до наказу ПАТ «Укрзалізниця» від 27.04.2018 р., № 285.

 
23 липня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Бубняк обговорив з корпоративним секретарем М.Молнарем питання щодо подальшої роботи з Наглядовою радою ПАТ «Укрзалізниця» та організації зустрічі з її Головою — Ш.Аджунером.

18 липня завідувачі відділів фінансової та організаційної і кадрової роботи С.Прокоф’єва і О.Гнатюк, а також провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяли участь у засіданні об’єднаного профкому філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця», надали відповідну інформацію з напрямів діяльності та відповіли на запитання колег.

17 липня відбулась нарада голів первинок структурних підрозділів філії «Енергоремтранс» ПАТ «Укрзалізниця», дорожніх і територіальних профорганізацій з питання особливостей створення профорганізацій філії.

17 липня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні галузевої ради при міжнародній організації роботодавців «Федерація залізничників України» з розробки професійних стандартів та професійних кваліфікацій у залізничній галузі.

13 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи Cпільного представницького органу всеукраїнських профоб’єднань стосовно проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо накопичувальної професійної пенсійної програми».
 
9 липня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО всеукраїнських об’єднань профспілок.

6 липня відбулась робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим, під час якої обговорено порядок і строки виплати працівникам «13-ї» зарплати, хід оздоровчої кампанії та інші соціальні питання.

4–5 липня проведено виїзний День Ради профспілки на Жмеринському вузлі регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

3 липня
Рада профспілки провела інформаційний день для профактиву у форматі веб-конференції.

2–4 липня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова в Одеській дирекції залізничних перевезень та дирекції залізничних перевезень з організації взаємодії портів і припортових станцій регіональної філії «Одеська залізниця» вивчала питання з оплати праці відповідно до введення в дію наказу ПАТ «Укрзалізниця» від 27.04.2018 р., № 285.

27–28 червня представники профспілки взяли участь в VII регіональній конференції, що проведено Міжнародною конфедерацією профспілок залізничників на тему «Захист профспілками трудових прав працівників транспорту» за участі делегацій профспілок та профоб’єднань з 11 країн, та 54-му засіданні Ради МКПЗ.

25–26 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко здійснив перевірки стану охорони праці у Дніпровському територіальному управлінні філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

 
22 червня – провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні «круглого столу» з питань реформування законодавства у сфері оплати праці в рамках Національної тристоронньої соціально-економічної ради з метою напрацювання сторонами соціального діалогу узгоджених пропозицій щодо подальших кроків у цьому напрямі.

21 червня Рада профспілки провела засідання профсекції працівників відомчої воєнізованої охорони.

20 червня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь в установчому засіданні галузевої ради при міжнародній організації роботодавців «Федерація залізничників України» з розробки професійних стандартів та кваліфікацій у залізничній галузі

20–21 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у пасажирському вагонному депо Одеса-Головна і на вокзалі Одеса-Головна регіональної філії «Одеська залізниця».

19 червня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяли участь у зустрічі представників спільної комісії для ведення колективних переговорів з розгляду окремих проектів додатків до колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

18–22 червня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова у Львівській і Рівненській дирекціях залізничних перевезень та виробничих підрозділах регіональної філії «Львівська залізниця» вивчала питання з оплати праці відповідно до введення в дію наказу ПАТ «Укрзалізниця» від 27.04.2018 р., № 285.

15 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

15 червня відбулась робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим, під час якої обговорено порядок виплати працівникам   винагороди за підсумками роботи у 2017 році та інші соціально важливі питання.

14 червня – завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у зустрічі представників спільної комісії для ведення колективних переговорів з розгляду окремих проектів додатків до колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

13–14 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у пасажирському вагонному депо Чернівці філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця».

13 червня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії з вирішення питань щодо надання працівникам, членам їхніх сімей та пенсіонерам Товариства матеріальної допомоги на медичні та інші цілі.

13 червня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у робочій зустрічі за участі заступника Міністра соціальної політики України М.Шамбіра з обговорення норм законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України щодо накопичувальної професійної пенсійної програми».

12–14 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко здійснив перевірки стану охорони праці у Харківському територіальному управлінні філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».
 
 
30 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у конференції трудового колективу філії «Проектно-конструкторське технологічне бюро інформаційних технологій» ПАТ «Укрзалізниця» з підсумків виконання колдоговору
в 2017 році.

30–31 травня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан організації обліку відпрацьованих годин роботи, законодавства і нормативних актів ПАТ «Укрзалізниця» з питань застосування контрактної форми трудового договору в пасажирському депо і на вокзалі Хмельницький регіональної філії «Південно-Західна залізниця».
 
30 травня завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у конференції первинки апарату ПАТ «Укрзалізниця»

29 травня
завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у профспілкових зборах первинки філії «Відомча воєнізована охорона», 30 травня – у конференції первинки апарату ПАТ «Укрзалізниця».

29 травня Голова Федерації профспілок транспортників України (ФПТУ), Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі, що відбулась у Мінінфраструктури за участі Міністра В.Омеляна та представників профспілок, які діють на залізничному транспорті.

24 травня проведено засідання президії Ради профспілки.

23–24 травня завідувач відділу міжнародного співробітництва С.Іванський взяв участь у засіданні Виконкому Європейської федерації транспортників, що відбулось у Бухаресті (Румунія).

23 травня відбулась робоча зустріч керівників профспілки і голів дорожніх профорганізацій з очільником «Укрзалізниці» Є.Кравцовим та іншими представниками адміністрації.

22 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам і пенсіонерам матеріальної допомоги на медичні та інші цілі та компенсації для вирішення житлових питань, а також у спільній нараді з питань проведення оздоровчої кампанії у 2018 році, розподілу путівок і взаємодії між профорганізаціями, регіональними філіями, філіями.
 
21 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у спільній нараді з питань проведення оздоровчої кампанії у 2018 році, розподілу путівок та взаємодії між регіональною філією «Південно-Західна залізниця» і філією «Пасажирська компанія».

18 травня Рада профспілки провела урочисте зібрання з нагоди 100-річчя із дня утворення технічної інспекції праці профспілок.

17–18 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Ради із залізничного транспорту країн – учасниць Співдружності, що проходила у Бішкеку.

17 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колдоговору Товариства.

17 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам і пенсіонерам матеріальної допомоги на медичні та інші цілі та компенсації для вирішення житлових питань.

17 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк брав участь у звітних зборах первинки філії «Медіацентр «Магістраль».

16–17 травня відбувся семінар для голів первинок об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія».

16–17 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк брав участь у звітно-виборній конференції профорганізації філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

16 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та проведення Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту.

16 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості і пенсійного забезпечення.
 
15 травня проведено інформаційний день для профактиву із використанням системи веб-конференцій профспілки.

15 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колдоговору Товариства.

14–16 травня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан організації обліку відпрацьованих годин, дотримання законодавства і нормативних актів ПАТ «Укрзалізниця» з питань застосування контрактної форми трудового договору у вагонній дільниці Запоріжжя і на вокзалі Дніпро філії «Пасажирська компанія».

14 травня
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні СПО профоб’єднань на національному рівні.

10 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітній конференції первинки Дарницького вагоноремонтного заводу.

8 травня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у консультаціях щодо прогнозу основних макроекономічних показників на 2019–2021 роки за участі першого заступника Міністра соціальної політики О.Крентовської та директора Департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування Мінекономрозвитку Н.Горшкової.
 
7 травня Голова профспілки В.Бубняк, завідувачі відділів соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський і фінансової роботи С.Прокоф’єва взяли участь у нараді з причетними фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» з питань організації оздоровлення залізничників і членів їхніх сімей.
 
3, 4 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у нараді з питань готовності до літнього сезону оздоровчих закладів, які знаходяться на утриманні філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

26 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у селекторній нараді, яку провів в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцов, та засіданні правління Товариства.

26 квітня Голова профспілки В.Бубняк виступив перед делегатами профспілкової конференції об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія», повідомив, зокрема, про ухвалену з адміністрацією спільну постанову щодо організації оздоровлення працівників ПАТ «Укрзалізниця» та їхніх дітей та відповів на запитання колег.

26 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої комісії представників сторін для ведення колективних переговорів та підготовки колдоговору Міжгалузевого підприємства промислового залізничного транспорту.

25–26 квітня
головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан організації обліку відпрацьованих годин, дотримання законодавства і нормативних актів ПАТ «Укрзалізниця» з питань застосування контрактної форми трудового договору у пасажирському вагонному депо та на вокзалі Суми філії «Пасажирська компанія».

25–26 квітня представники нашої профспілки взяли участь у заходах з нагоди 25-річчя міжнародної ініціативи «Постійна конференція профспілок залізничників Центральної і Східної Європи».


25 квітня Рада профспілки провела розширене засідання профсекції працівників локомотивного господарства за участі голів первинок щодо структурних перетворень в ПАТ «Укрзалізниця».

25 квітня Голова профспілки В.Бубняк, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова з представниками ПАТ «Укрзалізниця», регіональної філії «Донецька залізниця», Лиманського дорпрофсожу обговорили особливості організації та проведення літньої оздоровчої кампанії.

24–26 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці у Верхівцевському і Дніпровському підрозділах філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин».

20 квітня відбулось позачергове засідання президії Ради профспілки у режимі відеоконференції.

 
20 квітня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова у рамках заходів СПО всеукраїнських об’єднань профспілок взяла участь в обговоренні питань, пов’язаних із запровадженням обов’язкової накопичувальної пенсійної системи (другого рівня), професійних пенсійних програм та стану недержавного пенсійного забезпечення.

20 квітня Голова профспілки В.Бубняк, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у нараді щодо запуску об’єктів оздоровлення регіональної філії «Донецька залізниця».

19–20 квітня
провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала стан організації обліку відпрацьованих годин роботи, законодавства і нормативних актів ПАТ «Укрзалізниця» з питань застосування контрактної форми трудового договору в пасажирському депо Маріуполь.

19 квітня
відбувся виїзний день Ради профспілки на Харківському вузлі регіональної філії «Південна залізниця».

18 квітня представники профспілки взяли участь у відео-нараді Міжнародної конфедерації профспілок залізничників з приводу проведення в МКПЗ 2018-го під гаслом «Рік молоді у профспілках залізничників».

18 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам компенсації для вирішення житлових питань.

17–18 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці у Полтавському підрозділі філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин».

17 квітня
завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам і пенсіонерам матеріальної допомоги на медичні та інші цілі.

16 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

16 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої групи з розробки єдиних стандартів і підходів до форменого і спеціального одягу на залізничному транспорті.

12 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО всеукраїнських об’єднань профспілок з розгляду проекту наказу Мініінфраструктури «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів, багажу та вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні».

12 квітня проведено засідання профсекції працівників вагонного господарства Ради профспілки.

12 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і начальник управління соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» О.Безпалько вивчали досвід роботи «Лікарняної каси» Львівської залізниці.

11–13 квітня
головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці у Київському підрозділі філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин».

11–13 квітня
завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк та голови молодіжних рад профорганізацій різних рівнів взяли участь у засіданні робочої групи з розробки та забезпечення впровадження єдиної політики роботи з молодими працівниками в ПАТ «Укрзалізниця».

 
6 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський     взяли участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колективного договору.

5 квітня проведено засідання Ради профспілки, на якому підбито підсумки виконання Галузевої угоди за 2017 рік та розглянуто інші питання профспілкової діяльності.

5 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок з розгляду документів щодо питань зміни діючих тарифів для населення.

4 квітня відбулись засідання президії Ради профспілки і Ревізійної комісії Ради профспілки.

3 квітня Голова профспілки В.Бубняк та його перший заступник О.Мушенок взяли участь у засіданні Ради Федерації профспілок транспортників України.
 
30 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб апарату ПАТ «Укрзалізниця».

29 березня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяла участь у звітній конференції об’єднаної профорганізації філії «Рефрижераторна вагонна компанія».

28 березня делегація профспілки на чолі з Головою профспілки В.Бубняком взяла участь у міжнародному навчально-практичному семінарі «Адаптація профспілкової структури в умовах реформ галузі».

 
16 березня проведено засідання Молодіжної ради профспілки.

14–16 березня відбулась нарада фінансових працівників профорганізацій профспілки з питань організації, методології бухгалтерського обліку та введення оновленої облікової політики в профспілці.


13 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у нараді з координаторами проекту «Електронний профспілковий квиток».

6 березня відбулася нарада керівництва профспілки, голів дорожніх, територіальних профорганізацій із питань адаптації структури профспілки та її системи управління до перетворень в ПАТ «Укрзалізниця» (формування вертикально функціональних структур).

 
28 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні Асоціації ветеранів війни і праці залізничного транспорту.
 
26 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої групи з розробки єдиних стандартів та підходів до форменого і спеціального одягу на залізничному транспорті.

26 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у нараді з обговорення проекту розпорядження Кабміну «Про схвалення Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року».

22 лютого відбулись засідання президії Ради профспілки і профкому первинної профорганізації ПАТ «Укрзалізниця».

19 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої групи з розробки єдиних стандартів та підходів до форменого і спеціального одягу на залізничному транспорті.

15 лютого у приміщенні Ради профспілки відбулись засідання робочої групи з опрацювання матеріалів до проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

15 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні тристоронньої робочої групи з підготовки розділу Генеральної угоди «З питань оплати праці».

15 лютого завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь в установчій профспілковій конференції зі створення первинки філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця».

14–15 лютого проведено семінар-нараду головних правових і правових інспекторів праці Ради профспілки із залученням спеціалістів Академії праці, соціальних відносин і туризму.

14 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні профспілкової робочої групи з підготовки розділу Генеральної угоди «З питань оплати праці».
 
13 лютого у приміщенні Ради профспілки відбулось засідання робочої групи з опрацювання матеріалів до проекту колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

13 лютого завідувачі відділів фінансової роботи С.Прокоф’єва та організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь і виступили на семінарі для профактиву об’єднаної профорганізації філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин».

8 лютого відбулось засідання методологічної ради профспілки з питання введення єдиної облікової політики у профспілці.

5–9 лютого Рада профспілки провела навчання і перевірку знань з питань охорони праці голів профорганізацій прямого підпорядкування.

7 лютого у приміщенні Ради профспілки відбулось засідання робочої групи з опрацювання матеріалів до проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

2–3 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої групи з розробки єдиних стандартів та підходів до форменого і спеціального одягу на залізничному транспорті.

2 лютого головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб ПАТ «Укрзалізниця».

2 лютого завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у семінарі для профактиву Сумської територіальної профорганізації щодо впровадження електронних членських квитків.

1 лютого відбулося засідання робочої групи з розробки Положення про оплату праці профспілкових працівників.

30 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у нараді з узгодження позиції робочої групи з опрацювання коментарів Міжнародної конфедерації праці до проекту Трудового кодексу.

30 січня у приміщенні Ради профспілки відбулось засідання робочої групи з опрацювання матеріалів до проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

26 січня головний технічний інспектор Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні робочої групи з розгляду підрозділу «Охорона та умови праці» проекту Генеральної угоди на 2018–2020 роки.

25 січня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у навчальному семінарі для голів та профактиву первинок Козятинської територіальної профорганізації. У своєму виступі він, зокрема, наголосив на підсумках правозахисної роботи профспілки в 2017 році та відповів за запитання колег.

25 січня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні об’єднаного профкому ПрАТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту» і профспілковій конференції, на якій створено первинну профорганізацію ПРАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» з метою ведення колективно-договірної роботи, головою первинки обрано І.Категоренка.

24 січня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у робочій зустрічі членів СПО профоб’єднань. Розглянуто питання надання пільг у грошовій формі з оплати проїзду усіма видами міського, приміського та міжміського транспорту.

24 січня головний технічний інспектор Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні робочої групи з розгляду підрозділу «Соціальний захист працюючих» проекту Генеральної угоди на 2018–2020 роки.
 
 
23 січня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь в установчій конференції первинної профорганізації філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури».

23 січня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у робочій зустрічі з обговорення порядку проїзду залізничників за особистими потребами.
 
17 січня Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник О.Мушенок та фахівці Ради взяли участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок первинних профорганізацій ПАТ «Укрзалізниця» з ведення колективних переговорів щодо укладення колдоговору Товариства.

16 січня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк та його заступник Л.Нестеренко провели нараду із головами (заступниками голів) об’єднаних профорганізацій філій ПАТ «Укрзалізниця» з питань складання статистичного звіту.

12 січня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з питань надання працівникам Товариства, пенсіонерам та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі.

12 січня Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник О.Мушенок, правовий інспектор праці Ради профспілки – секретар ПНПФ «Магістраль» М.Абрамова, представники Адміністратора Фонду і фахівці ПАТ «Укрзалізниця» провели зустріч з обговорення актуальних питань діяльності ПНПФ «Магістраль».

11 січня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді з підбиття підсумків стану безпеки руху в ПАТ «Укрзалізниця» у 2017 році.

11 січня відбулось засідання методологічної ради профспілки у форматі відеоконференції з розгляду питання єдиної облікової політики у профспілці.

11 січня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський і провідний фахівець А.Єрмоленко взяли участь у засіданні робочої групи з розробки проектів порядку проїзду залізничним транспортом за особистими потребами та порядку забезпечення форменим одягом працівників ПАТ «Укрзалізниця».
 
10 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, голови дорожніх профорганізацій та їх заступники, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у засіданні робочої групи з розробки порядку виділення путівок на оздоровлення та лікування в ПАТ «Укрзалізниця».

9 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяли участь у засіданні робочої групи з обговорення зауважень і пропозицій до законопроекту «Про колективні договори й угоди», що відбулося у Мінсоцполітики.

9 січня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з попередньої перевірки знань у посадових осіб ПАТ «Укрзалізниця» з питань охорони праці та пожежної безпеки.


 

2017

22 грудня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».
 
21 грудня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь в установчій конференції первинної профорганізації філії «Пасажирська компанія».

20 грудня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у робочій зустрічі з обговорення порядку проїзду залізничників за особистими потребами.

18 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у спільному засіданні щодо опрацювання пропозицій і зауважень до законопроекту «Про колективні угоди та договори».

15 грудня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у нараді щодо обговорення проекту порядку оплати проїзду залізничників та профпрацівників у службових потребах.

 
14 грудня відбулось позачергове засідання президії Ради профспілки з приводу позиції профспілки щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів.

14 грудня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у нараді в Міністерстві інфраструктури під головуванням держсекретаря міністерства А.Галущака щодо обговорення проблем залізничної галузі, шляхів їх вирішення та пропозицій стосовно розвитку галузі.

11 грудня у рамках соціального діалогу відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка та очільника «Укрзалізниці» Є.Кравцова. Досягнуто домовленості про надання Раді профспілки проекту доопрацьованого Положення про оплату праці працівників ПАТ.

8 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь в узгоджувальній тристоронній нараді з приводу профспілкової позиції щодо законопроекту «Про колективні угоди і договори».

6 грудня Голова профспілки взяв участь у V конгресі Міжнародної конфедерації залізничників і транспортних будівельників.

5 грудня у форматі веб-конференції проведено інформаційний день для профактиву з актуальних питань профспілкової діяльності.

5 грудня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи від профспілкової сторони щодо опрацювання розділу «Оплата праці» Генеральної угоди на 2018–2020 роки.

4 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у розширеному засіданні тристоронньої консультативної ради проекту МОП «Скорочення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, задля захисту працюючих».

4 грудня у форматі веб-конференції відбулося позачергове засідання президії Ради профспілки.

1 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь в узгоджувальній тристоронній нараді з приводу профспілкової позиції щодо законопроекту «Про колективні угоди і договори».

30 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у нараді під головуванням першого Віце-прем’єр-міністра – міністра економрозвитку і торгівлі України С.Кубіва з питань підготовки проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

30 листопада Голова профспілки В.Бубняк та його перший заступник О.Мушенок взяли участь у робочій зустрічі з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим.

30 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у консультативній нараді з приводу профспілкової позиції щодо законопроекту «Про колективні угоди і договори».

30 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у засіданні Центральної ради та позачерговому з’їзді фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

28 листопада завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк, головний технічний інспектор праці В.Дорошенко та правовий інспектор праці М.Абрамова взяли участь та виступили на розширеному засіданні об’єднаного профкому Київського метрополітену.

28 листопада завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» щодо надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі та соціальної підтримки працівникам та пенсіонерам.

24 листопада проведено нараду з реформування IT-вертикалі та вирішення соціальних питань працівників за участі керівництва департаменту з інформаційних технологій ПАТ «Укрзалізниця», профспілки і первинних профорганізацій 
 
23 листопада проведено засідання Ради профспілки та її президії.

21 листопада під час робочої зустрічі Голови профспілки В.Бубняка і в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцова обговорено хід виконання Меморандуму від 31 жовтня п. р.

20 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко брали участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колективного договору.

17 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко брали участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колективного договору.

16 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко брали участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колективного договору.

15 листопада Голова профспілки В.Бубняк і фахівці Ради взяли участь у семінарі для активу об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця».

10 листопада завідувач відділу міжнародного співробітництва С.Іванський взяв участь у відеоконференції з питань підготовки V Конгресу Міжнародної конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників, що пройде 6 грудня 2017 року.

9 листопада
провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у заході з питань забезпечення житлом працівників ПАТ «Укрзалізниця» та перспектив будівництва житла.

9 листопада відбулось засідання методологічної ради з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності у профспілці щодо введення єдиної облікової політики у профспілці.

9 листопада заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у засіданні об’єднаного профкому філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

8–10 листопада завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк перевірив стан роботи з організаційно-кадрових та інформаційних питань у первинках коростенських будівельно-монтажного експлуатаційного управління, лінійних станцій, дистанції колії, локомотивного депо, територіальній профорганізації та провів зустріч з профактивом.
 
 
7 листопада у форматі відеоконференції проведено інформаційний день для профактиву з актуальних питань профспілкової діяльності.

1 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова й О.Булавін взяли участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» з розробки Положення про оплату праці.

31 жовтня – 1 листопада
головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудових прав та соціальних гарантій працівників у сумських дирекції залізничних перевезень, дистанціях – електропостачання, сигналізації та зв’язку, колії регіональної філії «Південна залізниця».

31 жовтня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок та завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова брали участь у консультаціях з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників.

31 жовтня відбулась робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим, результатом якої стало підписання Меморандуму.

30 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з використанням системи відеоконференцій профспілки з фахівцями дорожніх, територіальних та об’єднаних профорганізацій щодо впровадження проекту «Електронний квиток члена профспілки».

27 жовтня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок та завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова брали участь у консультаціях з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників.

27 жовтня відбулася зустріч Голови профспілки В.Бубняка та його першого заступника О.Мушенка із заступником голови дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці О.Лозком, головою Київської територіальної профорганізації О.Бєліковим і членами президії теркому.

26–27 жовтня відбулися засідання Молодіжної ради профспілки та навчання профлідерів молодіжних рад усіх рівнів.

26 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні профкому філії «Дарницький вагоноремонтний завод».

 
25 жовтня у рамках спільного з МОП проекту відбувся заключний тренінг на тему «Удосконалення навичок проведення профілактичних заходів на робочих місцях щодо зменшення стигми та дискримінації  у зв’язку з ВІЛ», у якому взяли участь представники профспілки.

24 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала стан нормування праці у рівненських будівельно-монтажному експлуатаційному управлінні та дирекції залізничних перевезень.

24 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

24 жовтня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок та завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяли участь у консультаціях з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо підвищення тарифних ставок  посадових окладів залізничників.

23–25 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова вивчала стан дотримання законодавства про працю у філії «Українська залізнична швидкісна компанія».

23 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду через систему відеоконференцій профспілки з питань забезпечення спілчан новими електронними профспілковими квитками.

19–20 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності.

18–20 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан виконання зобов’язань за колдоговором з питань охорони праці у філії «Дарницький вагоноремонтний завод».

18–19 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала стан нормування праці у лиманських дистанції колії та вагонному депо.

18–19 жовтня проведено виїзний день Ради профспілки на Лиманському вузлі регіональної філії «Донецька залізниця».
 
 
17 жовтня Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник О.Мушенок та голови дорожніх профорганізацій взяли участь у зустрічі з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим.

12–13 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала стан нормування праці в бахмацьких вагонному депо і колійній машинній станції

12 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді з підведення підсумків стану безпеки руху у структурі ПАТ «Укрзалізниця» за 9 місяців п. р.

12 жовтня проведено засідання професійних секцій працівників господарств:
електрифікації та електропостачання;
автоматики, телемеханіки та зв’язку.

11 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданнях президій дорпрофсожів Львівської залізниці і регіональної філії «Львівська залізниця».
 
10 жовтня відбулось засідання об’єднаного профкому філії «Пасажирська компанія», в якому взяли участь фахівці Ради профспілки.

5 жовтня відбулось засідання президії Ради профспілки.

 
3 жовтня у форматі відеоконференції проведено інформаційний день для профактиву з актуальних питань профспілкової діяльності.

29 вересня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» щодо надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам.

28 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяли участь у переговорах з обговорення проекту нового колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

26 вересня відбулась установча конференція зі створення профспілкової організації філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».
 
 
25 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяли участь у переговорах з обговорення проекту нового колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».
 
22 вересня Голова профспілки В.Бубняк і завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова взяли участь у розширеному засіданні робочої групи при Державній регуляторній службі України.
 
20 вересня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у зустрічі представників профспілок з експертами МОП щодо обговорення проекту «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці».

20 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця», а 21 вересня – у зустрічі керівників транспортних профспілок України з Генеральним секретарем МФТ  С.Коттоном, яка відбулась у Києві.

18 і 21 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяли участь у спільній зустрічі з обговорення питання удосконалення шляхів взаємодії ПАТ та профспілок, що діють у галузі, і розробки плану заходів для підняття заробітної плати залізничникам.

15 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова і провідний спеціаліст цього відділу О.Булавін взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання додатків до проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

14 вересня під час робочих зустрічей лідера профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим і членом правління Ж.Марчеком обговорювались нагальні соціальні проблеми, зокрема, йшлося про зміст нового Меморандуму між товариством і профспілкою, робота над проектом якого триває.

13 вересня завідувачі відділів: організаційної і кадрової роботи — О.Гнатюк і фінансової роботи — С.Прокоф’єва взяли участь у конференції об’єднаної профорганізації філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» і того ж дня О.Гнатюк — у зустрічі з керівництвом філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури».

12–14 вересня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко разом з колегами з дорожніх профорганізацій взяли участь у семінарі-нараді з питань охорони праці, що провела «Укрзалізниця» на базі регіональної філії «Придніпровська залізниця».

12 і 26 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь в установчих конференціях зі створення об’єднаних профорганізацій філій «Пасажирська компанія» та «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд»  (стор. 1).

12 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування України.

11 і 15 вересня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні з обговорення пропозицій сторін роботодавців та органів виконавчої влади та визначення позиції СПО об’єднань профспілок щодо законопроекту «Про колективні договори та угоди».
 
5–6 вересня делегація профспілки на чолі з першим заступником Голови профспілки О.Мушенком взяла участь у міжнародному семінарі МКПЗ.

5 вересня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для профпрацівників та активістів з актуальних питань профспілкової діяльності.

30 серпня проведено позачергове засідання Ради профспілки та її президії.

29 серпня відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка із головами дорожніх профорганізацій.

22 серпня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у консультаціях зі стороною роботодавців щодо розміру тарифної ставки робітника небюджетної сфери на 2017 рік.

18 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

18 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

18 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Запорізького залізничного вузла щодо впровадження електронного профспілкового квитка.

17 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у переговорах щодо укладення Галузевої угоди з Мінінфраструктури.

17 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у селекторній нараді, яку провів в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцов з питань підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017–2018 років.

 
15 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Криворізького залізничного вузла щодо впровадження електронного профспілкового квитка.

15 серпня Голова профспілки В.Бубняк і в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцов провели робочу зустріч, на якій розглянули шляхи вирішення нагальних соціальних проблем.

11 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у представленні віце-прем’єр-міністром В.Кістіоном колективу залізничників тимчасового виконувача обов’язків Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцова.

11 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради взяли участь у засіданні робочої групи з розгляду проектів нормативних документів, які будуть додатками до колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

10 серпня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у конференції трудового колективу філії «Центр охорони здоров’я».

9 серпня
головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у зустрічі сторін профспілок із експертами МОП з обговорення питань щодо дотримання міжнародних трудових норм.

9 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Одеської дорожньої профорганізації щодо впровадження електронного профспілкового квитка.

6 серпня відзначено День профспілки під гаслом «Єдність, солідарність, справедливість!»

4–6 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь в організації та проведенні фінального етапу змагань Х Спартакіади залізничників.
 
3 серпня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у зустрічі з профактивом Конотопської територіальної профорганізації.
 
2 серпня відбулись робочі зустрічі лідера профспілки В.Бубняка з Головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном і членом правління Товариства Ж.Марчеком. Обговорювались питання щодо вирішення проблем, пов’язаних із проведенням оздоровчої кампанії 2017 року, зокрема  їх фінансовою складовою.
 
1 серпня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для профспілкових працівників та активістів з актуальних питань профспілкової діяльності.
 
1 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».
 
27 липня відбулося засідання президії Ради профспілки.
 
26 липня Голова профспілки В.Бубняк провів зустріч з головами дорожніх профорганізацій, під час якої обговорено актуальні питання профспілкової діяльності.
 
26 липня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у конференції трудового колективу апарату управління ПАТ «Укрзалізниця».
 
25 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

20 липня
завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Херсонської територіальної профорганізації щодо впровадження нового електронного профспілкового квитка.

19 липня відбулось засідання методологічної ради профспілки.

19 липня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради профспілки взяли участь у засіданні робочої групи з розгляду проектів нормативних документів з оплати праці, які будуть додатками до колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

18 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Дніпропетровського залізничного вузла щодо впровадження нового електронного профспілкового квитка.

18 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

18 липня
головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у тренінгу «Імплементація актів права ЄС у сфері залізничного транспорту», що проводився Комітетом Верховної Ради України з питань транспорту.

17 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу об’єднаної профорганізації Київського метрополітену з організаційно-кадрових питань та інформаційної діяльності.

13 липня Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників колійного господарства.

13 липня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування України.

13 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Полтавської територіальної профорганізації щодо впровадження нового електронного профспілкового квитка.

12 липня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці при призначенні на посаду посадових осіб ПАТ «Укрзалізниця».

11–12 липня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання законодавства про працю у філії «Центр транспортного сервісу «Ліски».

11 липня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у семінарі-нараді з питань нормування праці, що проводився філією «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

10 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу об’єднаної профорганізації Київського метрополітену з організаційно-кадрових питань та інформаційної діяльності.

4–5 липня члени методологічної ради з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності у профспілці взяли участь у семінарі Міжнародної конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників.
 
 
11 липня відбулось засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи.

4 липня Рада профспілки провела інформаційний день для профспілкових працівників та активістів з актуальних питань діяльності

3 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні.

30 червня під час робочої зустрічі лідера профспілки В.Бубняка та Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуна обговорено низку першочергових соціальних питань. Йшлося про виконання домовленостей про виплату працівникам «13-ї» зарплати – винагороди за підсумками роботи в 2016 році. Розглянуто також хід виконання окремих пунктів Меморандуму та Протоколу, зокрема стосовно подальшого розвитку Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» та реалізації інших соціальних ініціатив профспілки.

29 червня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у консультаційній нараді членів Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні. Обговорювались питання про урядовий проект Основних напрямів бюджетної політики на 2018–2020 роки та пропозиції профспілок; законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (реєстр. № 6614 від 22.06.2017 р.); законопроект «Про колективні угоди та договори», підготовлений тристоронньою робочою групою, та ін.

29 червня Голова профспілки В.Бубняк провів зустріч із головами дорожніх профорганізацій. Розглянуто актуальні питання профспілкової діяльності та вирішення нагальних проблем сьогодення.
 
21 червня проведено засідання методологічної ради головних бухгалтерів дорпрофсожів.

20–22 червня відбулось засідання координаційної ради голів первинних профорганізацій промислових підприємств залізничної галузі.

20–21 червня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав питання надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам ПАТ «Укрзалізниця» та членам їх сімей і проїзду залізничників у службових та особистих потребах дорожньої профорганізації Південної залізниці та Панютинського вагоноремонтного заводу.
 
15 червня відбулось засідання професійної секції працівників господарства приміських пасажирських перевезень Ради профспілки.

15 червня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав питання надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам ПАТ «Укрзалізниця» та членам їх сімей і проїзду у службових та особистих потребах залізничників Одеської дорожньої профорганізації.

14–15 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко і головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчали стан додержання законодавства про працю та зобов’язань за колективним договором з охорони праці в Дніпровському відділенні філії «Центр транспортного сервісу «Ліски».

14 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

12–13 червня
головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан додержання зобов’язань за колективним договором з охорони праці в Київському відділенні філії «Центр транспортного сервісу «Ліски».

12–13 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання законодавства про працю в Одеському відділенні філії «Центр транспортного сервісу «Ліски».

9 червня відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка з Головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном, членами правління Ж.Марчеком і С.Михальчуком, на якій було обговорено шляхи вирішення проблем організації дитячого оздоровлення у 2017 році.

9 червня
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні постійно діючої тристоронньої робочої групи з проведення консультацій на всіх стадіях бюджетного процесу з обговорення проекту Основних напрямків бюджетної політики на 2018–2020 роки.

8–9 червня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський вивчав питання надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам ПАТ «Укрзалізниця» та членам їх сімей і проїзду залізничників у службових та особистих потребах у Лиманській дорожній профорганізації.

8 червня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні об’єднаного профкому Київського метрополітену.

7 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

7 червня
завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк і головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяли участь у засіданні об’єднаного профкому філії «Центр ремонту та експлуатації колійних машин».

6 червня проведено інформаційний день для профактиву у форматі відеоконференції, на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник О.Мушенок та фахівці Ради.

2 червня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питання щодо надання працівникам і пенсіонерам, членам їхніх сімей соціальної підтримки та матеріальної допомоги.

31 травня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав питання надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам ПАТ «Укрзалізниця» та членам їх сімей у філіях «Центр транспортного сервісу «Ліски», «Українська залізнична швидкісна компанія» та «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

30 травня відбулося засідання президії Ради профспілки.
 
30 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».
 
25 травня завідувачі відділів організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк і соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у звітних конференціях профорганізацій філій «Дарницький вагоноремонтний завод», «Центр транспортного сервісу «Ліски», «Головний інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ «Укрзаліниця».
 
24–26 травня делегація профспілки взяла участь у роботі V Конгресу ЄФТ.

24 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

23 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради разом з профільними спеціалістами ПАТ «Укрзалізниця» обговорили розбіжності проекту нового колективного договору Товариства.

22 травня лідер профспілки В.Бубняк і очільник «Укрзалізниці» В.Балчун під час робочої зустрічі у рамках соціального діалогу обговорили хід виконання Меморандуму про взаєморозуміння та протоколу робочої зустрічі, а також розглянули інші актуальні питання.

18 травня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці ПАТ «Укрзалізниця».

17–18 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у XII міжнародній науково-практичній конференції на тему «Проблеми економіки та управління на залізничному транспорті».

17 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у звітній конференції з обговоренням підсумків виконання умов колдоговору первинної профорганізації філії «Проектно-конструкторське технологічне бюро інформаційних технологій».

17 травня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні робочої групи з розробки системи управління охороною праці ПАТ «Укрзалізниця».

17 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

16 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітній конференції первинки філії «Українська залізнична швидкісна компанія».

16 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських профоб’єднань і профспілок.

16 травня лідер профспілки В.Бубняк і очільник «Укрзалізниці» В.Балчун під час робочої зустрічі у рамках соціального діалогу обговорили хід виконання Меморандуму про взаєморозуміння та протоколу робочої зустрічі, а також розглянули інші актуальні питання.
 
16 травня проведено семінар для правових інспекторів праці Ради профспілки.

15 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу з організаційно-кадрових питань та інформаційної діяльності в Київській територіальній профорганізації.

11 травня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у звітній конференції первинної профорганізації філії «Рефрижераторна вагонна компанія».

11 травня відбулось засідання професійної секції працівників будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд Ради профспілки.

10 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

4 травня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді з підбиття підсумків роботи з безпеки руху за чотири місяці п. р.

3 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у обговоренні проекту Порядку забезпечення жилими приміщеннями працівників ПАТ «Укрзалізниця».

3 травня у Раді профспілки проведено зустріч із профпрацівниками та головами первинок дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці щодо реформування структури галузі.

27 квітня перший заступник голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяли участь у переговорах з укладення колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

27 квітня проведено зустріч з головами профорганізацій метрополітенів щодо укладення Галузевої угоди з Мінінфраструктури.

25 квітня
проведено засідання координаційної ради голів первинних профорганізацій промислових підприємств залізничної галузі.

25 квітня Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників локомотивного господарства ПАТ «Укрзалізниця».

24–25 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав питання надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам ПАТ «Укрзалізниця» та членам їх сімей, проїзду у службових та особистих потребах на Стрийському вагоноремонтному заводі та у виробничих підрозділах регіональної філії «Львівська залізниця».

24 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

20 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії ПАТ «Укрзалізниця» із попередньої перевірки знань з питань охорони праці та пожежної безпеки посадових осіб при призначенні на посаду.

20 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу з організаційно-кадрових питань та інформаційної діяльності у Фастівському моторвагонному депо.

20 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у форумі «Новий вектор розвитку соціальної інфраструктури», що проводився ПАТ «Укрзалізниця» у Харкові.

18 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу з організаційно-кадрових питань та інформаційної діяльності в Київській дирекції залізничних перевезень.

13 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам і пенсіонерам та членам їхніх сімей соціальної підтримки.

12–14 квітня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін вивчала ефективність застосування у структурних підрозділах Конотопського вузла доплат, надбавок, інших компенсаційних виплат, передбачених законодавством та локальними нормативними актами.

12 квітня відбувся виїзний день Ради профспілки на Криворізькому вузлі регіональної філії «Придніпровська залізниця».

12 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

11 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування України.

11 квітня радник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та проведення Всеукраїнської спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту.
 
 
10–11 квітня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова вивчала ефективність застосування у структурних підрозділах Криворізького вузла доплат, надбавок, інших компенсаційних виплат, передбачених законодавством та локальними нормативними актами.

6 квітня відбулося розширене засідання професійної секції працівників пасажирського господарства Ради профспілки за участі голів первинних профорганізацій.

6 квітня представники профспілки на чолі із першим заступником Голови профспілки О.Мушенком взяли участь у засіданні спільної робочої групи щодо ведення переговорів з укладення колективного договору ПАТ  «Укрзалізниця».

5 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

4–5 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Ради Міжнародної конфедерації профспілок залізничників, що проходило у Мінську.

4 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь в установчій конференції зі створення об’єднаної профорганізації філії «Центр охорони здоров’я».

4 квітня у форматі відеоконференції проведено інформаційний день для всіх структур профспілки, на якому виступили перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради.

30 березня відбулось засідання Ради профспілки та її президії.

 
29 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувачі відділів економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова та соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у переговорах з укладення Галузевої угоди з Мінінфраструктури.

28 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

24 березня в режимі відеоконференції відбулося засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи.

23 березня відбувся виїзний день Ради профспілки на Помічнянському вузлі регіональної філії «Одеська залізниця».

23 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяли участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» з розробки проекту Положення про оплату праці.

22 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

22 березня
провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у публічній дискусії на тему «Чи можливі в Україні страйки?», проведеній за сприяння фонду ім. Ф.Еберта.

21 березня відбулась робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка з головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном, на якій обговорювалися питання виконання протоколу зустрічі 2 лютого п. р., Меморандуму між профспілкою та «Укрзалізницею», інші проблеми соціального захисту залізничників.

 
20 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувачі відділів економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова та соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у переговорах з укладення Галузевої угоди з Мінінфраструктури.

16 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк і провідний фахівець інформаційного відділу О.Романова взяли участь у зборах трудового колективу Українського центру механізації колійних робіт.
 
 
13 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова, провідний фахівець відділу соціально трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяли участь у робочій зустрічі з представниками ПАТ «Укрзалізниця» щодо внесення змін до колдоговорів усіх рівнів про заміну показника мінімальної заробітної плати.

13 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у зустрічі СПО об’єднань всеукраїнських профспілок щодо обговорення проекту Трудового кодексу України.

9 березня відбулася зустріч віце-прем’єр-міністра України С.Кубіва з керівництвом ПАТ «Укрзалізниця», в якій взяв участь Голова профспілки В.Бубняк. Розглядалися питання щодо підвищення тарифів на залізничні перевезення та затвердження проекту фінансового плану Товариства на 2017 рік  (стор. 1).

9 березня завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк вивчав питання за відповідними напрямками діяльності у профорганізації філії «Єдиний розрахунковий центр залізничних перевезень» ПАТ «Укрзалізниця».

2–3 березня
відбулось засідання методологічної ради з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності Ради профспілки  (стор. 3).

2 березня лідер профспілки В.Бубняк та очільник «Укрзалізниці» В.Балчун розглянули хід виконання Меморандуму, укладеному між ПАТ «Укрзалізниця» і профспілкою 27 грудня 2016 року, протоколу зустрічі представників сторін соціального діалогу, що відбулась 2 лютого п. р., та обговорили інші актуальні питання.

2 березня Рада профспілки провела інформаційний день для голів організацій прямого підпорядкування.

1 березня відбулось засідання Молодіжної ради профспілки.

1 і 9 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданнях правління ПАТ «Укрзалізниця».

28 лютого члени Молодіжної ради профспілки взяли участь у семінарі спільного проекту Міжнародної організації праці та нашої профспілки.
 
 
28 лютого радник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні громадської ради при Мінінфраструктури.

24 лютого завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк  взяв участь у конференції трудового колективу філії «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця».

23–24 лютого
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, фахівці Ради та представники дорожніх профорганізацій взяли участь у засіданнях робочої групи з розгляду проекту нового Положення про оплату праці, що відбулись в «Укрзалізниці».

22 лютого відбулось засідання президії Ради профспілки .

22 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

16 лютого
проведено засідання профсекції працівників вагонного господарства .

13 лютого Голова профспілки В.Бубняк спрямував листа Прем’єр-міністру В.Гройсману, у якому наголошено про підтримку «Укрзалізниці» у питанні підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення, а 22 лютого з цього приводу президія Ради профспілки ухвалила Звернення на адресу владних структур і засобів масової інформації .

10 лютого Голова профспілки В.Бубняк та його перший заступник О.Мушенок під час зустрічі з членом правління ПАТ «Укрзалізниця» Ж.Марчеком і начальником департаменту оперативного моніторингу «Укрзалізниці» Е.Ступаком розглянули питання виконання пункту Меморандуму від 27 грудня 2016 року щодо підвищення на 50 % тарифних ставок і посадових окладів працівникам підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця», що розташовані у безпосередній близькості від лінії розмежування на підконтрольній українській владі території, а також іншим працівникам, які направляються або залучаються для виконання трудових обов’язків на цій території, за фактично відпрацьований час.

7 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні президії Ради Федерації профспілок транспортників України.

7 лютого лідер профспілки В.Бубняк і очільник «Укрзалізниці» В.Балчун обговорили питання щодо формування та узгодження протоколу зустрічі представників профспілки та адміністрації, яка відбулась 2 лютого п. р. Ці та інші питання розглядались також під час зустрічей В.Бубняка 14 лютого – з  в. о. Голови правління ПАТ І.Василевським і начальником департаменту оперативного моніторингу «Укрзалізниці» Е.Ступаком і 15 лютого – з членами правління ПАТ С.Михальчуком і О.Бужором.
 
31 січня–1 лютого  і  7–8 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін і завідувач цього відділу С.Анісімова вивчали питання ефективності застосування систем матеріального заохочення працівників, відповідно, у регіональних філіях ПАТ – у структурних підрозділах Одеського і Лиманського регіонів залізниць.

30 січня завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь в установчих зборах зі створення первинної профорганізації апарату філії «Відомча воєнізована охорона» ПАТ «Укрзалізниця».
 
 
26 січня, відбулась зустріч Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняка з головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном. Повторно обговорено питання неприпустимості скорочення чисельності працівників, встановлення неповного робочого часу або надання відпусток без збереження заробітної плати, спричинених суттєвим і, згідно з аналізом профспілки, необґрунтованим зменшенням порівняно з минулим роком тимчасових контрольних завдань з праці на 2017-й.

25 січня під час зустрічі Голови профспілки В.Бубняка з членом правління ПАТ «Українська залізниця» Р.Пашкевічем і начальником департаменту оперативного моніторингу «Укрзалізниці» Е. Ступаком розглянуто питання щодо підвищення на 50 % посадових окладів і тарифних ставок працівникам підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця», що розташовані у безпосередній близькості від лінії розмежування на підконтрольній українській владі території, а також іншим працівникам, які направляються (залучаються) для виконання трудових обов’язків на цій території, за фактично відпрацьований час.

24 січня відбулось урочисте зібрання, присвячене 25-річчю створення профспілки залізничників і транспортних будівельників у незалежній Україні. У зустрічі взяли участь члени оргкомітету і комісії з підготовки Установчого (першого) з’їзду та Статуту профспілки, інші ветерани профспілкового руху. Прийнято Звернення до спілчан.

19 січня відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка і першого заступника Міністра інфраструктури, Голови наглядової ради «Укрзалізниці» Є.Кравцова. Йшлося про включення до проекту консолідованого фінансового плану ПАТ на 2017 рік видатків на виконання зобов’язань за чинною Галузевою угодою, що передбачалось у проекті фінплану, наданому Міністерству  «Укрзалізницею».

18 і 25 січня під час зустрічей лідера профспілки В.Бубняка з очільником «Укрзалізниці» В.Балчуном розглядались актуальні питання.

17-18 січня Голова профспілки В. Бубняк взяв участь у засіданнях правління ПАТ Укрзалізниця.
 
 
12 січня під час зустрічі Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуна і Голови профспілки В.Бубняка розглянуто актуальні проблеми соціальної спрямованості. Йшлося, зокрема, про виконання Меморандуму від 27 грудня 2016 року та перспективи погодження проекту фінансового плану ПАТ на 2017 рік. За підсумками зустрічі підписано та спрямовано на адресу Міністра інфраструктури В.Омеляна спільного листа проти зменшення у проекті фінплану «Укрзалізниці» на 2017 рік витрат на відрахування профкомам і фінансову допомогу оздоровчим та спортивно-культурним закладам.

11–12 січня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданнях правління ПАТ.

6 січня за ініціативи Ради профспілки відбулася зустріч Міністра інфраструктури В.Омеляна та Голови профспілки В.Бубняка.

4 січня під час робочої зустрічі лідер профспілки В.Бубняк обговорив з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» І.Василевським питання, пов’язані із забезпеченням виконання чинних Галузевої угоди та колективних договорів. За результатами зустрічі було підписано відповідну телеграму. 

 
Далее...
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Всього 1 - 9 з 13
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Хроніка подій
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79