Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Федерація професійних спілок транспортників України

FPTU_logo.gif

 

    Федерація профспілок транспортників 
   України (ФПТУ) створена 22 травня 2003 року
 
 
 Голова Федерації 
профспілок транспортників України

  FPTY.jpgОлексія Семеруня обрано Головою Федерації профспілок транспортників

Новим Головою Федерації профспілок транспортників України 18 лютого 2022 року обрано чинного Голову Профспілки залізничників і транспортних будівельників Олексія Андрійовича СЕМЕРУНЯ.
 
Перше у 2022 році засідання Ради Федерації профспілок транспортників України 18 лютого було присвячено оновленню складу її керівних органів, що не могло не позначитися і на підходах до роботи Федерації та планах на найближче майбутнє.
 
У низці членських організацій Федерації останнім часом змінилось керівництво, тож відповідно до Статуту відбулись вибори Голови ФПТУ та його заступника, змінено склад Ради і президії.
 
Новим Головою Федерації став чинний Голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України О.Семерунь, а його заступником – очільник Профспілки робітників морського транспорту України О.Григорюк. Голів Всеукраїнської професійної спілки пілотів України В.Петренка і дорожньої профорганізації метрополітенів України Т.Коляду обрано до складу президії і Ради ФПТУ.
 
Також з огляду на звільнення з основної роботи О.Чемериську відкликано з посади голови Ревізійної комісії ФПТУ. Цю посаду довірено головному бухгалтеру Профспілки авіапрацівників України Т.Сирейщиковій.
 
Нові керівники подякували попередньому Голові ФПТУ В.Бубняку за роботу, а також проголосили своє бачення розвитку Федерації. Пролунали пропозиції відновити і посилити співпрацю з Міністерством інфраструктури, а в роботі спиратись на досвід і підтримку Міжнародної та Європейської федерацій транспортників, партнерство з якими необхідно активізувати.
 
Членським організаціям ФПТУ запропоновано також найближчим часом надати конкретні пропозиції для реалізації Програми дій Федерації на 2020–2025 роки. Також учасники засідання Ради ФПТУ своїм рішенням доручили президії визначитися з делегуванням представника Федерації до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

 

Федерацію профспілок транспортників України очолив Вадим Бубняк

На засіданні Ради Федерації профспілок транспортників України, що відбулося 3 квітня 2018 р., обговорено та вирішено ряд важливих питань.
Зокрема, розглянуто і задоволено заяву її постійного (з травня 2003 року) очільника Вадима Ткачова про звільнення з посади.
Головою ФПТУ обрано Голову профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадима Бубняка.
Ухвалено рішення про делегування представників Федерації, в тому числі її нового очільника  Вадима Бубняка, до Національної тристоронньої соціально-економічної ради та Спільного представницького органу всеукраїнських репрезентативних профоб’єднань та профспілок.

 

Лідери транспортних профспілок зустрілися з Міністром інфраструктури

 

ІІІ Конференція Федерації професійних спілок транспортників України

Програма дій Федерації професійних спілок транспортників України на 2015–2020 роки

(Завантажити)

Протокол ІІІ Конференції  Федерації профспілок транспортників України від 18 березня 2015 року

(Завантажити)

 

 

 

24 січня 2013 р. відбулася зустріч у Мінінфраструктури

 
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Федерація професійних спілок транспортників України
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79