Досвід перебування у стані постійної загрози змінив наше життя. Війна кардинально вплинула на всі сфери діяльності, змінила суспільні відносини. Ми навчились жити, маючи електроенергію не більше двох годин на добу. Ми звикли працювати під звуки сирен. Сьогодні це нова реальність кожного українця.

На жаль, до цього часу триває військова агресія росії проти нашої країни. Хоча ми всі віримо, що один із днів, які попереду, буде Днем нашої Перемоги! І цей день Профспілка залізничників і транспортних будівельників України наближає своєю роботою із захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів спілчан, у тому числі наданням всебічної допомоги членам профспілки та профорганізаціям у покращенні умов роботи в період воєнного стану. 

Дніпропетровська територіальна профспілкова організація Придніпровської залізниці висловлює щирі слова вдячності Раді Профспілки залізничників і транспортних будівельників України, Дорожній профспілковій організації Придніпровської залізниці, які спільно з Фондом солідарності (Union Solidarity Fund), створеним Міжнародною та Європейською федераціями транспортників, передали представникам профспілки генератор Pramac ES 5000 4.3 kW для подальшої безпечної та безперебійної роботи Дніпровського пункту концентрації обробки перевізних документів (ПКПД Дніпро) структурного підрозділу «Дніпровська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця», первинна профспілкова організація якого була створена на установчих зборах 25 квітня 2023 року.

Кожна надана допомога – це не лише матеріальна цінність. Це, в першу чергу, турбота та підтримка, яка зараз дуже потрібна кожному українцю. 
Разом до Перемоги! В єдності – сила!

Галина СРЕБРОДОЛЬСЬКА
Голова Дніпропетровської територіальної 
                              профспілкової організації Придніпровської залізниці