23 листопада 2023 року проведено засідання президії Дорожньої профспілкової організації Південно-Західної залізниці, на якому обговорено низку питань, в тому числі і щодо виконання спільної постанови АТ « Українська залізниця» та Професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України від 17.06.2022 р. № Ц-3-93/4/62/Ц проф-22 «Про виділення коштів на подолання наслідків воєнних дій, спричинених військовою агресією».

Члени президії за участі заступника директора регіональної філії з управління персоналом та соціальної політики Т.Щербакової ухвалили рішення про надання одноразової матеріальної допомоги працівникам, членам їх сімей та пенсіонерам регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

Розглянуто 110 звернень працівників філії, які постраждали від агресії росії, та надано допомогу на суму 1 млн 35 тис. грн.

На президії обговорено питання профспілкової діяльності та проблеми, з якими останнім часом стикаються голови профспілкових організацій виробничих підрозділів.

Найбільш гостро порушувалось питання підвищення престижності залізничних професій та низької оплати праці залізничників.

Турбують членів президії і питання соціальних гарантій, обумовлених положеннями колективного договору, та їх виконання з боку адміністрації в період повномасштабної агресії з боку росії.

Не залишилися без уваги і питання діяльності Лікарняної каси, її взаємодії з теркомами та Дорожньою профспілковою організацією.

Керівництво Дорпрофсожу спільно з профспілковими лідерами намітили план дій на найближчий термін, а це і питання підвищення заробітної плати, і пролонгації Колективного договору на 2024 рік, вирішення питань забезпечення спецодягом, покращання умов праці, та багато інших питань.

Як поінформував присутніх Голова Дорпрофсожу О.Лозко, всі ці питання будуть предметом обговорення на найближчому засіданні Ради Профспілки залізничників і транспортних будівельників України.