Шановні залізничники!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем залізничника!

Останні два роки, коли наша країна протистоїть ворожій навалі, стали для нас непростим випробуванням на мужність, стійкість та витривалість, показали, наскільки сильними і згуртованими є залізничники – команда справжніх професіоналів. Незважаючи на всі труднощі, завдяки самовідданості та наполегливості кожного працівника, відповідального ставлення до своїх професійних обов’язків ми є гідним та міцним тилом, надійною ланкою в економіці нашої держави.

Найтепліших слів шани і подяки заслуговує праця кожного з вас, дорогі колеги. Всі ви працюєте на межі сил і можливостей, і вами пишається не тільки Південна залізниця, але і наша країна.

Неможливо не згадати тих, хто сьогодні стоїть на захисті своєї країни та її народу. Низький уклін нашим героям та велика вдячність за можливість жити та працювати у вільній Україні, вічна пам’ять тим, хто поклав своє життя, захищаючи український народ та виборюючи незалежність.

Бажаю вам, шановні залізничники, міцного здоров’я, мирного неба, щастя та добробуту у кожній родині, непохитної віри в себе, щасливе майбуття та нашу перемогу! Нехай це свято додає вам життєвих сил, оптимізму, наснаги у плідній праці задля розвитку та процвітання залізниці та нашої держави!

Голова Дорпрофсожу

Південної залізниці                                                        Вячеслав ЗАЛОЗНИХ