У період з 22 по 24 травня 2024 року в санаторії імені Миколи Гоголя
(м. Миргород) відбулось справжнє свято всіх шанувальників спорту – Спартакіада регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» та Дорожньої профспілкової організації Південної залізниці.

Учасники спортивного заходу змагались за найкращі результати у семи видах спорту, таких як волейбол, міні-футбол, армспорт, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи та дартс. Всього у змаганнях взяли участь понад 100 працівників різних професій.

Переможцями в окремих видах спорту стали: в армрестлінгу – представник команди Сумського регіону Шаповал О.А. (вагова категорія понад 90 кг), учасники команди Полтавського регіону Глушаченко В.В. (вагова категорія від 80 кг до 90 кг) та Герасименко Ю.В. (вагова категорія до 80 кг); у настільному тенісі – представники Полтавського регіону Коломієць О.І. серед чоловіків, Вовк Н.М. та Коломієць О.І. серед змішаних пар; серед жінок – Лазебна А.Р., учасниця збірної команди Харківського регіону. Золото у шахах серед жінок здобула Коблова О.М. (збірна Харківського регіону), серед чоловіків – Лісоконенко О.В. (збірна Полтавського регіону). Перше місце у волейболі посіла команда Харківського регіону. Перемога у гирьовому спорті дісталася представникам команди Полтавського регіону Дорошенку О.В. (вагова категорія до 80 кг), Ускову Ю.П. (вагова категорія від 80 кг до 90 кг) та учаснику збірної Харківського регіону у ваговій категорії понад 90 кг Петренку О.В. У змаганнях по дартсу переможницею серед жінок стала Пилипенко В.М., учасниця команди Сумського регіону. Представники команди Полтавського регіону здобули першість по дартсу серед чоловіків – Єгоров А.С. та серед змішаних пар – Соловйова Е.В. та Єгоров А.С. У футзалі кращою виявила себе команда Полтавського регіону.

За результатами Спартакіади загальнокомандну першість за найбільшою сумою очок, що були набрані в особистій та командній першості спортсменами, виборола команда Полтавського регіону регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», яка посіла І місце. Команда Харківського регіону здобула ІІ місце, команда Сумського регіону – ІІІ місце.   

Щиро вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших успіхів і гарних результатів!