Вітаємо наших переможців

У київському ФСК «Локомотив» пройшли фінальні змагання з волейболу серед чоловіків. У спортивному заході брали участь шість команд від регіональних філій АТ «Укрзалізниця».

Команду регіональної філії «Південна залізниця» представляли одинадцять працівників: Михайлик Ігор, Олійник Олег, Гранкін Олександр, Тепляков Роман, Федорцов Віталій, Пономаренко Дмитро, Костюк Богдан, Веселкін Артем, Кириченко Юрій, Михайлов Олександр, Ляліков Максим.

За першість у фінальному матчі змагалися команди регіональних філій «Південна залізниця» та «Львівська залізниця». В ході ігор спортсмени показали спортивний азарт та майстерність, спритність та бажання до перемоги. В результаті напруженої боротьби з рахунком 2:0 золото здобули спортсмени Південної залізниці.

Напередодні, 25 серпня 2023 року у ФСК «Локомотив» – Львів» у фінальних змаганнях з тенісу серед команд АТ «Укрзалізниця» Лазебна Анна, оператор при черговому по станції Основа виробничого підрозділу «Харківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця», стала бронзовою призеркою, посівши ІІІ місце.

Щиро вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших успіхів і гарних результатів!