Профорганізації Придніпровської залізниці, готуючись цьогоріч до Дня профспілки, виходили, в першу чергу, з безпекової ситуації, тому обирали для заходів різні дати з 31 липня до 11 серпня. До організації активно залучали голів молодіжних рад усіх рівнів та профспілкову молодь.

Кожна профорганізація орієнтувалась на свої можливості та обставини. Переважно, зосередились на проведенні широкої інформаційній кампанії з висвітлення роботи профспілки, відзначенні активістів, підтримці постраждалих внаслідок бойових дій, внутрішньо переміщених членів профспілки, поранених мобілізованих залізничників.

Вшановано пам’ять загиблих у війні працівників, відбулись зустрічі з їхніми родинами. Первинки намагаються підтримувати ці сім’ї, а також надавати психологічну і гуманітарну допомогу рідним зниклих безвісти колег.

Низка первинок за допомогою волонтерів організували навчання з питань надання домедичної допомоги, дій у надзвичайних ситуаціях.

На дати відзначення профспілкового свята припала реалізація в регіоні благодійних профспілкових проєктів: видача Криворізьким теркомом питної води спілчанам, постраждалим від руйнування Каховської ГЕС, а також окулярів членам Криворізької і Запорізької територіальних профорганізацій. Дніпропетровська територіальна профорганізація допомогла спілчанам, пораненим під час несення військової служби, а також внутрішньо переміщеним працівникам, зібрати дітей до школи.

Не забули і про пенсіонерів-залізничників: для їх підтримки дорпрофсож і Дніпропетровський терком надали допомогу ветеранським залізничним організаціям.

Відбувались у первинках й інші заходи.