Для організації робіт з ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації  та захисту життя і здоров’я членів профспілки, до президії Дорпрофсожу Придніпровської залізниці надійшли звернення від голів первинних профорганізацій СП «Нікопольська дистанція електропостачання», СП «Нікопольська дистанція колії», СП «Запорізька дистанція електропостачання» та керівників цих підрозділів щодо можливості придбання бронежилетів та кевларових касок для захисту працівників.

Зона обслуговування вищезазначених структурних підрозділів розташована на території м. Нікополя, м. Запоріжжя та прилеглих до них територіях. Працівники цих структурних підрозділів виконують свої посадові обов’язки та виробничі завдання для забезпечення безпеки руху поїздів та функціонування критично важливої інфраструктури під час воєнного стану та безпосередньо в умовах загрози для їх життя і здоров’я, цілодобово перебуваючи під загрозою артилерійських обстрілів. Вказані території зазнають майже щоденних безперервних масованих обстрілів снарядами зі ствольної артилерії та «Градів».

Враховуючи ситуацію, в якій щоденно перебувають наші працівники, згідно «Порядку отримання та використання коштів…», Дорожна профспілкова організація Придніпровської залізниці придбала 27 бронежилетів та 27 кевларових касок та передала їх на регіони для захисту членів профспілки, які щодня ризикуючи своїм життям та здоров’ям  продовжують забезпечувати функціонування залізничної галузі.

Разом до Перемоги!!!