У квітні цього року в залі регіональної філії «Придніпровська залізниця» відбулось засідання Молодіжної ради Дорпрофсожу.

Відкрив засідання голова Дорпрофсожу Андрій Лейко, який проінформував профактивістів про актуальні питання діяльності профспілки щодо захисту трудових і соціально-економічних прав членів профспілки. Завідувач відділу оргмасової та соціально-побутової роботи Дорпрофсожу Наталя Сєрих роз’яснила основні вимоги Положення про молодіжні ради в Профспілці залізничників і транспортних будівельників України. Молодіжною радою було затверджено план заходів щодо реалізації Програми підтримки молодих членів профспілки Дорпрофсожу у 2023 році.

Молодіжні лідери, які очолюють молодь Дніпровського, Криворізького та Запорізького регіонів, Вікторія Стадник,  Раїса Борисенко, Катерина Хижня доповіли про підсумки роботи Молодіжної ради Дорпрофсожу у 2022 році. Основна діяльність була спрямована на підтримку мобілізованих працівників, що є внеском для наближення перемоги. Молодь проводила збір макулатури, від продажу якої мали змогу придбати парафін для виготовлення окопних свічок. Збирали бляшанки і передавали колегам, які виготовляють окопні свічки. Допомагала молодь тримати і гуманітарний фронт, готуючи для наших захисників різні смаколики та солодощі, передавали їм речі першої необхідності, а також плели маскувальні сітки, надсилати малюнки та обереги для підняття настрою та бойового духу наших Захисників.

Приємним заходом для молоді також була бесіда з викладачем Зонального навчально-методичного центру Наталією Неженцевою на тему «Ефективна робота профспілкового лідера в команді. Психологія спілкування».

Наталя СЄРИХ,

завідувач відділу оргмасової та

соціально-побутової роботи Дорпрофсожу