12 липня 2023 року в залі засідань регіональної філії «Придніпровська залізниця» відбулась нарада за участю голови Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Олексія Семеруня з профспілковим активом Дорожної профспілкової організації Придніпровської залізниці.

Голова Профспілки проінформував присутніх:

  • про підвищення заробітної плати та виплати премій;
  • про можливі майбутні зміни у  структурі профспілки у зв’язку із реформуванням галузі;
  • про мету діяльності і перспективу подальшої роботи Громадської організації «Лікарняна каса»;
  • про необхідність активізації роботи з інформаційної діяльності у профспілкових організаціях;
  • про Міжнародну роботу, проведену  Федерацією професійних спілок транспортників України;
  • про  перспективи можливості проведення страйку з боку Профспілки, згідно зі статтею 44 Конституції України.

Учасники  наради  мали  змогу  особисто  задати лідеру Профспілки  чимало

запитань і висловити своє занепокоєння  щодо низької заробітної плати працівників інженерного складу, через що спостерігається гострий брак кадрів та відтік фахівців зі структурних і виробничих  підрозділів регіональної філії. Підіймались питання про сприяння з боку Профспілки щодо усунення наявного дисбалансу в застосуванні підвищених відсотків преміювання при прийнятті Показників преміювання працівникам гостродефіцитних професій; про перспективи виплати матеріальної допомоги на оздоровлення, передбаченої Колективним договором; про перспективи відкриття інших видів кодів оплати та про можливість оздоровлення дітей залізничників у 2023 році.

Підсумовуючи результати зустрічі, Олексій Семерунь наголосив, що попри складні часи,  пов’язані з військовою агресією,  Профспілка вже домоглась чимало переваг і з боку керівництва  АТ «Укрзалізниця» спостерігаються певні кроки назустріч. Уже вирішено питання та відкрито  деякі коди видів оплати, підвищено заробітну плату з 01 липня 2023 року, але є ще над чим працювати і робота в цьому напрямку триває.

Голова Дорпрофсожу Придніпровської залізниці Андрій Лейко окремо зосередив увагу на тому,  що Дорожна профспілкова організація продовжує проводити значну роботу з  надання   матеріальної допомоги  членам профспілки та членам їхніх сімей, згідно  зі  Спільною постановою «Про виділення коштів на подолання наслідків воєнних дій, спричинених військовою агресією»,  а також висловив вдячність Профспілці залізничників і транспортних будівельників та його лідеру   за  сприяння у наданні благодійної допомоги у вигляді продуктових наборів, питної води, генераторів тощо для членів профспілки,  які постраждали  внаслідок збройної агресії російської федерації.

                                                                                                            Наталя СЄРИХ,

                                                             завідувач відділу організаційно-масової та

                                                             соціально-побутової роботи Дорпрофсожу