Цьогоріч влітку понад тисячу дітлахів залізничників відпочили та оздоровилися в закарпатській «Трембіті». З червня по серпень за шість змін, які тривали по 12 днів, оздоровилося понад 1060 дітей переважно працівників регіональної філії «Львівська залізниця», а також з інших філій Укрзалізниці. Підсумки літнього оздоровлення дітей членів профспілки у 2023 році підбито на черговому засіданні президії дорожньої профорганізації регіональної філії «Львівська залізниця».

«Враховуючи всі обставини сьогодення, для адміністрації дитячого табору важливо було подбати про безпеку юних гостей. І ми впорались. Добре, що під час відпочинку діти не лише налагодили дружні стосунки, а й навчилися співпрацювати, розвивати свої навички комунікації та колективної роботи. Вони брали участь в художній самодіяльності, змаганнях, займалися образотворчим мистецтвом, музикою. Чудовим доповненням їхнього дозвілля  стали походи в гори та захопливі екскурсії історичними місцями», – розповів голова дорожньої профорганізації Ярослав Афтанас.

Він також зазначив, що важливо завчасно готуватися до літнього оздоровчого сезону. Тому до впорядкування території, корпусів, приміщень, спортивних майданчиків, споруд, відкритого басейну, альтанок, фарбування огорожі вже за доброю традицією долучався профактив первинок регіону, територіальних профорганізацій та дорожньої профорганізації.