15 червня 2024 відбулося урочисте відкриття першої табірної зміни дитячого оздоровчого табору “Трембіта”, який розташований біля мальовничого міста Ужгород. У цей день табір прийняв перших відпочивальників, які прибули з різних куточків України, серед яких Львів, Дніпро, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Здолбунів, Стрий, Самбір та Дрогобич.

Підготовка до відкриття табору була масштабною та ретельною, до чого активно долучився профспілковий актив Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці та голови молодіжних рад.

Голови профспілкових організацій та працівники ДОТ Трембіта забезпечили належні умови для комфортного та безпечного відпочинку дітей. Було проведено роботи з благоустрою території табору, оновлено інфраструктуру, кімнати проживання дітей, облаштовано нові ігрові майданчики, спортивні зони та зони для відпочинку.

Впродовж літнього періоду в таборі “Трембіта” заплановано провести п’ять змін, кожна тривалістю 12 днів. Дітей очікує насичена програма, яка включає спортивні змагання, різноманітні конкурси, екскурсії та багато інших цікавих заходів, спрямованих на зміцнення здоров’я та розвиток творчих здібностей.

Варто наголосити, що наш дитячий оздоровчий табір вже став улюбленим місцем відпочинку для багатьох дітей залізничників. Ми щиро вдячні всім, хто долучився до підготовки та відкриття табору, за їхню працю та відданість нашій спільній справі. Бажаємо всім дітям яскравого та незабутнього відпочинку в “Трембіті”!