У червні 2024 року відбулася важлива подія у виробничому структурному підрозділі Ужгородської дистанції колії, воїна Збройних Сил України – бригадира дистанції Василя Пойду, було нагороджено державною нагородою від Президента України за його безмежну відданість та героїчну службу в захисті суверенітету нашої держави.

Відзнаку вручив керівник ВСП «Ужгородська дистанція колії» Петро ЛЕОНЧУК, який висловив щиру подяку за багаторічну працю Василя ПОЙДИ на залізничному транспорті. У своїй промові він наголосив на значущості внеску всіх залізничників у національну безпеку та мир України, відзначивши їх непохитну відданість та жертовну службу.

“Ця нагорода є символом нашої глибокої поваги та вдячності за ваші зусилля та самопожертву. Ваш героїзм надихає нас усіх на подальшу боротьбу за незалежність та мирне майбутнє нашої країни,” – зазначив керівник підрозділу.

Василь ПОЙДА, незважаючи на поранення, продовжує служити Батьківщині, демонструючи незламну волю та патріотизм. Його приклад є справжнім взірцем для всіх українців, що борються за свободу та незалежність нашої держави. Нехай його мужність та самовідданість будуть джерелом натхнення для майбутніх поколінь.