Профспілка залізничників і транспортних будівельників України об’єднує працівників залізниць, підприємств залізничного транспорту, галузевих медичних та навчальних закладів, працівників «Укрметротунельбуду», «Мостобуду» та працівників метрополітенів.

Нещодавно завдяки продовженню співпраці профспілки з Global Ukraine Rail Task Force, WE AID, United Way та норвезькою компанією з управління залізничною інфраструктурою Bane NOR, благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів отримали працівники Дніпровського метрополітену.

Кожен продуктовий набір вміщував найбільш затребувані товари, такі, як: свинина тушкована (3 банки), рибні консерви (2 банки), чай, печиво, соняшникова олія (2 пляшки), борошно, сіль, цукор, макаронні вироби (3 пачки), крупи (перлова, гречана, пшенична), та пластівці вівсяні.

Залізничники допомогли колегам транспортникам швидко запакувати і перевезти благодійний вантаж.

Об’єднана профорганізація комунального підприємства разом із керівництвом метрополітену та Дніпровською міською радою намагаються підтримувати кожного працівника, які у свою чергу зауважили: «У скрутні часи такі людські якості, як співпереживання і непереборне відчуття справедливості особливо загострюються. Дякуємо профспілці та нашим міжнародним партнерам, які змогли і допомогли з цією ініціативою. Це дуже важливо».