16 травня 2024 р. відбулась 32-га Харківська територіальна звітна конференція. Вона підсумувала звітну кампанію у Харківській територіальній профорганізації.

Заходу передували звітні збори чи конференції у всіх 32 первинках, які входять до складу територіальної профорганізації та об’єднують понад 13,2 тис. спілчан. Раніше, у березні-квітні, відбулися звітні профспілкові збори у 557 профгрупах та 56 цехових профорганізаціях.

У звітній конференції взяв участь голова дорожньої профорганізації Південної залізниці Вячеслав Залозних. Його було обрано до складу президії, до якого також увійшли голова Харківської територіальної профорганізації Ігор Кухарчик та його заступник Андрій Нечипоренко.

У звітній доповіді І.Кухарчика йшлося про колдоговір як головний документ діяльності профорганізацій, роботу правової та технічної інспекції праці Харківського теркому.

Так, правовою інспекцією праці теркому за звітний період перевірено 32 підрозділи, складено 41 документ з вимогами усунути виявлені недоліки. Членам профспілки повернуто 278,8 тис. грн недоплачених коштів, надано 356 консультацій з питань трудового законодавства, на засіданнях президії Харківського теркому профспілки розглянуто 16 правових питань.

Загалом за 2,5 роки проведено чотири засідання теркому і 18 засідань президії, на яких ухвалено рішення зі 128 актуальних питань.

З початком повномасштабного вторгнення, завдяки дорпрофсожу Південної залізниці та Раді профспілки, терком допомагав найбільш постраждалим від військової агресії первинним профорганізаціям та членам профспілки, зокрема надавав побутову техніку та продуктові набори.

Терком підтримує спортивні захоплення залізничників. За цей час проведено вісім турнірів: з настільного тенісу, шахів, армспорту, гирьового спорту, дартсу, шашок, волейболу та мініфутболу. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з різних підрозділів Харківського регіону Південної залізниці. Переможцем Спартакіади в загальному заліку у 2021–2024 роках незмінно була команда електровозного депо «Харків-Головне».

Також терком приділяє велику увагу ветеранам, надає матеріальну підтримку, організовує для них зустрічі.

Делегати визнали роботу Харківського теркому профспілки задовільною, затвердили звіт ревізійної комісії та підтвердили повноваження делегатів на 31-у дорожню профспілкову конференцію.