Про роботу профспілки в умовах воєнного стану йшлося на семінарі для профактиву Конотопської територіальної профорганізації, який відбувся напередодні Дня Профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

На запрошення теркому у заході взяла участь завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати Ради профспілки Олена Булавін, яка розповіла учасникам семінару – профактиву Конотопського вузла та об’єднаних профорганізацій вертикальних структур (територіальних), а також молодіжним лідерам – про важливі напрацювання профспілки щодо соціально-економічних питань як на державному рівні, так і на галузевому, на рівні соціального партнерства з АТ «Укрзалізниця». Відповіла на численні запитання щодо підвищення оплати праці залізничників, відновлення призупинених доплат, поновлення оплати додаткових відпусток тощо. А також повідомила про наполягання профспілки в поверненні усіх соціальних гарантій, передбачених колективними договорами, і що переговорний процес щодо цього ще триває.

Керівництвом теркому поінформовано присутніх про направлені кошти на допомогу спілчанам у подоланні наслідків воєнних дій, спричинених військовою агресією.

З-поміж інших питань головами первинних профорганізацій порушено питання критичного стану із забезпеченням працівників виробничих підрозділів спецодягом та засобами індивідуального захисту. Зауважено, що проблема назріла і вона потребує негайного вирішення на рівні керівництва Укрзалізниці.

Представниця молодіжного крила профспілки – голова молодіжної ради первинної профорганізації пасажирського вагонного депо Бахмач Марина Чала розповіла про свою участь в інформаційно-аналітичних тренінгах, організованих Молодіжною радою профспілки в рамках проєкту «Що необхідно знати кожному профспілковцю». І запропонувала організувати в Конотопському регіоні благодійні заходи за участю молодих залізничників.

Наприкінці заходу учасники семінару ознайомилися з підсумками конкурсу на найкращі фотографії, які відображають професійну діяльність працівників залізничного транспорту, оголошеного Радою профспілки. Усі щиро привітали пенсіонера Конотопської дирекції залізничних перевезень Василя Луценка, який став фіналістом конкурсу і за результатами онлайн-голосування зайняв почесне третє місце.

Пресцентр Конотопського теркому профспілки